🇹🇷 Koronavirüs (COVID-19) - Türkiye'den Son Gelişmeler | Genel Yorum Konusu ☣️ | #MaskeTak 😷 / #AşıOl 💉

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Çok büyük konuşuyorsun :A
İlerde çocuk sahibi olmak istersen ne olacak? :A
Finlandiya, Norveç, İngiltere, Almanya gibi yerlerde yaşasam belki ihtimal verirdim, %5-%10 falan. Ama burada imkanı yok. Eve net aylık 30.000 TL girmesi, Anadolu halkından müthiş izole şekilde yaşamam lazım. Ee bunların gerçekleşmesinin de zaten ihtimali yok.

Hepsinden öte bu ülkede 20 yılımı "iyi insan" yetiştirmekle kaybedemem. Kendi kendime zor yeteceğim muhtemelen. 😃 Bir tane olacağının da garantisi yok, bir bakmışsın elinde 2-3 tane çocuk.

Ve son sebep... S**s yaparken "ay şunu takalım, ay sen şu hapı iç" falanla filanla hiç uğraşamam... 💪

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Ben Çin aşısına güveniyorum ve eğer yeni part gelirse ondan olcam. Klasik yöntemle yapılan aşının herhangi bir zararı yok, fakat diğerleri öyle değil. Yabancı makaleleri de okudum fikrim bu yönde :)

Alman aşısı daha iyi dediler ben bugün ondan oldum atacan

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
E4LaAV3WEAYO1MI

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
İki saat önce Sinovac oldum. Daha önce Biontech olacağımı söylemiştim ama Biontech'in genç erkeklerde kalp kası iltihabını tetikleyebildiği raporlanmış, 5 milyonda 280 gibi yüksek bir oran var. Risk almak istemedim ve Sinovac oldum. Normalde yarın olacaktım ama Sinovac'a geçince randevuyu da bir gün erkene alabildim.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İki saat önce Sinovac oldum. Daha önce Biontech olacağımı söylemiştim ama Biontech'in genç erkeklerde kalp kası iltihabını tetikleyebildiği raporlanmış, 5 milyonda 280 gibi yüksek bir oran var. Risk almak istemedim ve Sinovac oldum. Normalde yarın olacaktım ama Sinovac'a geçince randevuyu da bir gün erkene alabildim.
Ben de Sinovac olmayı düşünüyorum. 5 milyonda 280 diye küçümsememek lazım bunun uzun versiyonunda ne olacağı belirsiz. Sinovac daha garanti gibi zaten biz gençlerde corona olsak bile hafif geçiyor istisnalar hariç.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Ben de Sinovac olmayı düşünüyorum. 5 milyonda 280 diye küçümsememek lazım bunun uzun versiyonunda ne olacağı belirsiz. Sinovac daha garanti gibi zaten biz gençlerde corona olsak bile hafif geçiyor istisnalar hariç.
Aynen Sinovac yeterli olur dedim ben de. Ya problem yaşayanlarda da kronik rahatsızlıklar varmış zaten de ben yine de Biontech olmak istemedim, olana bir şey demem herkesin kendi kararı. :D

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Ege Bartu

Üye
Reaksiyon puanı
61
Puanı
39
Vallahi ben 2 hafta önce ilk doz Biontech olmuştum sonum hayrolsun :A

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Vallahi ben 2 hafta önce ilk doz Biontech olmuştum sonum hayrolsun :A
Yok yahu çok çok düşük bir olasılık kendini strese sokma. :A Bu arada bu durum daha çok ikinci dozdan sonra ortaya çıkıyormuş zaten. :A

İkisi Türkçe biri İngilizce olmak üzere bahsettiğim durumu çok daha detaylı okumak isteyenler için link bırakıyorum.

• Beğendim
Reactions: Ege Bartu

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Çok şükür illahlah etmiş bunalmıştık bıkmıştık gına gelmişti sokağa çıkma yasağından... Sokağa çıkmasak bile gece, o esnada sokağa çıkma yasağı olduğunu bilmek psikolojik olarak bunaltmaya başlamıştı, senelerdir kapana kısılmışız gibi...

1 Temmuz itibariyle kamuda da tam mesaiye geçildiğine göre pandemi koşulları büyük ölçüde ortadan kalkıyor. Nihayet artık... Uzaktan eğitim, çalışma olayları da son bulur gibi. Eylülde en kötü hibrit eğitime geçeriz 3 gün okul, 2 gün uzaktan gibi.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hayırlı olsun. Çok çok düşük bir ihtimal ve zaten bu ihtimale yakalananlar da sorunsuz atlatmışlar. Bence korkacak bir şey yok. :)

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg