MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sen @Tolstoyevski (okursa) ve @Sherlock döktürürsünüz:A birazdan ufak bir yorum atarım manga konuna :A (okuduğumu kanıtlamam gerekiyor :A)
Ben döktürürüm zaten ona şüphe yok adaşım da muhakkak bir şeyler karalayacaktır... :A Sen de bir şeyler karala, çok karalamasan bile bekliyorum. :A
Şu aşamada oldukça zor gözüküyor devam etmem çünkü gerçekten animeyi izlemek daha rahat ve keyifli geliyor (linç is coming by @MEnes .... ) fakat mangaya alışma meselesi var tabi, zihin alışsa onun da gerisi gelir... Ama artık kesin hiçbir şey diyemiyorum, ne desem yalan ne desek eksik olabilir....
Sen zaten hepten koptun belli bir durum bu... Aaah yoldaşım ah ne olacak senin bu halin... Bu muazzam sanat eserini bu kadar geri plana atman bana oldukça acı veriyor... Bir başlasan devam etsen gerisi gelecek zaten... Ben şuan an itibarıyla okumaya başlıyorum... 1 2 hafta içinde tekrardan güncele geleceğimi düşünüyorum...
Peki sen neye üzücü attın? :eek:
Ben de daha yeniyim. Bakalım ne yapacağım :A yine sarmazsa bırakırım :A
Yok yok bırakmazsın sen merak etme o takılacak hiç bir şey olmayacak, o işi ben çözeceğim... :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ben döktürürüm zaten ona şüphe yok adaşım da muhakkak bir şeyler karalayacaktır... :A Sen de bir şeyler karala, çok karalamasan bile bekliyorum. :A

Sen zaten hepten koptun belli bir durum bu... Aaah yoldaşım ah ne olacak senin bu halin... Bu muazzam sanat eserini bu kadar geri plana atman bana oldukça acı veriyor... Bir başlasan devam etsen gerisi gelecek zaten... Ben şuan an itibarıyla okumaya başlıyorum... 1 2 hafta içinde tekrardan güncele geleceğimi düşünüyorum...

Yok yok bırakmazsın sen merak etme o takılacak hiç bir şey olmayacak, o işi ben çözeceğim... :A
Karaladım birşeyler ama karışık gibi :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Tebrikler nice 50000'lere @Dosi :bhr:
1602273475492.png

Bu da hediyem.

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
@Dosi senin konunu sona sakladım hediye bulmak zor malum, tebrik ediyorum seni. :Z Hatta o çeneyle 50k az gibi geldi aslında. :A

Neyse hediye merasimine gelelim. Hamburg ve en sevdiğim Sonses şarkısıyla seni baş başa bırakıyorum. :bhr:

5eyOpA.jpg

• Harika
  • Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
@Dosi senin konunu sona sakladım hediye bulmak zor malum, tebrik ediyorum seni. :Z Hatta o çeneyle 50k az gibi geldi aslında. :A

Neyse hediye merasimine gelelim. Hamburg ve en sevdiğim Sonses şarkısıyla seni baş başa bırakıyorum. :bhr:

5eyOpA.jpg

Teşekkürler hediyeler için, foto harika 🥰 Bilal Sonses zaten beğendiğim bir ses :bhr:

Kutlama konularındaki ve sayaca işlemeyen diğer alanlardaki mesajlarıda sayarsak en az 10 bin ordan çıkar herhalde :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: 12.Adam and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Teşekkürler hediyeler için, foto harika 🥰 Bilal Sonses zaten beğendiğim bir ses :bhr:

Kutlama konularındaki ve sayaca işlemeyen diğer alanlardaki mesajlarıda sayarsak en az 10 bin ordan çıkar herhalde :A
Kutlama konuları niye mesajdan sayılmıyor ki, o zaman buraya hiç girmeyelim bir daha en iyisi. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Kutlama konuları niye mesajdan sayılmıyor ki, o zaman buraya hiç girmeyelim bir daha en iyisi. :A
Burada çene çalmak ve saçmalamak serbest çünkü :A
Diğer Konularda mesaj yazmaya çekinenlerin mekanı oluyor genelde burası :A
Forum oyunları bölümüde sayaca işlemiyor ama haftalık enlerde beliriyor.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Burada çene çalmak ve saçmalamak serbest çünkü :A
Diğer Konularda mesaj yazmaya çekinenlerin mekanı oluyor genelde burası :A
Forum oyunları bölümüde sayaca işlemiyor ama haftalık enlerde beliriyor.
Hiç gözünden kaçmamış maşallah, yine zehir gibisin. :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
@MEnes şimdi dinleyebildim şarkıyı. Çok güzel ama insanın içinde bir boşluk oluşmasına sebep olunacak kadar duygu yüklüymüş. Durduk yere efkar modunu açacağım gibi :A

@Tolstoyevski hazır tam modundayken ve oda hafif karanlık ve dışarısı soğuk iken ve oda da tam bir sessizlik hakimken paylaştığın müziği (Sema Moritz - Hasret) açtım ve şuan yorum yazarken dinliyorum. Bir yerlerden tanıdık geliyor ama çıkaramadım. Acaba daha önce paylaşmış olabilirmisin? Çok içten bir yorum. Müziği zaten efsane.

Ve şimdide 'Gözlerim Denizde' ona geçiş yaptım.

Neyseki dışarı çıkıp biraz kafa dağıtacağım, yoksa bu müziklerin etkisi ile iyice efkar modunu tüm gün devam ettirirdim :A eve dönünce hareketli şarkılar açarım :A