İsveç, 2021 Eurovision Şarkısını Seçti!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İsveç, Eurovision şarkı yarışması için düzenlediği Melodifestivalen isimli yarışmasında kazananı seçti. Haftalarca süren yarışmada Tusse, hem halk hemde jürinin toplam oyu sonucu birinciliği elde etti. İşte İsveç'in 2021 Eurovision şarkısı:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kazanan kişiyi kadın sandım başta ama sonra yorumlarda 'he' diye okudum:A
Kendisi küçük yaşta İsveç'e ailesiz gelmiş ve Yetenek Sizsiniz yarışmasında çocukluk performanslarını izledim. Ordan kadın yorumcu olmadığınına emin oldum. :A

@-potterhead- eklersin artık bunuda konuya. Söz konusu yaşadığım ülke olunca ayrı açtım konusunu.

@BesaleT senle bu senede Melodifestivalen'i yorumlayamadık ama sen zaten oldukça yoğunsun. Fırsatın olmazdı :A

@MasacRE geçen sene 3 kadın yarışmacı kızı beğenmemişti. Bu sene memnun kalır umarım :A

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
Kazanan kişiyi kadın sandım başta ama sonra yorumlarda 'he' diye okudum:A
Kendisi küçük yaşta İsveç'e ailesiz gelmiş ve Yetenek Sizsiniz yarışmasında çocukluk performanslarını izledim. Ordan kadın yorumcu olmadığınına emin oldum. :A

@-potterhead- eklersin artık bunuda konuya. Söz konusu yaşadığım ülke olunca ayrı açtım konusunu.

@BesaleT senle bu senede Melodifestivalen'i yorumlayamadık ama sen zaten oldukça yoğunsun. Fırsatın olmazdı :A

@MasacRE geçen sene 3 kadın yarışmacı kızı beğenmemişti. Bu sene memnun kalır umarım :A
Yaaa deseydin ya yorumlardık beraber benim haberim bile yok zamanım yok yoğunum evet ama saat farkından yakalayabilirdim belki. :D

• Üzücü
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yaaa deseydin ya yorumlardık beraber benim haberim bile yok zamanım yok yoğunum evet ama saat farkından yakalayabilirdim belki. :D
Finali biliyordum ama aklıma gelmedi. Bende izlemedim. Yine şansı kaçırdık :(
Şarkıyı nasıl buldun?

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Şarkı güzel olmuş Tusse nin sesi çık güzelmiş beğendim :D

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Şarkı güzel beğendim ilk dinleyişte. Eric'in şarkısı da güzelmiş onu da beğendim.

Haber et ama yoksa unuturum onu da yoğunluktan. :D
İnşallah unutmam :A puan kısmını seviyorum. Olmadı o kısımları yorumlarız. Zamanı gelince haberleşiriz.

• Beğendim
Reactions: BesaleT

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hem müzikal olarak yani müziğini hem de şarkıyı yorumlayışını oldukça başarılı buldum. Diğer E.V adaylarının şarkılarını dinlemediğim için iddiası konusunda bir şey diyemem ama güçlü bir aday olacağı açık. Şimdiden başarılar dilerim, umarım dereceli bir sonuç elde edersiniz. :A @Dosi

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hem müzikal olarak yani müziğini hem de şarkıyı yorumlayışını oldukça başarılı buldum. Diğer E.V adaylarının şarkılarını dinlemediğim için iddiası konusunda bir şey diyemem ama güçlü bir aday olacağı açık. Şimdiden başarılar dilerim, umarım dereceli bir sonuç elde edersiniz. :A @Dosi
İsveç Eurovision konusunda en başarılı ülke :A bu şarkı bana öyle aman aman gelmedi ilk dinleyişte ama ilk 5te olursa şaşırmam çünkü genelde öyleyiz :A
Şu şarkıyla rekabet etti finalde.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İsveç Eurovision konusunda en başarılı ülke :A bu şarkı bana öyle aman aman gelmedi ilk dinleyişte ama ilk 5te olursa şaşırmam çünkü genelde öyleyiz :A
Şu şarkıyla rekabet etti finalde.
Bunun şu "nana na-na-na" şeyi ve anlamsız sesleri akılda kalıyor ve puana etki etmiş olmalı :A

Bu arada ben şu çok sevdiğim şarkının da İsveç'in adayı olduğunu sanıyordum :eek: Belki de senin Helena için İsveçli vb. dediğin için aklımda öyle kalmış olmalı ama meğer Yunan adayıymış. :A Ve kesinlikle benim için gelmiş geçmiş en iyi Eurovision şarkısıdır, Eurovision'un çok ötesinde bir başyapıt...

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bunun şu "nana na-na-na" şeyi ve anlamsız sesleri akılda kalıyor ve puana etki etmiş olmalı :A

Bu arada ben şu çok sevdiğim şarkının da İsveç'in adayı olduğunu sanıyordum :eek: Belki de senin Helena için İsveçli vb. dediğin için aklımda öyle kalmış olmalı ama meğer Yunan adayıymış. :A Ve kesinlikle benim için gelmiş geçmiş en iyi Eurovision şarkısıdır, Eurovision'un çok ötesinde bir başyapıt...

Al bunu hızlı hızlı atlayabilirsin :A ben de yarına bakarım. Başarılarla doluyuz :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Türk asıllı Helena Paparizou ile anlaşmanız lazımdı @Dosi
------

Zamanı geldiğinde görürüz :A En fazla 8.olur...
Yalnız bizde öyle Tr gibi anlaşma durumu yok. Haftalarca süren yarışma sonucu kazanan gidiyor. Helena bir kaç kere şansını denedi ama zirve olmadı :A
10a girmez deyip 8e kadar geldin :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yalnız bizde öyle Tr gibi anlaşma durumu yok. Haftalarca süren yarışma sonucu kazanan gidiyor. Helena bir kaç kere şansını denedi ama zirve olmadı :A
10a girmez deyip 8e kadar geldin :A
Taş çatlasın payı verdim :A
Helena aday oldu bir de zirveyi ona vermediniz he.

• Güldürdün