🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,282
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@DarkLegenD karşı tarafta, kendisi 10 kaplan gücünde olduğu için bizden çok daha güçlüler. :A
Burada güçsüz benim ama 4-5 erkek bir kadın üyeyle uğraşmaktasınız :T @Turkuazz
Ordan bakınca garibana benzemiyor kimse zaten sayınız da çok fazla bari 1 kişi buraya yollayın haksızlık sayı eşitliği şart :A
@Sherlock 'un verdiği gaz ile geleni geçeni ezerim, hiç merak etmeyin. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski Yasak Elma'yı başlasın ben de izlerim :Z

Milattan Önceki Babil’lerde yapılmış olan Magna Sabarus sözleşmesine göre yabancı dizi = yabancı dizi, yerli dizi = yerli dizi denklemiyle şart koşulabilir ve bunu bozmak dünyada eşi benzerİ görülmemiş felaketlere neden olabilir.... O yüzden yasak elmayı yiyerek kuralları çiğnemek... istesem de yapamayacağım derin bir mevzu. :(

Atypical da 30 bölümdü ve senin vesilenle izledim, öyleyse konu kapanmıştır borçlu olan @Dosi dir hayırlı olsun. :A @Sherlock

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Sherlock and Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Milattan Önceki Babil’lerde yapılmış olan Magna Sabarus sözleşmesine göre yabancı dizi = yabancı dizi, yerli dizi = yerli dizi denklemiyle şart koşulabilir ve bunu bozmak dünyada eşi benzerİ görülmemiş felaketlere neden olabilir.... O yüzden yasak elmayı yiyerek kuralları çiğnemek... istesem de yapamayacağım derin bir mevzu. :(

Atypical da 30 bölümdü ve senin vesilenle izledim, öyleyse konu kapanmıştır borçlu olan @Dosi dir hayırlı olsun. :A @Sherlock

@Dosi hanımın bu saatten sonra yapması gereken bellidir...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060

İstersen bana önerdiğin ve izlememe vesile olduğun diziler ve filmleri sıralayayım? Borçlu sensin :Z

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski