İsveç, 2018 Eurovision Şarkısını Seçti!

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Show güzel, görsel güzel, şarkı güzel (80'ler tarzı ve elektronik harika) gaylere hitap ediyor:A Şansı yuksek.
Ammavelakin sesi berbat :A Vokaller olmasa bi hiç laaan:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İsveç'te Eurovision şarkı yarışması için haftalarca süren Melodifestivalen isimli yarışmada Benjamin Ingrosso hem halk hemde jürinin toplam oyu sonucu birinciliği elde etti. İşte İsveç'in 2018 Eurovision şarkısı :
Sarisin- kiviran- genc oglan demek : @Çiğdem- 's 12 point goes to Sweden:A
Yabancılarda Şarısın iyi gidiyor ama jensen gibisi bulmak zor :A :A :A

söyleyen yumurta gibi oğlanmış seside kız sesi gibi zaten:) finale kızlardan biri çıkmazsa bu yumoşu kız niyetine destekleriz :))

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,682
Puanı
1,061
İsveç'te Eurovision şarkı yarışması için haftalarca süren Melodifestivalen isimli yarışmada Benjamin Ingrosso hem halk hemde jürinin toplam oyu sonucu birinciliği elde etti. İşte İsveç'in 2018 Eurovision şarkısı :
Dün SVT'de canlı izledim. :) Çok iyi şarkılar vardı bu şarkı da güzel ama benim favorilerim Mendez, Margaret, Reneida'ydı özellikler müzikleri hoşuma gidiyordu ama Benjamin seçildi bakalım ne yapacak Eurovision'da. :)

Bu arada Mendez jüri oylarında 2 puanla sonuncu olmasına rağmen halk oylamasında 3.oldu. Jüriyle halk ters biraz. :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Dün SVT'de canlı izledim. :) Çok iyi şarkılar vardı bu şarkı da güzel ama benim favorilerim Mendez, Margaret, Reneida'ydı özellikler müzikleri hoşuma gidiyordu ama Benjamin seçildi bakalım ne yapacak Eurovision'da. :)

Bu arada Mendez jüri oylarında 2 puanla sonuncu olmasına rağmen halk oylamasında 3.oldu. Jüriyle halk ters biraz. :D

Vay canlı izledin demek.
Türk kanallarımız olduğundan beri izlemiyorum İsveç televizyonunu. Gerçi son senelerde kablodan çıkarıldı.
Mendez'e gelince, ünlü bir sanatçı, oyüzden halktan iyi puan aldı.
Bakalım Benjamin nasıl bir performans sergileyecek.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,682
Puanı
1,061
Vay canlı izledin demek.
Türk kanallarımız olduğundan beri izlemiyorum İsveç televizyonunu. Gerçi son senelerde kablodan çıkarıldı.
Mendez'e gelince, ünlü bir sanatçı, oyüzden halktan iyi puan aldı.
Bakalım Benjamin nasıl bir performans sergileyecek.
İnternetten izledim canlı olarak güzeldi de. :) Geçen sene de Nano'yu destekliyordum ama Robin 1.olmuştu. :) Hala da ara ara dinlerim çok hoşuma gidiyor. Mendez'in ünlü olduğunu bilmiyordum. Burada yarışanların çoğu ünlü değil ama sanırsam, tanımadığınız kişiler mi yarışıyor genelde?

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
İnternetten izledim canlı olarak güzeldi de. :) Geçen sene de Nano'yu destekliyordum ama Robin 1.olmuştu. :) Hala da ara ara dinlerim çok hoşuma gidiyor. Mendez'in ünlü olduğunu bilmiyordum. Burada yarışanların çoğu ünlü değil ama sanırsam, tanımadığınız kişiler mi yarışıyor genelde?

Evet bu şarkı baya beğenilmisti.
Bizim burda karışık, ünlü ve halktan hepsi var. Hani sen dün finali izledinya işte öyle 5 hafta daha vardı. Her bölüm belirli sayıda kişiler üst tura çıktı. Baya uğraşıyorlar program ile. Yani sadece bir gecede belirlemedi :D
Cumartesi geceleri hayat nerdeyse duruyor. Eve yemek siparişleri daha fazla oluyor sırf yarışmayı daha zevkli izlemek için :D

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,682
Puanı
1,061
Evet bu şarkı baya beğenilmisti.
Bizim burda karışık, ünlü ve halktan hepsi var. Hani sen dün finali izledinya işte öyle 5 hafta daha vardı. Her bölüm belirli sayıda kişiler üst tura çıktı. Baya uğraşıyorlar program ile. Yani sadece bir gecede belirlemedi :D
Cumartesi geceleri hayat nerdeyse duruyor. Eve yemek siparişleri daha fazla oluyor sırf yarışmayı daha zevkli izlemek için :D
Biliyorum biliyorum takip ediyorum Melodifestivalen'i. :D Ama sadece finali canlı izledim. Eve sipariş işi de iyiymiş. :D Hatta Norveç'te Mesternes Mester diye yarışma var onu da takip ediyorum Survivor'a benziyor. Arada böyle yabancı programları da takip ediyorum pek sık olmasa da. :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Biliyorum biliyorum takip ediyorum Melodifestivalen'i. :D Ama sadece finali canlı izledim. Eve sipariş işi de iyiymiş. :D Hatta Norveç'te Mesternes Mester diye yarışma var onu da takip ediyorum Survivor'a benziyor. Arada böyle yabancı programları da takip ediyorum pek sık olmasa da. :)
Iyiymiş :)
Bizde Survivor yarışmasına "Robinson" diyorlar. 10 küsür sene önce Zübeyde isimli bir Türk kızı son 4e kalmıştı ve ozaman yarışmada en çok kalan kız ünvanına sahipti, hatta Türkiye'de habere bile cıkmıştı. Yaşıda baya vardı aslında.
Bizdede baya farklı ve güzel yarışmalar var. Acun yeni formatlara el atsa tutabilecek yarışmalar mevcut aslında :)