Şu An Ne Düşünüyorsun?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Göksel iletişime geçti benle o videodan hak talebi istedi 5-6 yıldır bu işleri yapıyorum ilk defa başıma geliyor davalık oluyorduk nerdeyse :eek::eek::eek: @serhatt @kerem @xBUGRAx @Bully @xemrexxx @Yiğitt @sokak sanati @mrt-06 @Forumdash

Demek dikkat etmek lazımmış bu ilk oldundan ve para kazanmadımdan şimdilik uyarı oldu :A Çok detaylara girmeyeyim burayıda takip ediyorlar zaten forumun kapanmasıda sanırım başka hak taleb edenlerden olmuştu @bazinga ı anladım ama kötü bir durum olsada ilk kez bir şarkıcıyla muhattap olduk :A :A :A Bir gün başımız belaya girecek zaten bizimde bakalım ne zaman :A

İzlenmeler falan uçmuş evet son durumu gayet iyi @bazinga bende oyüzden tekrar baş vuru ettim gerçi onlar bana çek elini buradan diyorlar ben üstüne dahada sarılıyorum :A :A :A

Ben recapları hafta bitince hemen siliyorum:D

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Bully and Çiğdem

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Göksel iletişime geçti benle o videodan hak talebi istedi 5-6 yıldır bu işleri yapıyorum ilk defa başıma geliyor davalık oluyorduk nerdeyse :eek::eek::eek: @serhatt @kerem @xBUGRAx @Bully @xemrexxx @Yiğitt @sokak sanati @mrt-06 @Forumdash

Demek dikkat etmek lazımmış bu ilk oldundan ve para kazanmadımdan şimdilik uyarı oldu :A Çok detaylara girmeyeyim burayıda takip ediyorlar zaten forumun kapanmasıda sanırım başka hak taleb edenlerden olmuştu @bazinga ı anladım ama kötü bir durum olsada ilk kez bir şarkıcıyla muhattap olduk :A :A :A Bir gün başımız belaya girecek zaten bizimde bakalım ne zaman :A

İzlenmeler falan uçmuş evet son durumu gayet iyi @bazinga bende oyüzden tekrar baş vuru ettim gerçi onlar bana çek elini buradan diyorlar ben üstüne dahada sarılıyorum :A :A :A
Dikkat et, başına iş alma durduk yere :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Nasıl iletişime geçti? :A

Neye başvurdun?

Yaşayan anlıyor gerçekten. Hiç hoş işler değil. :(

• Harika
Reactions: Çiğdem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Çok anımız vardı burada okuyorduk keşke kalsaydı :( @bazinga

Madem yeni yer burası ilk paylaşımımı yapayım @Ahmed in Gökseli Bir Seni Konuşurum şarkısından bizzat kendisi benden hak dava etti :eek::eek::eek: Telif melif oluyorduda böyle bişi ilk defa başıma geldi şarkıcının kendisi şey etmesi neyse çözdük sanırım dava mava olmadan ama ben zaten kanaldan para kazanmıyorum telifli şarkılar oldu için para kazanma talebim kabul görmemişti gerçi kanalı bir düzenleyip tekrar denedim ama bakalım :A Neyse kısaca ben para kazanmadımkı sana neyin payını verecem @Ahmed :A :A :A @xemrexxx @serhatt @MayısKralı @kerem @Forumdash @Bully @mrt-06 @Yiğitt @Aserat @sokak sanati @S.G.A.T. @xBUGRAx @Aserat @Özgür @denizz19 @Turkuazz @batuhankaralar @alperuz @vadikızı @MEnes @Maskeli Fedai @MasacRE @pompy @eskici

Şarkı youtube'da 100 bin'i geçmiş. @Çiğdem'in kendi kanalındaki en çok tıklanan videosu zaten. Yorumlar da efsane. :Z

@Yiğitt @Billy Kane @Aserat @dreamy @Turkuazz @MasacRE @xemrexxx @sokak sanati @Maskeli Fedai @mrt-06 @serhatt @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @xBUGRAx @Özgür @Bully @Hachiko @Tolstoyevski @alperuz @Ahmed @Silinmiş Üye @Emre Ozansoy @phoebebuffay @Forumdash @eskici

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Nasıl iletişime geçti? :A

Neye başvurdun?

Yaşayan anlıyor gerçekten. Hiç hoş işler değil. :(
Muhtemelen Göksel'in çalıştığı şirketin işgüzar stajerlerinden falan biri. Normal avukatların böyle boş işlerle uğraşacağını düşünmüyorum. :A
Telimi bulmuşlar baya ciddi ciddi bir şey yaşadık normal videoya gelen telif gibi basit birşey değildi zaten basıma ilk defa geliyor yasaklı şarkımımıymış ama 50 oluncamı aklınıza geldi para mara kazanmadım zaten kazansaydım @pompy hakkımda kötü senaryolar diyorya gerçekleşiyordu :A :A :A @sokak sanati @Araf @xemrexxx @kerem @Bully @serhatt @Forumdash @xBUGRAx @Ahmed @Yiğitt

Korktum yanı bu sefer cidden :A