İsveç, 2018 Eurovision Şarkısını Seçti!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Nedenini şimdi anlamış oldum. Kültürel önem ve farkmış. :A Bakabilirsin tabi özgür bir birey olarak, ben yine bakmayacağım elbette. :A
Ya şunu yapma ya :F
zaten pek keyifliyim bugün, sende keyfime keyif katıyon :F

Maşallah diyeyim bu arada :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Klibi beğenmedim pek :X Çocuk da yakışıklı değilmiş meğerse:X Yüzünü kapatacak efektler ve açılar kullanılmış:A Ama söylüyorum şarkı normal hit olacak bi şarkı gibi güzel:X @Dosi Eurovizyon şarkıları gibi değil.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Klibi beğenmedim pek :X Çocuk da yakışıklı değilmiş meğerse:X Yüzünü kapatacak efektler ve açılar kullanılmış:A Ama söylüyorum şarkı normal hit olacak bi şarkı gibi güzel:X @Dosi Eurovizyon şarkıları gibi değil.
Yakışıklı olmak şartmı sence? :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ay bide yanlarına alsalar 3-5 güzel dansçı kız, @destere gibileriden 3-5 oy kapar :A
Geçen sene hepsi desterenin deyimiyle sap kişilerdi. Sanatçida dansçılarda erkekti :F
Hayırkızlara gerek yok. İlk postta dediğim gibi bu çocuk gaylerehitap ediyor:A Hakkında gay haberleri var mı bak bi :F yada eurovizyonda hitap ettiği kimler öyle haberler var mı bak bi :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Hayırkızlara gerek yok. İlk postta dediğim gibi bu çocuk gaylerehitap ediyor:A Hakkında gay haberleri var mı bak bi :F yada eurovizyonda hitap ettiği kimler öyle haberler var mı bak bi :A
Tamam sonra bir araştırma yaparım :A Annesi ünlü bir sanatçı, kendiside katılmış defalarca ama birinci olamamış. Benjamin'inde ilk katılışı değil ama bukez başardı :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ay bide yanlarına alsalar 3-5 güzel dansçı kız, @destere gibileriden 3-5 oy kapar :A
Geçen sene hepsi desterenin deyimiyle sap kişilerdi. Sanatçida dansçılarda erkekti :F

forumdash ın dediği gibiyse zaten oğlancık yanına kız almaz erkek alacaktır :)