TVen İtiraf Ediyoruz 90.Bölüm - Konuk: Yiğitt

Üsteki mesajına cevab : evet öylesin çünkü ilk günde etikette olan biriyken sinirlendin diye ilk mesajdaki etiketten beni silip editlemişsin. burda ise ilk etiketlerken ben varım @Araf 'ın alıntısından belli, sonra beni silip yeniden paylaştın etiket.
Sebep? Ben yönetimsel bir mevzuda orda ismimin geçmemesi gerektiğini söylediğim için mi? Eleştirilere bu kadar sert tepkiler niye veriliyor.
Bu hareketi sana yakıştıramadım :D
Evet ilk mesajda yanlış etiket listesini paylaştım, yenisi not defterindeydi oradan alıp yeniden paylaştım mesajı. Saklamıyorum zaten yeniden düzenleyeceğimi taaa ilk gün söylemiştim. :D

"Ne iyi ne kötü adım kesinlikle geçmesin" dediğin bir programa etiketleyip seni üzmeyelim dedim keza diğer arkadaşımızı da :X Ne yardan ne serden olmaya gerek yok, her hafta aynı şeyleri yaşamak istemiyorum. :D

Evet ilk mesajda yanlış etiket listesini paylaştım, yenisi not defterindeydi oradan alıp yeniden paylaştım mesajı. Saklamıyorum zaten yeniden düzenleyeceğimi taaa ilk gün söylemiştim. :D

"Ne iyi ne kötü adım kesinlikle geçmesin" dediğin bir programa etiketleyip seni üzmeyelim dedim keza diğer arkadaşımızı da :X Ne yardan ne serden olmaya gerek yok, her hafta aynı şeyleri yaşamak istemiyorum. :D
Gelinim Forumda programındandamı üzülecektim? Sen buna direk kırıldım ve konularıma girmeni istemiyorum de çünkü 2018'de de trip attığında aynı hareketi yapmıştın.
Şaşırmadım 😊

Gelinim Forumda programındandamı üzülecektim? Sen buna direk kırıldım ve konularıma girmeni istemiyorum de çünkü 2018'de de trip attığında aynı hareketi yapmıştın.
Şaşırmadım 😊
Onu da yeni listeden alınca eksik kalmış sanırım. Herhalde birçok kişi eksiktir, yeniden bakmam gerekecek. :)

Ay hiç sorma, her yerden çıkıyorum bu ara. Yürüyen reyting olmak bunu gerektiriyor, ne yapalım? :A
Yok beee bir bu bir de Gelinler işte. :A
Şampiyonluğuda almıssın şarkıdan çıktım itiraflar ordan çıktık gelinler :A :A :A

Birde senaryolarında geri döndümü :A :A :A

@Yiğitt de de bir @sokak sanati havası seziyorum yer değiştirmişler gibi belkide gerçekten profilleri değiştirmişlerdir şifreleri v erip @Bully incelesin :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06 and Yiğitt
Şampiyonluğuda almıssın şarkıdan çıktım itiraflar ordan çıktık gelinler :A :A :A

Birde senaryolarında geri döndümü :A :A :A

@Yiğitt de de bir @sokak sanati havası seziyorum yer değiştirmişler gibi belkide gerçekten profilleri değiştirmişlerdir şifreleri v erip @Bully incelesin :A
Hahaha ay ben emekli modundaydım bu aralar, vakit buldukça anca girebiliyorum öyle. Konulara mesaj bile yazamıyorum çoğu zaman, kendime gelecem inşallah kısa sürede. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and mrt-06
  • Güldürdün
Reactions: Bully and denizz19