Şu An Ne Düşünüyorsun?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bıyıklı, dösü kıllı ama olmaz @Angelica teyzen ata binen adam sever 😂

Sen al bunu tabi karşı taraf kabul ederse. :F
Kuzzz meloşa en uygun kocayı buldum, yarın 95 yaşına giriyormuş , teyzoş hamur işini yapıp gidiver :X birkaç yıla helvasını kavurur sonra bu parayla Türkiye + @Dosi nin İsveç in tamamını satın alırsın :A

Kuzzz meloşa en uygun kocayı buldum, yarın 95 yaşına giriyormuş , teyzoş hamur işini yapıp gidiver :X birkaç yıla helvasını kavurur sonra bu parayla Türkiye + @Dosi nin İsveç in tamamını satın alırsın :A

d0306d3ba4c53f0972b55f34f3017d14.jpg

Son düzenleme:
@Dosi hayırlı olsun admin olmuşsun :A

Sana da geçmiş olsun :A @bazinga
Dur çok dillendirmeyelim. Ben sürekli teknik işler sorulmasın diye mavi renkte kalmayı tercih etmiştim. İfşalamayalım. İnsanlara bazinga admine sorun deyip başımdan salmak kolay oluyor böylelikle :A
Dosi zaten yıllardır admin değil miydi? :A
En son yapılan değerlendirme sonrası olmuştum galiba, bende unuttum :A
O da doğru :F @Dosi

Admin, Dosi'nin adminliğini kabul etmiş zaten bu iş çoktan bitmiş :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx and Bully
Dur çok dillendirmeyelim. Ben sürekli teknik işler sorulmasın diye mavi renkte kalmayı tercih etmiştim. İfşalamayalım. İnsanlara bazinga admine sorun deyip başımdan salmak kolay oluyor böylelikle :A

En son yapılan değerlendirme sonrası olmuştum galiba, bende unuttum :A
Seni gidi seni, var ya aynı kafadayız sorumlulukları mümkün olduğunca azaltmak gerek :A İşi bilip işe gitme :A Mavi renk ile kamufle olabiliyorsun akıllıca :A

Bence az bile yapmıṣ iyi öğrenmemiṣ benden :A patileri bir atacak ki miawwww demesi gerek :A
------

Bu defileye bilet bulursam giderim :A
------

Seni gidi seni, var ya aynı kafadayız sorumlulukları mümkün olduğunca azaltmak gerek :A İşi bilip işe gitme :A Mavi renk ile kamufle olabiliyorsun akıllıca :A

Tembellik dizboyu :A @Dosi