🇹🇷 Koronavirüs (COVID-19) - Türkiye'den Son Gelişmeler | Genel Yorum Konusu ☣️ | #MaskeTak 😷 / #AşıOl 💉

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İl hıfzıssıhha kurullarının
Neyin? :A

"İsteyen velilerimiz çocuklarını okula gönderecek, istemeyenlere esneklik tanınacak. Bu durumda öğrencimiz devamsız sayılmayacak."
Büyük çoğunluk göndermek istemez bence. Çok saçma, öğretmenler için de yönetmesi iyice zor bir durum. Veliler için de öğrenciler için de zor.

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
SON DAKİKA | Yüz yüze Eğitim Başlıyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı açıklamalara göre 12 Ekim'den itibaren 2, 3, 4, 8 ve 12. sınıflarda yüz yüze eğitim belirli kurallar çerçevesinde başlayacak.

Cumhurbaşkanı'nın diğer açıklamaları şu şekilde:

Ekli dosyayı görüntüle 93388
yavaş yavaş diğer sınıflara geçerler umarım.eğitimde şart sağlıkda şart...sağlık önlemleri alınıyor zaten sevindirici haber

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Aileden birinde pozitif çıkınca diğerlerine test yapılmıyor mu? İlla belirti mi göstermek lazım?
Hastanede yatıyorsa pozitif çıkan direkt yapıyorlar, sadece temas kuruldu denilmesi ve kimlik yeterli sanırım ama bölgeden bölgeye değişebilir.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Anneme dün test yapıldı, gece saatlerinde pozitif olduğu bilgisi geldi.

İşiniz gücünüz yoksa keyfi hiçbir şekilde dışarıya çıkmayın. Fizikselden ziyade psikolojik zararı bambaşka.
Çok geçmiş olsun, sıfır hasarla ve hızlıca atlatırsınız umarım. :(

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

İşiniz gücünüz yoksa keyfi hiçbir şekilde dışarıya çıkmayın. Fizikselden ziyade psikolojik zararı bambaşka.
Geçmiş olsun bir an önce sağlığına kavuşur umarım. Kimseye bir şey olmadan atlatırsınız inşallah.

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Büyük geçmiş olsun ve geçecek de içini ferah tut. Artık grip gibi bir şey haline geldi. Kısa sürede atlatacaksınız inşallah.

• Beğendim