🇹🇷 Koronavirüs (COVID-19) - Türkiye'den Son Gelişmeler | Genel Yorum Konusu ☣️ | #MaskeTak 😷 / #AşıOl 💉

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Vitamin kullanman lazım senin
ben irlandadayken yurt arkadaşlarım hastalandı diye döndüm onlara uzaktan ben bir Türk marketini önerdim işkembe çorbası ve kelle paça çorbasını yanında şili sos dördüncü doz aşı randevuları açıldı üç doz biontech olanlar için @Angelica

• Beğendim
Reactions: Angelica

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Maske yasakları diğer hastalıklardan da önemli ölçüde korunmamızı sağlıyor. En azından yaz gelene kadar toplu taşıma, AVM gibi ortamlarda devam etmeli bence de.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA'DAN BEKLENEN AÇIKLAMALAR GELDİ!

Bakan Koca:
"Artık açık havada maske kullanmak zorunda değiliz."

Bakan Koca: "Yeni dönemde HES kodu uygulaması kaldırıldı. Hiçbir kurum ve kuruluşa girişte HES kodu kontrolü yapılmayacak."

Bakan Koca: "Okullarda iki Kovid-19 vakası çıkması halinde 'sınıfların kapatılması' şeklindeki uygulamaya artık gerek görülmemektedir. Yalnızca pozitif çıkan öğrenciler izole edilecektir."

Bakan Koca: "Kapalı ortamlarda havalandırma yeterliyse ve mesafe kuralına uyum gösterilebiliyorsa, maske takmak artık şart değil."

Bakan Koca: "Maskeleri hayatımızdan çıkarmıyoruz, gerektiğinde takmak üzere yanımızda taşıyoruz. Büyüklerimiz ve kronik hastalığı olanlarla beraberken vazgeçilmez olmalı."

Bakan Koca: "TURKOVAC aşısını gelecek haftadan itibaren aile hekimleri dahil bütün sağlık kuruluşlarımızda başlatmak istiyoruz."

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
2 yıl önce bugün tespit edilmiş ilk vaka Türkiye'de. Zaman ne çabuk geçiyor. :( İlk pandemi günleri de ne güzeldi... :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,016
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
SON DAKİKA

Kapalı mekanlardaki maske kullanmak zorunluluğu tümüyle kaldırıldı.

Toplu taşıma ve sağlık kuruluşlarında maske uygulamasına vakalar 1000'in altına düşüne kadar devam edilecek.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,729
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Maskesizliğe alışmak kolay olmayacak. :A Bence toplu taşımada vaka sayısı 1000 altına düşse bile kalkmamalı bir süre daha. Çünkü en büyük risk orada, özellikle de İstanbul'da.

Onun dışında yavaş yavaş takmamaya alışmaya başladık ve bu çok normal. Bir ömür boyu maskeyle yaşayamayız sonuçta ve omicron ile çok şükür virüsün etkinliği ciddi azaldı...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Takan var mıydı ki kaldırıldı :A
Look At Me Reaction GIF by WWE

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem