Şu An Ne Düşünüyorsun?

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Amacım kafanı karıştırmaktı. :A

Beni etmez işte. 7.000 TL gibi düşün. :A
Beni bildiğim 2 3 şeyden biriyle vurmaya çalıştın ama. :A

O zaman herkesin hayrına olsun onu buraya yolla, sipariş listesini çıkar parayı fifty fifty bölüşmüş oluruz. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and kerem

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,578
Puanı
1,061
İsveç aşkına bak :A
Ben de tam 20 dakkika önce bu haberi İsveç kaynaklarından okudum.
Ülkemden uzak dur be :A

Türkiye bir göç dalgası daha kaldıramaz:A

Dışarı çıksam mı çıkmasam mı onu düşünüyorum :A

@Yakamoz-Asi oralarda hiç Lotto oynadın mı? :A

Euromillions var, Swiss Lotto var. Çok yüksek olursa oynarım. Niye ki? :D

Normalde oynamam ama dün arkadaşım oynayınca bende katıldım ve yüksek olmasa da belirli bir ücret kazandım diyebilirim. :A Çok yüksek olunca şans daha da küçük oluyor genelde, o yüzden cüzi miktarlarda kazanma şansın daha yüksek oluyor. :D

Benim alamanca bir şoka uğradı, 7 bin yazıyor dimi orada? :A

Beni bildiğim 2 3 şeyden biriyle vurmaya çalıştın ama. :A

O zaman herkesin hayrına olsun onu buraya yolla, sipariş listesini çıkar parayı fifty fifty bölüşmüş oluruz. :A

Tabii parayı bitirmezse @kerem :A
@serhatt ın yıllardır beklediği karışım yapılmış :A :A @Zeyno @Angelica @The_Erinch @Emre Ozansoy @cookies
FKrdUp-VUAUJ3DT.jpeg

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,918
Puanı
1,060

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

@Dosi de bunu yapacak cesaret yok. :A

Bence @Dosi yaşadığı şehirden kablo çekmiş Bekire, Bekirim farkında değil. Şirket kabloyu takip ede ede bulamamış sonunu. :A
Elektrikler almış başını gidiyor ama ben bir kaç senelik ayarlamıştım eskiden (bizde 1,3,5 senelik olarak sürekli yenileme olayımız var). Hâlâ eski az olan fiyatı ödüyorum. Yani benim başkasının elektriğini çekmem için bir gerekçem yok :A
Bekir üzülmesin. Hakkı yenilmez :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Elektrikler almış başını gidiyor ama ben bir kaç senelik ayarlamıştım eskiden (bizde 1,3,5 senelik olarak sürekli yenileme olayımız var). Hâlâ eski az olan fiyatı ödüyorum. Yani benim başkasının elektriğini çekmem için bir gerekçem yok :A
Bekir üzülmesin. Hakkı yenilmez :A
Bir yaşıma daha girdim kontratlı elektrik mi olur? Sözleşmen ne zaman bitiyor? :A Başka elektrik şirketlerinden Transfer teklifleri var mı?

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bir yaşıma daha girdim kontratlı elektrik mi olur? Sözleşmen ne zaman bitiyor? :A Başka elektrik şirketlerinden Transfer teklifleri var mı?
Maalesef bu sene içinde bitiyor (ama daha var) :T
Ozamana kadar eski fiyatlara döneriz umarım. Yoksa başka şirketlerde en kısa hangi zaman dilimi varsa onu seçerim :A
Kontrat sistemi işte elektrik fiyatları sabit olmadığından var. Rekabet çok olunca seçenekte olunuyor :A
Tabi sadece harcanan kısmı değişiyoruz. Sabit ücrette var abonelik parası diyelim. O baya yüksek :A evin metrekaresine göre onun fiyatı değişir. Tek şirket.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Ozamana kadar eski fiyatlara döneriz umarım. Yoksa başka şirketlerde en kısa hangi zaman dilimi varsa onu seçerim :A
Kontrat sistemi işte elektrik fiyatları sabit olmadığından var. Rekabet çok olunca seçenekte olunuyor :A
Tabi sadece harcanan kısmı değişiyoruz. Sabit ücrette var abonelik parası diyelim. O baya yüksek :A evin metrekaresine göre onun fiyatı değişir. Tek şirket.
Tesadüf bakın ki bugün de bize elektrik faturası geldi.:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061

Bu sene icinde bitince, simdi 3 senelik yeniledin diyelim, bu yüksek fiyattan mi yenilenecek 3 sene boyunca?

• Beğendim
Reactions: Dosi and 12.Adam