🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Adaşıma bu DESTAN'ı izleteceğim. 25 bölümü 1 2 günde tüketirsin diyorum, gereken ayarı verdim kendisine zaten, bugün yarın izler bitirir... Artık senin de geri dönmeni merakla bekliyoruz... O laneti ve döngüyü kırmak senin elinde... Steins Gate 0'yu gerçekten hala izlememiş olman beni kahrediyor...
Steins Gate destanını daha izlememiş mi henüz :eek: @Sherlock

Yer yer SNK’nin bile çok üstünde bir senaryoya sahip destandır... Dark neyse dizilerde, animelerde de Steins Gate odur... Buna rağmen halen yeni bölümleri izlememiş olmam büyük ayıp....

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,000
Puanı
1,060
Çok şükür iple çekiyorum :A Dün akşam üstü bir ara sanki değişir gibi mi oldu yoksa uykusuzluktan halil ünal losyon mu gördüm pek emin değilim :A
Yok ben çekirdekli görselleri dedim :A ve evet geçe Halil ünal losyon değildi gördüğün :F @MEnes
Yarına bu gelecek:
nnmW4z8A.png_small.png

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Steins Gate destanını daha izlememiş mi henüz :eek: @Sherlock

Yer yer SNK’nin bile çok üstünde bir senaryoya sahip destandır... Dark neyse dizilerde, animelerde de S.G odur... Buna rağmen halen yeni bölümleri izlememiş olmam büyük ayıp....
Steins Gate şuan animelerde 1 numaramda zaten... Ama SNK'nın animesinin final sezonu geldğinde (mangayı okuduğum ve hikayeyi bildiğim için..) iyi aktarılırsa 1 numaya geçecek ve hiç bir yere kıpırdamayacak oradan. Ama şuan 1 numara yeri sağlam Steins Gate'in. Adaşıma da bu bilgileri gerektiği şekilde aktardım ve izleyecek çok yakın gelecekte...

Yeni bölümleri de gerçekten çok çok iyi diyebilirim. Hikayenin diğer kısmını çok güzel aydınlatıyor. Şimdi bilgi vermiyim ama izlersen eğer bir gün neresi olduğunu anlayacaksın muhakkak. Ve Steins Gate 0'nun da çoook çok muazzam bir anime olduğunu o tadı verdiğini söyleyebilirim...

• Harika
Reactions: Tolstoyevski