Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@MEnes şimdi dinleyebildim şarkıyı. Çok güzel ama insanın içinde bir boşluk oluşmasına sebep olunacak kadar duygu yüklüymüş. Durduk yere efkar modunu açacağım gibi :A

@Tolstoyevski hazır tam modundayken ve oda hafif karanlık ve dışarısı soğuk iken ve oda da tam bir sessizlik hakimken paylaştığın müziği (Sema Moritz - Hasret) açtım ve şuan yorum yazarken dinliyorum. Bir yerlerden tanıdık geliyor ama çıkaramadım. Acaba daha önce paylaşmış olabilirmisin? Çok içten bir yorum. Müziği zaten efsane.

Ve şimdide 'Gözlerim Denizde' ona geçiş yaptım.

Neyseki dışarı çıkıp biraz kafa dağıtacağım, yoksa bu müziklerin etkisi ile iyice efkar modunu tüm gün devam ettirirdim :A eve dönünce hareketli şarkılar açarım :A
Evet mümkün çünkü çok sevdiğim içten ve gerçek anlamıyla klasik parçalardan, dediğin gibi hem müziği hem içten yorumu hem de sözleri insanın ruhuna dokunuyor. Geç keşfettiğim ama iyi ki keşfetmişim dediğim, çok hitap eden harika bir parça...

Gözlerim Denizde ise yalnızlık temalı bir eser ve evet galiba iyice seni efkar moduna sokacağız, güya kutlama konusu ama işte... @MEnes

• Beğendim
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Evet mümkün çünkü çok sevdiğim içten ve gerçek anlamıyla klasik parçalardan, dediğin gibi hem müziği hem içten yorumu hem de sözleri insanın ruhuna dokunuyor. Geç keşfettiğim ama iyi ki keşfetmişim dediğim, çok hitap eden harika bir parça...

Gözlerim Denizde ise yalnızlık temalı bir eser ve evet galiba iyice seni efkar moduna sokacağız, güya kutlama konusu ama işte... @MEnes
Ama işte... Benim şen şakrak enerjime tahammül edemediniz :T:

• Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ama işte... Benim şen şakrak enerjime tahammül edemediniz :T:
Yok yahu, maksadımız senin hayat dolu neşeni bu hüzünlü şarkılarla etkileşime geçirip bu şarkıları dinleyenlerin moralinin biraz olsun iyi olmasını sağlamaktı, yani şarkıların ruhuna sen moral ver istedik... :bhr:

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Yok yahu, maksadımız senin hayat dolu neşeni bu hüzünlü şarkılarla etkileşime geçirip bu şarkıları dinleyenlerin moralinin biraz olsun iyi olmasını sağlamaktı, yani şarkıların ruhuna sen moral ver istedik... :bhr:
Mükemmel toparladın durumu ve ikna oldum :bhr:
Şuan bu modda girdim : 🥰

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Mükemmel toparladın durumu ve ikna oldum :bhr:
Şuan bu modda girdim : 🥰
Ve sıvamak için söylemedim, ilk mesajda da belirttiğim gibi gerçekten öyle olduğun ve neşe dolu kişiliğini çevreye de yansıttığın için söylemek istedim...

Mutluluğun, neşen, huzur dolu günlerin ve sağlığın hep daim olsun, bol olsun diyorum ve odun moduna tekrardan geçiş yapıyorum, iyi günler...

• Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes şimdi dinleyebildim şarkıyı. Çok güzel ama insanın içinde bir boşluk oluşmasına sebep olunacak kadar duygu yüklüymüş. Durduk yere efkar modunu açacağım gibi :A

@Tolstoyevski hazır tam modundayken ve oda hafif karanlık ve dışarısı soğuk iken ve oda da tam bir sessizlik hakimken paylaştığın müziği (Sema Moritz - Hasret) açtım ve şuan yorum yazarken dinliyorum. Bir yerlerden tanıdık geliyor ama çıkaramadım. Acaba daha önce paylaşmış olabilirmisin? Çok içten bir yorum. Müziği zaten efsane.

Ve şimdide 'Gözlerim Denizde' ona geçiş yaptım.

Neyseki dışarı çıkıp biraz kafa dağıtacağım, yoksa bu müziklerin etkisi ile iyice efkar modunu tüm gün devam ettirirdim :A eve dönünce hareketli şarkılar açarım :A
Evet biraz efkar yükleyen bir şarkı katılıyorum. Zaten dinledikçe beni de o hale getiriyor ama dinledikçe keyif de alıyorum niyeyse. :A

Biz de böyle adamlarız işte... Kutlama konusunda bile Zey hanımı efkarlandırıp düşündürüyoruz... Gerçi altta biraz daha farklı yorumlamışsın durumu, olayı iyi toplamışsın doğrusu...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Evet biraz efkar yükleyen bir şarkı katılıyorum. Zaten dinledikçe beni de o hale getiriyor ama dinledikçe keyif de alıyorum niyeyse. :A

Biz de böyle adamlarız işte... Kutlama konusunda bile Zey hanımı efkarlandırıp düşündürüyoruz... Gerçi altta biraz daha farklı yorumlamışsın durumu, olayı iyi toplamışsın doğrusu...
Toplamak, bizim işimiz... Sabarizmin bir karakteristik özelliği...

• Harika
Reactions: MEnes

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Kutlu Sabarizm'in yıkılmaz bir neferi olarak ne zaman gerekeni yapacaksın, bize hiç bir detay vermemekte oldukça ısrarcı görüyorum seni...
Modumda olsam tam hiç beklemez bam bam ilerlerim ama şu dönemde o moda girmek biraz zaman alacak gibi... O yüzden artık söz söyleyebilmek çok zor, ama kış geliyor o yüzden her şey mümkün...

• Üzücü
Reactions: MEnes

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kendi kutlama konuma bakmaya girerken bu konuya hediye bırakmadığımı fark ettim, girmişken hediyemi bırakıp çıkayım. :A Tekrardan tebrikler @Dosi :bhr:
Sayende günde rahat 10 - 15 kere dinlediğim ve son zamanlarda ki favorim şarkımı hediye ediyorum... :A

Bir zamanlar yeni bölümleri herkesin büyük heyecanla beklediği, ama yeni sezonda eski heyecanı kalmayan dizinin en iyi ikilisi :bhr:

EImCSu0X0AACU2J.jpg

Her ne kadar En Favori Hayvan etkinliğinde kazanmasına üzülsem de sempatik bir canlı olan Kedi... 🐈
full

Umarım bu hediyeler daha önce verilmemiştir. :A

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Kendi kutlama konuma bakmaya girerken bu konuya hediye bırakmadığımı fark ettim, girmişken hediyemi bırakıp çıkayım. :A Tekrardan tebrikler @Dosi :bhr:
Sayende günde rahat 10 - 15 kere dinlediğim ve son zamanlarda ki favorim şarkımı hediye ediyorum... :A

Bir zamanlar yeni bölümleri herkesin büyük heyecanla beklediği, ama yeni sezonda eski heyecanı kalmayan dizinin en iyi ikilisi :bhr:

EImCSu0X0AACU2J.jpg

Her ne kadar En Favori Hayvan etkinliğinde kazanmasına üzülsem de sempatik bir canlı olan Kedi... 🐈
full

Umarım bu hediyeler daha önce verilmemiştir. :A
Hediyeler Ha Rİ Ka 🥰:Z
Çok teşekkürler. Bilal Sonses çok severim dinlemeyi ve bu ara benimde sık sık dinlediğim şarkı. EnYIL efsane zaten ve bu kedi de çoookkkkk tatlı :bhr:
Sende yakında 30 bin oluyorsun. Survivor sonrası çene çalmaya devam ettin :A

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hediyeler Ha Rİ Ka 🥰:Z
Çok teşekkürler. Bilal Sonses çok severim dinlemeyi ve bu ara benimde sık sık dinlediğim şarkı. EnYIL efsane zaten ve bu kedi de çoookkkkk tatlı :bhr:
Sende yakında 30 bin oluyorsun. Survivor sonrası çene çalmaya devam ettin :A
Normalde Bilal Sonses'i asla ve asla sevmezdim, hatta Instagram'da hikayesine şarkılarını atanları engellediğim bile olmuştu. :A Ama bu şarkı cidden bir başka, dilime dolandı ve gitmek bilmiyor Galaksi ile. :F

Survivor forumda en çok bana yaradı sanırım, hem mesaj olarak hem kaynaşma olarak. :A 30 bin olduktan sonra devamı gelmez ama.

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Normalde Bilal Sonses'i asla ve asla sevmezdim, hatta Instagram'da hikayesine şarkılarını atanları engellediğim bile olmuştu. :A Ama bu şarkı cidden bir başka, dilime dolandı ve gitmek bilmiyor Galaksi ile. :F

Survivor forumda en çok bana yaradı sanırım, hem mesaj olarak hem kaynaşma olarak. :A 30 bin olduktan sonra devamı gelmez ama.
Survivor benim foruma üye olma sebebim, seninde arkadaşlıklar kurma sebebin oldu.
30 binden sonra devamı gelmez mi?
👇
ismail-abi-gif-14.gif

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Hiç zannetmiyorum ama belli de olmaz... :A Survivor zamanı böyle miydi? Her hafta bir kulübe giriyorduk. :F
Şimdi de her ay olur. Değişen bir şey yok senin için :A
Ben aslında durulmuştum ve normal şartlarda daha bu zamanlarda 45 bin olmam gerekiyordu ama yaza eve tıkılınca, üst üste etkinlik yürütünce biraz hızlı oldu 50 bin olmam :A
Yavaştan dinlenme moduna geçeceğim :A kısa bir ara düşünüyordum ama bakalım :A
Şu hafta bi bitsin

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şimdi de her ay olur. Değişen bir şey yok senin için :A
Ben aslında durulmuştum ve normal şartlarda daha bu zamanlarda 45 bin olmam gerekiyordu ama yaza eve tıkılınca, üst üste etkinlik yürütünce biraz hızlı oldu 50 bin olmam :A
Yavaştan dinlenme moduna geçeceğim :A kısa bir ara düşünüyordum ama bakalım :A
Şu hafta bi bitsin
Etkinliklerden dolayı pek aktiftin dediğin gibi. Hem erkek oyuncular hem favori üyeler ve onların arasına sohbet vs. girince mesaj sayında ki yükseliş kaçınılmaz oldu. :A

Dinlenmek iyidir, iyi gelir. Dönüşünde daha dinamik olursun. :Z

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Etkinliklerden dolayı pek aktiftin dediğin gibi. Hem erkek oyuncular hem favori üyeler ve onların arasına sohbet vs. girince mesaj sayında ki yükseliş kaçınılmaz oldu. :A

Dinlenmek iyidir, iyi gelir. Dönüşünde daha dinamik olursun. :Z
En favori erkek öncesi En Favori Güzel'i yapmıştım :A
Bir kaç gün yetecektir bana.
Normal şartlarda haftanın 4-5 günü foruma takılan ve briydim ama etkinlikler anketler olunca çok fazla aktif oldum ve 1-2 gün kafa dinlenemesiğimde bunalma hissi oluşuyor bende.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
En favori erkek öncesi En Favori Güzel'i yapmıştım :A
Bir kaç gün yetecektir bana.
Normal şartlarda haftanın 4-5 günü foruma takılan ve briydim ama etkinlikler anketler olunca çok fazla aktif oldum ve 1-2 gün kafa dinlenemesiğimde bunalma hissi oluşuyor bende.
Bir kaç günse iyi. Daha fazlası iyi değil. :A Yoksa yokluğun belli baya belli oluyor forumda.

Sanırım bu haftanın başında ve ortasında bir kaç saat girmeyince kendi kendime "Dosi nerede" falan dedim.

En favori güzellerin üzerinden zaman geçtği için yazmamıştım.

• Güldürdün