🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yooo gayette doğru olanı yazmış. O vurguladığın yazıda bile önüne geleni alacakmışsın izlenimi vermektesin :A
Orada "diğer üyeler" gibi bir ifade yok, "diğer SABAR üyeleri" yazıyor. :A İfade ve cümle çok açık. :A @MEnes
Orası tamam ama dün malayı öpen gruba katılacak tarzı yorumun vardı. Adaşında onu görmüş ki köpürdü :A @MEnes
ZEY burada sonuna kadar haklı. Senin o mesajda belirttiğin ifade çok açık. Önüne gelen bu yemini ederek sanki aramıza girecekmiş gibi bir algı oluşturmuşsun... Benim tepkimi kendisi çok iyi anlamış ve senin nasıl bir leş olduğun da gayet net şekilde açığa çıkmış... :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ulan hadi ben (yanlış görmedim veya anlamadım) ama yanlış gördüm diyelim, o zaman buradaki cümle anlam olarak daha büyük saçmalık. Zaten SABAR ekibinin sayısı belli değil mi kardeşim, katılmak isteyen diğer SABAR üyelerinin anlamı nedir... Biz aramıza birini aldık mı sanki, neye göre üyeleri diyorsun, başka üyeleri çoğul olarak çağırıyorsun...

Algı operasyonu, sayımızı dış mihraklara ve düşman kuvvetlerine karşı çokmuş gibi göstermemiz lazım. Ancak geldin ve bütün planı bozdun yine, kişisel egoların ve güç zehirlenmelerin yine bizi bitirdi...

• Güldürdün
Reactions: MEnes

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sınıf öğretmeni. 6-12 yaş arası ama ilk mesleğim Türkçe öğretmenliği oldu :A burada kıtlık olunca benim gibi "mükkemel" Türkçe bilen biri havada kapıldı :A
Zaten dikkatimi çekti. Daha öncesinde de yurt dışında yaşayan birçok kişiyle konuştum ama Türkçeleri hep bozuktu sen hariç :A

• Harika
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
ZEY burada sonuna kadar haklı. Senin o mesajda belirttiğin ifade çok açık. Önüne gelen bu yemini ederek sanki aramıza girecekmiş gibi bir algı oluşturmuşsun... Benim tepkimi kendisi çok iyi anlamış ve senin nasıl bir leş olduğun da gayet net şekilde açığa çıkmış... :A

İkiniz birden kendinizden beklenmeyecek hareketler sergiliyor ve okuduğunuzu anlamıyorsunuz. Ben böyle rezillik, kepazelik görmedim... @Dosi hanım da kendisine hediye dahi vermemiş biriyle ittifak yaptı, paramparçayım şu an...

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,999
Puanı
1,060
Türkçemiz harika olmaya bilir ama bu tarz haksızlıkları anlayacak kadarda iyi yani. @Sherlock safa yatmaya çalıştı ama yemedim :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Algı operasyonu, sayımızı dış mihraklara ve düşman kuvvetlerine karşı çokmuş gibi göstermemiz lazım. Ancak geldin ve bütün planı bozdun yine, kişisel egoların ve güç zehirlenmelerin yine bizi bitirdi...
Bizim ve SABAR ruhunun bu tarz operasyonlara ihtiyacı ne zaman olmuş ki şimdi olacak... Bizim dünyaya getirmeyi istediğimiz bakış açısının düşmanı olamaz... Böyle boş planlar yaparak gereksiz detaylar peşinde koşuyorsun, bir de bunu benden habersiz yapıp bizi ortalık yerde böyle şeyler konuşturmak zorunda bırakıyorsun... Artık kendine gel be adam...

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İkiniz birden kendinizden beklenmeyecek hareketler sergiliyor ve okuduğunuzu anlamıyorsunuz. Ben böyle rezillik, kepazelik görmedim... @Dosi hanım da kendisine hediye dahi vermemiş biriyle ittifak yaptı, paramparçayım şu an...
Ben okuduğumu gayet iyi anladım ve senin neyi neden yaptığını çoook iyi biliyorum, çünkü senin ciğerini biliyorum... Ne de olsa benim kopyamsın... Bu yüzden böyle şeyler yazarak yukarı çıkmaya çalışman faydasız...

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Türkçemiz harika olmaya bilir ama bu tarz haksızlıkları anlayacak kadarda iyi yani. @Sherlock safa yatmaya çalıştı ama yemedim :A
Ya karşısında kimin olduğunu unutuyor bazen böyle pot kırıp ayarlarımı bozuyor. :A SABAR'ı ele ayağa düşürüp başka üyeler varmış gibi konuşmak ne demek be adam... Kendine gel artık... @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,999
Puanı
1,060
Zaten dikkatimi çekti. Daha öncesinde de yurt dışında yaşayan birçok kişiyle konuştum ama Türkçeleri hep bozuktu sen hariç :A
Türkçeme iyi diyen biri:oley:
Forumda benimle çok alay edildi :T
Açıkçası forum sayesinde baya geliştim :A ama hâlâ sizin esprileri anlamıyorum bazen :A ben yarı türküm ama, bundan dolayı. 2010 senesine kadarda hiç türk kanallarımız olmadı.
Ben anlatma ve anlama konusunda sıkıntı yaşadığım için çok yanlış anlaşmalar oluyor. Bir şeyi anlatmaya çalışırken farklı anlatabiliyorum :T: @The_Erinch

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,999
Puanı
1,060
Ben haklının yanındayım daima! Beni bu şekilde karalayamazsın. Seni çok büyük kocaman kınıyorum... @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Türkçeme iyi diyen biri:oley:
Forumda benimle çok alay edildi :T
Açıkçası forum sayesinde baya geliştim :A ama hâlâ sizin esprileri anlamıyorum bazen :A ben yarı türküm ama, bundan dolayı. 2010 senesine kadarda hiç türk kanallarımız olmadı.
Ben anlatma ve anlama konusunda sıkıntı yaşadığım için çok yanlış anlaşmalar oluyor. Bir şeyi anlatmaya çalışırken farklı anlatabiliyorum :T: @The_Erinch
O kadar olacak ya biliyoruz Almancıların falan Türkçesini seninki gayet ideal :A
Beni de aldır İsveç'e tarih hocası olayım çocukların :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,999
Puanı
1,060
Ya karşısında kimin olduğunu unutuyor bazen böyle pot kırıp ayarlarımı bozuyor. :A SABAR'ı ele ayağa düşürüp başka üyeler varmış gibi konuşmak ne demek be adam... Kendine gel artık... @Sherlock
Çok haklısın. Yapacağın eylemde seni sonuna kadar destekliyorum 🤗

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bizim ve SABAR ruhunun bu tarz operasyonlara ihtiyacı ne zaman olmuş ki şimdi olacak... Bizim dünyaya getirmeyi istediğimiz bakış açısının düşmanı olamaz... Böyle boş planlar yaparak gereksiz detaylar peşinde koşuyorsun, bir de bunu benden habersiz yapıp bizi ortalık yerde böyle şeyler konuşturmak zorunda bırakıyorsun... Artık kendine gel be adam...
Ben okuduğumu gayet iyi anladım ve senin neyi neden yaptığını çoook iyi biliyorum, çünkü senin ciğerini biliyorum... Ne de olsa benim kopyamsın... Bu yüzden böyle şeyler yazarak yukarı çıkmaya çalışman faydasız...

SABAR evrenseldir, her zaman ama her zaman SABAR'ı büyütmeye ve genişletmeye çalışacağım. Sana herhangi bir şey sormak zorunda değilim, çünkü bizde tek adamlılık rejimi yok... Yine kendini bir üstün görme çabaları, yine bir ego ve güç zehirlenmesi... Yeter be adam...

• Güldürdün