Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz? 🎧🎶🎵

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
------

....

@12.Adam

acef160e84108245256b6ceca5b538b2.gif
------

Son düzenleme:

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,978
Puanı
710
Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Emre Ozansoy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Oğlanı ketenpereye getirmişler.Büyük bir kumpasın içine düşmüş. :A
Tek çözüm bu canlar. :A

şarkı olarak muhteşem, klip olarak ise çakma bir christopher nolan yönetmenin aslı güngör çalışması.

şarkıyı ne zaman dinlesem hep farklı bir duygu katar da klibi izleyince şarkıya odaklanamıyorum. burada elemanı deniyorlar mı yoksa şeytan kadın bir ilişkinin mısına koyup gidiyor mu onu çözemedim. ama şu bir gerçek ki ortak iş çevriliyor olsa bir telefon mesajıyla bitmezdi bu iş.

neyse klibe dönelim.bir ihtimal de sarışın kızımız yollu kızımıza durumu çaktırmadan farklı bir yalan söylerek arabasına binmiş ve klibin ikinci kısa filminde onu boğazlayarak otoban kıyısına atacaktır kim bilir..

neyse bu güzel şark ı için ne kadar teşekkür ediyorsam aslı güngör'e bu karmaşık klip için de bir o kadar kızıyorum. şu güzelim şarkıya yaptırdığı yorumlara bak yani. neyse olayı yüzde yüzde çözen biri varsa anlatsın da biz de bilelim.
------

şarkı olarak muhteşem, klip olarak ise çakma bir christopher nolan yönetmenin aslı güngör çalışması.

şarkıyı ne zaman dinlesem hep farklı bir duygu katar da klibi izleyince şarkıya odaklanamıyorum. burada elemanı deniyorlar mı yoksa şeytan kadın bir ilişkinin mısına koyup gidiyor mu onu çözemedim. ama şu bir gerçek ki ortak iş çevriliyor olsa bir telefon mesajıyla bitmezdi bu iş.

neyse klibe dönelim.bir ihtimal de sarışın kızımız yollu kızımıza durumu çaktırmadan farklı bir yalan söylerek arabasına binmiş ve klibin ikinci kısa filminde onu boğazlayarak otoban kıyısına atacaktır kim bilir..

neyse bu güzel şark ı için ne kadar teşekkür ediyorsam aslı güngör'e bu karmaşık klip için de bir o kadar kızıyorum. şu güzelim şarkıya yaptırdığı yorumlara bak yani. neyse olayı yüzde yüzde çözen biri varsa anlatsın da biz de bilelim.
@dreamy

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,759
Puanı
710

------

@dreamy
Ben demiştim yüzleşmek ve intikam almak için kızın arabasına binmiş olabilir diye. Crishtopher Nolan filmi gibi sonu cidden yorumlara açık, güzel benzetme. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Yıl sonu gelince hatırlarım hep keşke geri gelse, her yılın sonunu heyecanla beklerdim. :(

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,668
Puanı
1,060
Her sene sonu hit şarkılarla beraber mashup yapılırdı ve müzik kanallarında yayınlanırdı. Tabii Pop Danthology varken mashup diye bir terim yoktu henüz. Bu işin ilklerinden yani. :A Şarkılar o kadar güzel kombine edilmiş ki, eski MP4'ümde görünce duygulandım. :(

• İlginç
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,759
Puanı
710
Her sene sonu hit şarkılarla beraber mashup yapılırdı ve müzik kanallarında yayınlanırdı. Tabii Pop Danthology varken mashup diye bir terim yoktu henüz. Bu işin ilklerinden yani. :A Şarkılar o kadar güzel kombine edilmiş ki, eski MP4'ümde görünce duygulandım. :(
Daha önce hiç rastlamamıştım. Müzik kanallarında yayınlanacak kadar önemsenmesine şaşırdım. :A 2014 Taylor Swift’in yılıydı, sadece söylemek istedim.. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: kerem