1,5 Yıl Aradan Sonra!

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bundan 31 Ekim'i, 1 Ekim'e bağlayan gece 00.00'da Arslan Bey olarak aranızdan ayrılmıştım, tarihler 2018'i gösteriyordu. Bugün 5 Nisan 2020 ve tam 1,5 yıl sonra, 552 gün sonra aranıza Araf olarak tekrar geri döndüm. 1,5 yıl boyunca eğitim yüzünden ara vermiştim. O süreç içinde mezun oldum, yabancı dizilere sardım, bu aralar da filmlere. Eskisi kadar da yerli dizi izlemiyorum. Eskisinden uzak yeni biri olarak tekrar aranızdayım.

Özlediniz mi beni bilmiyorum ama hoş gelmişimdir umarım. Herkese iyi forumlar. :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,183
Puanı
1,060
Nihayet geldin :Z
Senden önce yorumların geldi foruma :F
@MasacRE @MEnes @Sherlock siz BCS'de çok geç yorum yapmaktasınız ama @Araf ile sıcağı sicağına yorumlaşıyorduk
Konuda yorumlaşacağım birini buldum :Z

CelebratedCheapAmericanpainthorse-small.gif

@Tolstoyevski

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hoşgeldin. :D @Araf Garip olacak bu isme alışmak. :D
Garip kullanıcı ismi değil aslında. Çok anlamlı bir kullanıcı ismi. En baştan böyle bir kullanıcı adıyla olmalıydım. :D Hoş buldum, sağ ol. :D

Nihayet geldin :Z
Senden önce yorumların geldi foruma :F
@MasacRE @MEnes @Sherlock siz BCS'de çok geç yorum yapmaktasınız ama @Araf ile sıcağı sicağına yorumlaşıyorduk
Konuda yorumlaşacağım birini buldum :Z

@Tolstoyevski
Forumdan gitsem de, senine konuşuyorduk zaten, yabancılık çekmeyeceksin sen hiç. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: S.G.A.T. and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,183
Puanı
1,060
Garip kullanıcı ismi değil aslında. Çok anlamlı bir kullanıcı ismi. En baştan böyle bir kullanıcı adıyla olmalıydım. :D Hoş buldum, sağ ol. :D

Forumdan gitsem de, senine konuşuyorduk zaten, yabancılık çekmeyeceksin sen hiç. :A
Forumla hasret gider sonra seni Buraya alalım, senin konu :A
Hadi sana iyi forumlar :Z

• Beğendim
Reactions: Araf

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061
Ben de diyorum Araf kim, 1.5 yıl önce böyle biri var da ben mi hatırlamıyorum. :A

Hoş geldin aramıza tekrardan, umarım bu sefer gidici değilsindir. Nasıl gidiyor hayat, mezun oldun neler yapıyorsun? :Z

• Beğendim

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben de diyorum Araf kim, 1.5 yıl önce böyle biri var da ben mi hatırlamıyorum. :A

Hoş geldin aramıza tekrardan, umarım bu sefer gidici değilsindir. Nasıl gidiyor hayat, mezun oldun neler yapıyorsun? :Z
Hoş bulduk, sağ ol. Farklı bir giriş olsun dedim farklı bir kullanıcı adıyla. :)

Nasıl gitsin, mezun oldum. İkinci üniversiteye başladım AÖF olarak tabii, memurluk sınavına da hazırlanacaktım, derken virüs olayı ortalığı berbat etti. Aslında daha iyi oldu bir açıdan da, üşeniyordum biraz çalışmaya. :D

Mezun olduktan sonra her şey monoton. Daha uzardı belki gelmem de, daha fazla uzamasın dedim. :D

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hoşgeldin @Araf :D

Tebrikler, mezun olduğuna göre bu sefer terk etmezsin bizi inşallah. :A Bu arada 31 Ekim'i 1 Ekim'e bağlayan olağanüstü bir gecede aramızdan gitmişsin, biz kaçırdık herhalde o doğaüstü olayı. :A
Hoş bulduk Sheldon Cooper, sağ ol. :D

Kullanıcı adını değiştiren, espri anlayışını değiştiren bir Admin varmış ya, biz göremedik önceki yıllarda hiç. :A Espri yapıyor, ciddi değil. Garipsedim. :A Hikâye kattık olaya, beğenmiyor da. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,796
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hoş bulduk Sheldon Cooper, sağ ol. :D

Kullanıcı adını değiştiren, espri anlayışını değiştiren bir Admin varmış ya, biz göremedik önceki yıllarda hiç. :A Espri yapıyor, ciddi değil. Garipsedim. :A Hikâye kattık olaya, beğenmiyor da. :A
31 Ekim'i 1 Kasım'a bağlasan daha inandırıcı olabilirdi. :A

• Güldürdün

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
31 Ekim'i 1 Kasım'a bağlasan daha inandırıcı olabilirdi. :A
31 Eylül'ü 1 Ekim'e bağlayacaktım, yanlış olmuş. Havalı giriş yapacaktım, pot kırmışım onda da. :A "Düzeltildi" diye görünmeden düzeltsen ya sen, şimdi kötü görünmesin. :A Klasik kafa karışıklıklarım başladı. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,796
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
31 Eylül'ü 1 Ekim'e bağlayacaktım, yanlış olmuş. Havalı giriş yapacaktım, pot kırmışım onda da. :A "Düzeltildi" diye görünmeden düzeltsen ya sen, şimdi kötü görünmesin. :A Klasik kafa karışıklıklarım başladı. :A
Mükemmelliyetçilik hassasiyetinden pek bir şey kaybetmemişsin. :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Hoş geldin, biraz daha erken dönseydin filmler için yaptığın yorumları da alırdık. (@Dosi hanımdan haberleri geldi de bununla alakalı, o yüzden yazdım. :A)

BCS bitmeden dönmen de iyi oldu, kaliteli bir muhabbet dönecek dizinin yorum sayfasında. :D

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Araf

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hoş geldin, biraz daha erken dönseydin filmler için yaptığın yorumları da alırdık. (@Dosi hanımdan haberleri geldi de bununla alakalı, o yüzden yazdım. :A)

BCS bitmeden dönmen de iyi oldu, kaliteli bir muhabbet dönecek dizinin yorum sayfasında. :D
Hoş buldum, sağ ol. Abin Mycroft geldi. :D

Filmlerden de fazla izlemedim ki zaten, belki yorumlarım izlediklerimi. BCS'nin de topu topu üç bölümü kaldı geride, fazla muhabbet dönmeyecek. @Dosi sağ olsun, ben gelmeden yorumlarımı getirdi. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi and Sherlock

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hoş geldin @Araf :D Yeni Nickini baya anlamlı buldum. Eski Nickin galiba Kurtlar Vadisi karakteriydi. Ve sevmem bilirler :A

Bu arada biraz alış foruma sana çok güzel bir jürisi ayarladım. Çok zevk alacaksın :A

• Beğendim

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bu arada belirtmek isterim ki, forumdan ayrı kaldığım süreçte yabancı dizilere sardım ve @bazinga'nın neden yerli dizi izlemediğini daha iyi anladım. Özellikle 20 dakikalık yabancı diziler büyük keyif verdi ve 2 saatlik dizileri nasıl izlediğime, nasıl zaman kaybı olduğunu anlamaya başladım. :)

• Beğendim
Reactions: bazinga