🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Sen kafana göre katılımı nasıl açık bırakırsın bana sormadan... Bizim aramıza girmek bu kadar basit ve kolay mı sanıyorsun... Bizim aramıza katılacak yoldaşlarımız zaten bunu ruhunda hissedip doğal gelişim olarak yaşamını bu şekilde idame ettiren kişilerdir. Yani öyle yemini edeyim aranıza katılayım gibi basit şeyler SABAR ve SIVA kültüründe yer almayan gerçeklerdir... Sakın bir daha etrafa kafana göre bilgiler dağıtayım deme adaşım...
Aha kaos varmış
tenor.gif

@MasacRE @Maskeli Fedai @Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Sen kafana göre katılımı nasıl açık bırakırsın bana sormadan... Bizim aramıza girmek bu kadar basit ve kolay mı sanıyorsun... Bizim aramıza katılacak yoldaşlarımız zaten bunu ruhunda hissedip doğal gelişim olarak yaşamını bu şekilde idame ettiren kişilerdir. Yani öyle yemini edeyim aranıza katılayım gibi basit şeyler SABAR ve SIVA kültüründe yer almayan gerçeklerdir... Sakın bir daha etrafa kafana göre bilgiler dağıtayım deme adaşım...

Hayır, "KÖRSÜN" dediğim zaman karşı çıkarsın bir de...

Yeni-Microsoft-Word-Belgesi (2).jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
@Tolstoyevski bak @Sherlock seni listeye aldı diye @MEnes nasıl sinirlenmiş :eek: