🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Steins Gate şuan animelerde 1 numaramda zaten... Ama SNK'nın animesinin final sezonu geldğinde (mangayı okuduğum ve hikayeyi bildiğim için..) iyi aktarılırsa 1 numaya geçecek ve hiç bir yere kıpırdamayacak oradan. Ama şuan 1 numara yeri sağlam Steins Gate'in. Adaşıma da bu bilgileri gerektiği şekilde aktardım ve izleyecek çok yakın gelecekte...

Yeni bölümleri de gerçekten çok çok iyi diyebilirim. Hikayenin diğer kısmını çok güzel aydınlatıyor. Şimdi bilgi vermiyim ama izlersen eğer bir gün neresi olduğunu anlayacaksın muhakkak. Ve Steins Gate 0'nun da çoook çok muazzam bir anime olduğunu o tadı verdiğini söyleyebilirim...
Steins Gate benim için de bir numarada sanırım, özellikle sonlara doğru resmen erimiştik be... Geçen tekrardan başlamıştım, yeni sezona gelmek için ama eğitim engel olmuştu. Vakit bulayım nasıl SNK animede güncele geldim onda da geleceğim, belki yarın belki yarından da uzak ama elbet bir gün...

@Sherlock

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Sherlock and MEnes

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Çok dikkat dağıtıcı bir detay olduğu için hak vermemek imkansız... :A

Kesinlikle... Mikasa’yı herkes görmemeli, herkes duymamalı, güzelliğine büyülenmemeli... O kutsal savaşçımızdır ve bize özel kalmalı.... @Dosi

• Üzücü
  • Harika
Reactions: Dosi and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Steins Gate benim için de bir numarada sanırım, özellikle sonlara doğru resmen erimiştik be... Geçen tekrardan başlamıştım, yeni sezona gelmek için ama eğitim engel olmuştu. Vakit bulayım nasıl SNK animede güncele geldim onda da geleceğim, belki yarın belki yarından da uzak ama elbet bir gün...

@Sherlock
12. bölümden sonrası çılgınlığın tanımı diyebiliriz... Gerçekten muazzamdı ya, unutamıyorum hiç bir zaman... Ben de bir ara 4. turu atacağım sanırım, sırf keyif için... Vakit olur sana bence okul bitince. 1 Haziran'ın da etkisiyle bu yaz muhakkak gerekeni yaparsın diye düşünüyorum...

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Yoldaşım gereken açıklamayı yapmış hak verdim kendisine, @Dosi sen başka bir şeyler bul.. :A
Tamam bunu yaparım :) @Tolstoyevski
fenerbahce-6-galatasaray-0-macin-golleri-teknik-direktoru-6-0lik-macjpg8zI2Qv4k.jpg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
12. bölümden sonrası çılgınlığın tanımı diyebiliriz... Gerçekten muazzamdı ya, unutamıyorum hiç bir zaman... Ben de bir ara 4. turu atacağım sanırım, sırf keyif için... Vakit olur sana bence okul bitince. 1 Haziran'ın da etkisiyle bu yaz muhakkak gerekeni yaparsın diye düşünüyorum...
Ciddi ciddi Dark aslında yer yer bu animeden esinlenmiş olabilir ve işin ilginci bugüne kadar hiç Dark ile Steins Gate arasında bir bağlantı kurmamıştım... Biri en sevdiğim yaşayan dizi, öteki en sevdiğim anime belki de... Dark 3.final sezonu bitsin, beynimiz yeterince yandıktan sonra bu destana baştan başlayacağım. İlk işim dr.pepper almak olacak bir yerden. Bulamazsam şalgam suyu eşliğinde...

• Harika
Reactions: MEnes