NOW Şahane Hayatım - Dizi Yorumları

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Henüz dünkü bölümü izlemedim.
Caner Topçu konusunun başlığından spoi yedik, hikayesinin artık bittiği hakkında. Umarım abisi tarafından yanlışlıkla öldürülme sahnesi çekilmemiştir. Fragmanda kavgaları vardı. Telefonda konuştuğu kimdi çözüldüğünü umuyorum.

Melisa sahneleri dizinin komedi kısmını karşılıyor ve bu da en iyi Aysel ile yapıldığı içindir. Şu an Şebnem’in başka düşmanları olduğu için o kısımda durgunluk vardır.
Bu spoiler konusunda ne yapacağım bende bilmiyorum. Başlıklar daha mı farklı olsa yada dizi yayınlandıktan 24 saat sonra mı konu açılsa nasıl olur acaba? Sadece bir fikir benimkisi. :)

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Henüz dünkü bölümü izlemedim.
Caner Topçu konusunun başlığından spoi yedik, hikayesinin artık bittiği hakkında. Umarım abisi tarafından yanlışlıkla öldürülme sahnesi çekilmemiştir. Fragmanda kavgaları vardı. Telefonda konuştuğu kimdi çözüldüğünü umuyorum.

Melisa sahneleri dizinin komedi kısmını karşılıyor ve bu da en iyi Aysel ile yapıldığı içindir. Şu an Şebnem’in başka düşmanları olduğu için o kısımda durgunluk vardır.
Bölümü dün izlerim, tam da tahmin ettiğim istemediğim şekilde olmuş.
Bu spoiler konusunda ne yapacağım bende bilmiyorum. Başlıklar daha mı farklı olsa yada dizi yayınlandıktan 24 saat sonra mı konu açılsa nasıl olur acaba? Sadece bir fikir benimkisi. :)
Haklısın. Bir ara bunla alakalı değişiklik olmuştu. Anında açılması doğru, sadece başlıkta isim yazılmasa daha iyi olurdu.

• Aynen
Reactions: Hobbit

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Cansel Elçin, Şahane Hayatım kadrosuna dahil olmuş. Konuk oyuncu kısmından çıkmış. @Dosi

• Harika
Reactions: Dante

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Avukat Amerikaya gitti. Demirin babası diziye geliyor. Avukat Amerika'ya gittiği için aklımda türlü senaryolar canlandı. Yoksa Demire yardım eden, -E'mi ? 🤔😳

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,171
Puanı
410
Reytingler düşük gelince bölümü Youtube'da Türkiye'ye açmışlar, aslında bölümlerin temposu güzel ama seyirci azalıyor giderek :(

• Aynen
Reactions: AhmetBayram

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Reytingler düşük gelince bölümü Youtube'da Türkiye'ye açmışlar, aslında bölümlerin temposu güzel ama seyirci azalıyor giderek :(
18 ve 20 arası durgundu ama 21 ile dizi tekrar vites yükseltti. Önümüzdeki bölüm bunun meyvelerini alacağını düşünüyorum

• Aynen

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,171
Puanı
410
Elif, anneni de alıp gider misin :A

Son düzenleme:

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,171
Puanı
410

Şahane Hayatım 22. Bölüm 3. Fragmanı | "Ya Kaybolursa Ne Yaparsınız?"​

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,171
Puanı
410
NOW bu hafta Şahane Hayatım tekrarına doyuracak, Çarşamba - Cumartesi arası her gün en az 1 tekrar var.

Cumartesi günü saat doldurmak için yayınladıkları 1 saatlik bölüm ABC1'de 20. olmuş diye tekrarlara yüklenecekler sanırım :A

O tokat içimizin yağını eritti, helal olsun Şebo :A

Şahane Hayatım 23. Bölüm 1. Fragmanı | ''Bana Doğruyu Söyleyeceksin?''​

• Beğendim

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
NOW bu hafta Şahane Hayatım tekrarına doyuracak, Çarşamba - Cumartesi arası her gün en az 1 tekrar var.

Cumartesi günü saat doldurmak için yayınladıkları 1 saatlik bölüm ABC1'de 20. olmuş diye tekrarlara yüklenecekler sanırım :A

O tokat içimizin yağını eritti, helal olsun Şebo :A

Şahane Hayatım 23. Bölüm 1. Fragmanı | ''Bana Doğruyu Söyleyeceksin?''​

Yürü be şebo reyis:X

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Bölüm sürekli ters köşeli bir şekilde ilerledi. Gayet iyi kurgulanıp hazırlanmış.
Sırasıyla: Didem, Elif, Ahmetten şüphe edildi. Bölüm sonunda yapan kişinin Melissa olduğu anlaşıldı. Son perdede Elif hepsini öğrendi.

Ancak şunu belirtmek istiyorum. Bir çok konuk oyuncu hala devam ediyor. Bir Ece Uslu'ya mı yer bulamadık. Ece reis'i getirelim herkesi dümdüz etsin.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,324
Puanı
280
Bölüm fragmanı hemen gelmiş. Bir tık bu hızlı gelme işi korkutmadı değil. Önümüzdeki hafta için Şebnemin tarzı 10 numara görünüyor. :)