TV8 Survivor All Star 2024 - Program Yorumları

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,330
Puanı
264
Bu sezon yarışmanın kaderini etkileyen en fiyasko katar kaptanlık oyunlarının pat diye kaldırılıp son kurulan takımlarla 3 hafta daha devam edilmesi oldu. Başta da bunun Atakan ve Hilmicemi korumak için yapıldığını düşünmüştüm hala öyle düşünüyorum. Evet Hilmicem vitesi arttırdı. Prime Hilmi moduna geçti ama öyle olmasa da kırmızı takım 3 kişi kalana kadar Atakan ve Hilmicem'in potaya gitmeyeceği aşikardı. Fiziksel olarak tükenmek üzere olan Özgür de resmen maviye kilitlendi. Yani son düzlükte prodiksiyon anlamsız bi hamle yapmış oldu.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,094
Puanı
1,061
Queen i herkes seviyordu :(

------

Merve erkekleri paket ediyor :X Seda ve Nefisenin önünde şimdilik

------

Seda ile Merve arasında fark 0,01 😂😂

Son düzenleme:

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,330
Puanı
264
Seda resmen pert. Muhtemelen bu haftaki düelloda elenen o olacak gibi. Yalnız acilen bireysele dönmesi gerekiyor yarışmanın. Şu andan sonra herkes kendi performansının karşılığını almalı. Ayrıca ilk defa bu sezon içinde karşılaşan ve geldiklerinden beri aynı takımda olan Atakan ve Sıvıcem'in de birbirleriyle olan mücadelelerini izlemek istiyorum.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,094
Puanı
1,061
Sosyal medyada çok gezmiş acunmedya😂 hem iletişim hem açık artırma var hem açlar hem haber alamıyorlar yersen 😂😂