🇹🇷 Koronavirüs (COVID-19) - Türkiye'den Son Gelişmeler | Genel Yorum Konusu ☣️ | #MaskeTak 😷 / #AşıOl 💉

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,146
Puanı
860
İçimden bir ses Eylül sonu karantina diyo :(

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
E_BS_XZWQAU66m-

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Beğendim
Reactions: slhttnmtl

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Abi haberlerde KORONA VİRÜS İLE İLGİLİ TÜM ÖNLEMLER ALINMIŞTIR YAZIYOR okulda korona virüsüyle ilgili ben bir önlem göremiyorum sınıfta dezenfektan kutularının içi bile boş o kadar diyim ben size wclerde peçete bile yok bu ne saçmalıktır ya madem eski düzene devam edecektiniz niye açtınız ki? Keşke açmasaydınız bir çok insanın sağlığını tehlikeye atıyorsunuz veballer alıyorsunuz milletin günahına giriyorsunuz cidden çok can sıkmaya başladı her yerde önlemler alınıyor deniliyor sınıfların içinde dezenfektan kutuları boş öğrenciler yan yana oturuyor nerde önlem nerde mesafe ben göremiyorum çok yazık gerçekten :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kilis şaşırtıcı bir atakla ikinci sırayı almış, tebrikler.

Aşılama gayet iyi gidiyor. Tek doz aşı oranı %90'ları da geçer umarım yakın zamanda. Vaka ve ölüm sayıları yüksek ancak yavaş yavaş her şey normalleşmeye başladı. Her şeyin normalleştiği bir ortamda günde 200 ölüm çok fazla değil. Kaldı ki ölen kişilerin çok büyük çoğunluğu zahmet edip bir doz bile aşı olmayanlar, aşısını geciktirenler ya da zaten başka kronik hastalıkları da olanlar...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Vakalar yine hızlı yükselişe mi geçiyor yoksa? 30 bini geçebilir bu hafta... İşin kötü tarafı okullar açılalı daha bir hafta oldu. Daha bunun üniversitelerin açılma kısmı var? Bakalım ne olacak bu durumda?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sonunda Gümüşhane de sarı olmuş. Yakında son 10 sırada da maviler göreceğiz. İnşallah bu mavileri çok yakında tam aşılanmış tablosu için de görürüz. Asıl fark yaratacak olan o olacak...