İsveç, 2021 Eurovision Şarkısını Seçti!

Dosi

Süper Mod.
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
78,930
Puanı
1,060
Kesin Helen Cumhuriyeti için yarıştı diye küsmüşsünüzdür :A
Yok artık daha neler :A 12 puanı kaptı bizden artı senelerrrrrrrr önceydi ve aşırı destek olduk :Z

Birinci olmadan önce bununla yarışmıştı. Bunu da seviyordum :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
78,930
Puanı
1,060
Bunun şu "nana na-na-na" şeyi ve anlamsız sesleri akılda kalıyor ve puana etki etmiş olmalı :A

Bu arada ben şu çok sevdiğim şarkının da İsveç'in adayı olduğunu sanıyordum :eek: Belki de senin Helena için İsveçli vb. dediğin için aklımda öyle kalmış olmalı ama meğer Yunan adayıymış. :A Ve kesinlikle benim için gelmiş geçmiş en iyi Eurovision şarkısıdır, Eurovision'un çok ötesinde bir başyapıt...

caktirma Eric'i yeni dinledim :A yalniz bu da iyiymis.
Eric populer bir yorumcu. Tusse'yi ilkez dinledim. Eric daha önce 2011 senesinde katilmis. hatirliyorum cunku sarkiya eslik ettim :A ozamanlar kacirmazdim. 3. olmustu ESC'de ve ozaman 20 yasindaydi.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Süper Mod.
Euro 2020 Tahmin İkincisi
Reaksiyon puanı
30,997
Puanı
861
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
caktirma Eric'i yeni dinledim :A yalniz bu da iyiymis.
Eric populer bir yorumcu. Tusse'yi ilkez dinledim. Eric daha önce 2011 senesinde katilmis. hatirliyorum cunku sarkiya eslik ettim :A ozamanlar kacirmazdim. 3. olmustu ESC'de ve ozaman 20 yasindaydi.

Tarzı pek benlik değilmiş, ileri sararak dinledim ama bu tür rock tarzı şeyler nadiren kulağa hitap ediyor bende. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Süper Mod.
Euro 2020 Tahmin İkincisi
Reaksiyon puanı
30,997
Puanı
861
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Eurovision.
öncelikle Isvec'in Melodifestivalen programini haftalarca izlerdim, Sonra tüm ülkeleri degerlendirip yorumlamalarini ve ardindan ESC.
Uni zamani koptum :(
Millet genelde üni zamanlarında daha çok ilgi gösterir sende tam tersi olmuş, kafanı full derslere odaklamışsın :A

Melodifestival'e hiç gittiğin oldu mu? :A

• Güldürdün

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,255
Puanı
910
İsveç ve Eurovision'ı yan yana görünce direkt aklıma Loreen-Euphoria geliyor. Mükemmel bir şarkı ve performanstı.

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
20,039
Puanı
1,059
Kazanan kişiyi kadın sandım başta ama sonra yorumlarda 'he' diye okudum:A
Kendisi küçük yaşta İsveç'e ailesiz gelmiş ve Yetenek Sizsiniz yarışmasında çocukluk performanslarını izledim. Ordan kadın yorumcu olmadığınına emin oldum. :A

@-potterhead- eklersin artık bunuda konuya. Söz konusu yaşadığım ülke olunca ayrı açtım konusunu.

@BesaleT senle bu senede Melodifestivalen'i yorumlayamadık ama sen zaten oldukça yoğunsun. Fırsatın olmazdı :A

@MasacRE geçen sene 3 kadın yarışmacı kızı beğenmemişti. Bu sene memnun kalır umarım :A
Koskoca İsveç'den bula bula bunu mu buldunuz :T:

• Güldürdün