🎮 Epic Games Store | Hediye ve İndirimli Oyun Başlığı (Her Perşembe Bir Oyun Ücretsiz) 🎉

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
cache-v2

8 TL'lik Among Us oyunu yarına kadar ücretsiz. İleride toplanıp online oynanabilecek bir oyun, o yüzden duyurulur...

• Beğendim
Reactions: MasacRE and mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860
cache-v2

8 TL'lik Among Us oyunu yarına kadar ücretsiz. İleride toplanıp online oynanabilecek bir oyun, o yüzden duyurulur...

Perşembe günü görünce bir tık hayal kırıklığı oluştu.

60 liralık kuponla ne alsam diye düşünüyorum kaç gündür. GTA V'i 30 liraya indirme fırsatı çok cazip geliyor.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Perşembe günü görünce bir tık hayal kırıklığı oluştu.

60 liralık kuponla ne alsam diye düşünüyorum kaç gündür. GTA V'i 30 liraya indirme fırsatı çok cazip geliyor.
Sepete ekleme olayı olmadığı için ben hiç kullanamadım o kuponları. En az 80 TL malum, iki oyun birden almak da mümkün değil... GTA V'i geçen sene dağıtmışlardı, keşke kapsaydın o dönem :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,614
Puanı
860

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Lütfen daha fazla yazma...
Keşke o dönem birden fazla hesap açsaydık, oyunları alır arada böyle lazım olunca hesapları verirdik eşe dosta :A GTA 5 için 50 tane hesap açan bir elemanın haberi çıkmıştı geçen sene...

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
cache-v2

Normal fiyatı da bir şey değilmiş ama 0 TL> 8TL ne olursa olsun :A O yüzden bunu da aldık. Hem benim pc'nin bile kaldırabileceği bir oyun sonuçta, dediğin gibi forumca online oynanırsa katılabilirim :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Epic Gameste değil ancak Amazon Primede Battlefield 4 ücretsiz oldu. (21 hazirana kadar geçerlidir.)
Amazon'un da oyun işine girdiğini bilmiyordum, meğer Prime Gaming sistemiyle oluyormuş Prime Video'ya bağlı olarak. Oyunu ekleye tıklayınca kod verdi, Origin üzerinden o kod kullanılabilir durumda şu an. PC hayatta kaldırmaz ama belki 5-6 sene sonra bu tür oyunları kaldırabilir bir PC alınır diye ekleyeyim kütüphaneye bedava pekmez baldan tatlıdır :A