🕵️40.000'ler Kulübündeyim - (Dosi- Zeynep)🕵️

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Aradığın şey neyse söyle ayarlayalım kaos deme sakın
Aslında benimde yapacak birşey yok, burdan Osm, ordan Twitter sonra yine forum 2 dakikada bir ordan oraya savruluyorum
Ben de aynı düzlemde gidiyorum Depri yerini boşluğa bıraktı

Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Ben de aynı düzlemde gidiyorum Depri yerini boşluğa bıraktı
Boşluk depriden daha iyidir
Bugün misafir gelecekti plan değişti. Yeğenim okuldan gelsin onun PC elime ulaşınca senin filmi aradan çıkarayım. Vakit doldurmuş olurum hem

Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Boşluk depriden daha iyidir
Bugün misafir gelecekti plan değişti. Yeğenim okuldan gelsin onun PC elime ulaşınca senin filmi aradan çıkarayım. Vakit doldurmuş olurum hem
Ya ben telefondan izlemeye alıştım Artık pcden film,dizi izleyemiyorum

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Ya ben telefondan izlemeye alıştım Artık pcden film,dizi izleyemiyorum
Aha benim yarama tuz bastın
Ben senelerdir sadece telefonlayım. Bu sene arada laptop elime geçti,film izleyince telefonu rahat bıraktım.
Dur şu alıntıları oku
yeni telefonuma YouTube'de klip izleyecek kadar kıyamıyorum bile eskisini belki bir iki film için zorlarım bilemedim zaman gösterecek artık.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne ara yazdın o kadar mesajı ya, aslında hemen hemen aynı dönem geldik ama sen kaybolup gittin, aktifleştin kayboldun falan.

Tebrikler, nice güzel mesajlarına ve Fav10'lu yıllarına... Nice kulüplere, sağlıkla, huzurla ve umutla mesajlara. Kaliteli hediyelerini takdim edeyim.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
İlk 1 buçuk sene anca 1000 mesajdaydım sonra freni patlamış kamyon gibi açıldım özellikle 2017 başlarında haftalık 1000 yazdığım oluyordu. Evet ya bol bol ara veren biriyim ve en az 6 ayı bulurdu 5000 yazmam ama bu korona tüm planlarımı altüst etti. Özellikle etkinlik yürüttüğümde mesajlarım baya oluyor. Enler listesini hal ettik ve sen yoktun

Taladro çok iyiymiş ilk kez dinliyorum. Mükemmel diğeride hoş bir şarkı

Ya sana borcum çoğaldı. Ben yokken kulüplerin oluyor. Yazlarıda forumda olmuyorum oyüzden doğum günlerini de kaçırmaktayım. 9 veya 10 ağustostan galiba 10 olabilir çünkü bir akrabamınki aynı tarih ve huyunuzda benziyor
Bu sene bir ihtimal burdayız ve Tr de olsamda söz gelip seni hediyelere boğacağım eğer aramız bozulmazsa tabi

Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Maşallah hafızaya bak, 9 Ağustos evet. Borç olarak niye düşünüyorsun, gördükçe kutluyoruz böyle. Yoksan tabi kutlayamazsın, o şekilde düşünme.

Enler listesini gördüm de yapamamışım ama müsait olursam (etkinliğe dahil olmayacak olsa da) gönüllü olarak düşüncelerimi paylaştığım bir enler listesi yaparım.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Harika olur yapman
Hafızam hala pırıl pırıl ama eskisinden baya uzaktayım o ayrı
Olsun şu forumda özene bezene bir kutlama mesajı yazmadığım nadir kişilerden birisin. Sana özel müzik zevklerimden birşeyler hediye edeceğim

Reactions: Yiğitt

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
1 aya hor kullanmaya başlarım kesin
Ben eylülde xiami redmi 6 aldım 1200 liraya Yani üst segment telefonların 7'de biri fiyatına ama çok memnunum Eylülden beri hor kullanıyorum ama telefonun performansı hala düşmedi şimdilik

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Ben eylülde xiami redmi 6 aldım 1200 liraya Yani üst segment telefonların 7'de biri fiyatına ama çok memnunum Eylülden beri hor kullanıyorum ama telefonun performansı hala düşmedi şimdilik
O telefondan baya iyi söz edilmekte. Ben de bir telefona çok para verilmesi taraftarı değilim. ben Samsung'u alırken arkadaşım iPhone aldı 2 katı fiyata ve o 4 sene ben ise 5 sene kullandım n