🍒🍒65.000'ler Kulübüdeyim (Temmuz)| 70.000'ler Kulübündeyim (Ağustos)🍒🍒

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,958
Puanı
1,060

Yine bir Temmuz ayında bir kulübe girmiş bulunmaktayım. Tam 1 sene içinde sayaca işleyen 20.000 mesaj yazarak 65.000'ler Kulübüne girmiş bulunmaktayım. Pandemi nedeni ile evde kalıp etkinlikler ve yarışmalara ağırlık verince çeneyi çalıştırmak doğal oldu
Bu aralar forumda bir çok etklnlik ve program olacağı için kısa zamanda 70.000 olacağımdan da eminim Yaz aylarında çene iyi çalışıyor. (Edit: haklı çıktım, tam 1 ay sonrası 70.000 olduk )

Çok uzatmayacağım, keyif aldığım sürece burda sizlerle olmaya devam edeceğim ve güzel dostluklara vesile olan bu güzel forumda nice samimi ve keyifli sohbetlere 🤗

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Zeydos... Mikasa Hanım, Dosi, Zeynep ve daha nice kelimeyle hitabette bulunduğumuz değerli insan, sonsuz dost 65.000'ler kulübün kutlu olsun Uzun uzun anlatmaya, sıvamaya gerek yok artık sen de biliyorsun ben de fakat yine de forumun neşe kaynağı olduğun için ve o güzel, içten candan arkadaşlığın için tekrardan teşekkür ediyorum...

Uzunca hediye düşündüm ama pek bir şey akla gelmedi çünkü hiçbirisi senin varlığın kadar güzel olamazdı canım arkadaşım... ( hediye işinde tembelleşmeyi de bu sıvamayla aradan çıkarmış olduk ) O yüzden ortak sevdiğimiz şarkılarla ve mazisi olan bir çiçekle hediyelerimi teslim etmiş oluyorum şahsına✨✨✨

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Nice 100.000 lere

Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,958
Puanı
1,060
Vay baya hediye gelmiş bunları hepsini sonra dinler ve yorumları.
Öncelikle güzel sözlerin için çok teşekkürler forumun bana kattığı en güzel şey kesinlikle dostluğun. 2016'dan beri hep üstüne kata kata sağlam olunan bir dostluk. İyi ki varsın

Reactions: Tolstoyevski

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Çok tebrikler @Dosi, forumun neşesi olduğun artık kanıtlanmış bir gerçek, bu arada bugüne kadar yaptığın etkinlik ve programlarla foruma kattığın canlılık için teşekkürler, umarım bol bol çene çaldığını ve kulüplere girdiğini görürüz.

Hediyelerim de çok sevdiğin Hekimoğlu, Kanıt ve Bilal Sonses'ten geliyor

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,958
Puanı
1,060
Güzel sözlerin için çok teşekkürler
Daha bilmediğin bir sürü etkinlik var. Hepsini tozlu rafların altından çıkaracağım
Kesinlikle hepsi zevkime uygun hediyeler ve en sevdiğim Bilal Sonses şarkısı ile gelmişsin en çok dinlediğim diyelim

Reactions: slhttnmtl

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi

Birkaç güne 1-2 de hiç dinlemediğin şarkıyla gelirim fırsat bu fırsat boğul şarkılara

Bu güzel sözlerin için ben de sana teşekkür ediyorum iyi ki varsın

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,958
Puanı
1,060
Sonbahar civarı 70'i görür gibisin bu arada hayırlısıyla ama bakalım 100'ler kulübün ne zaman olacak @Dosi
Ben genelde yok bir süre bu kadar mesaj olmaz derdim ama ilk kez konuda da belirttim gerçekten kısa bir sürede olacağını düşünüyorum bende
------

Spoilere de almasaydık yine sayfa çökebilirdi Bakalım yine öyle bir durum olacak mı olmaz umarım
Ben sadece 1 şarkı paylaştım ve şuan telefonum biraz ağır ama bura ile alakalı değildir

Reactions: Tolstoyevski

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Ne mutlu bana Etkinlikleri yavaştan stalklamaya başladım, umarım ilgimi çeken ve çok güzel etkinlikler vardır da forumda bulunduğum zaman içerisinde benim de oy kullanma şansım olur

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,958
Puanı
1,060
Ne mutlu bana Etkinlikleri yavaştan stalklamaya başladım, umarım ilgimi çeken ve çok güzel etkinlikler vardır da forumda bulunduğum zaman içerisinde benim de oy kullanma şansım olur
Sırada bekleyen En Favori Şarkı 2020 etklnliği var onu yöneticiler yapıyor. @Tolstoyevski ile yapacağız bakalım. Kendisi ile Yabancı Dizi etklnliğide başlatacaktık. Daha doğrusu bu kez ben ilk kez yardımcı pozisyonunda olacağım.
Bizim meşhur Diss Savaşları gelecek yakındaö onunda sürprizleri var sonra özel bir program gelecek sürpriz ve daha nice nice

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi

Kan ve vahşet dolu epik bir Temmuz-Ağustos etkinlik dönemi olacak umarım

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Şükür forumun canlandığı zamanları göreceğim demek Her ne kadar yabancı dizilerde forumun biraz gerisinde olsam da iki etkinlik de dikkatimi çekti şimdiden Diss kısmında biraz eksik olduğum için onu geçelim ve özel program için heyecanlanalım

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Nice 65.000 mesajlara dosimosi. Forumda en değer verdiğim kişilerdensin ve foruma çok güzel hava katıyorsun. Ruh halim kötü olduğu için uzun uzun yazamıyorum maalesef

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,958
Puanı
1,060
O eksikliğini gidereceğiz merak etme herşeye var bir çare
Daha çok etklnlik var ama sıra gelecek mi bakalım

Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
O eksikliğini gidereceğiz merak etme herşeye var bir çare
Daha çok etklnlik var ama sıra gelecek mi bakalım
Aman birkaçı gelsin de hiç sıkıntı değil, forumdaki etkinlik ve yarışmalara çok merak saldığımdan gördüğüm her şeye katılıyorum zaten