Star İstanbullu Gelin - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Türkiye’nin en iyi kadın oyuncularından, Ezel’den beri takip ettiğim ve denk geldikçe izlediğim bir oyuncu İpek Bilgin. Rolünü oynamıyor, yaşıyor. Bu sahneyi de izledim, kusursuz bir oyunculuk var...
Ben bu kadının kör meliha oldunu bilmiyordum geçen yıl öğrenmiştim sanırım :F :F :F @xemrexxx @Forumdash @serhatt

Hala ezel izlerken bu kadına saydırıyorlar yıllar geçiyor dizide değişmeyen tek şey :A :A :A @MEnes @MasacRE

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
Ben bu kadının kör meliha oldunu bilmiyordum geçen yıl öğrenmiştim sanırım :F:F:F @xemrexxx @Forumdash @serhatt

Hala ezel izlerken bu kadına saydırıyorlar yıllar geçiyor dizide değişmeyen tek şey :A:A:A @MEnes @MasacRE
edepsiz senin bu lafları yazan parmaklarını keserim; saçını başını yolar @Forumdash a yediririm ; @destere ile @Harunnn60 ın özel görüntülerini yayınlarım ; babana bu kız @serhatt ı seviyor diye mesaj atarım bir ömür boyu aksiyonsuz bir evlilik yaşarsın ; kenar mahalle dilberi paçoz pis sinsi pisler davulcusu sinsirella çarpık çirkin çkinella cadoloz sivilceli beceriksiz evde kalmış, donu zilli kem gözlü, kenafir gözlü, katır suratlı, yelloz, münasebetsiz paçoz sıska kart kaknem çarpık bacaklı susak ağızlı aşüfte hoşt pişt kaybol git elimde kalıcan şimdi salon erkeği çizgimden çıktım bile geberticem seni :bağır::bağır::bağır::bağır: @Aserat @xBUGRAx @MasacRE @Yiğitt @dreamy @turkuazz @Dosi @vadikızı @DarkLegenD @Maskeli Fedai @Sherlock

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
edepsiz senin bu lafları yazan parmaklarını keserim; saçını başını yolar @Forumdash a yediririm ; @destere ile @Harunnn60 ın özel görüntülerini yayınlarım ; babana bu kız @serhatt ı seviyor diye mesaj atarım bir ömür boyu aksiyonsuz bir evlilik yaşarsın ; kenar mahalle dilberi paçoz pis sinsi pisler davulcusu sinsirella çarpık çirkin çkinella cadoloz sivilceli beceriksiz evde kalmış, donu zilli kem gözlü, kenafir gözlü, katır suratlı, yelloz, münasebetsiz paçoz sıska kart kaknem çarpık bacaklı susak ağızlı aşüfte hoşt pişt kaybol git elimde kalıcan şimdi salon erkeği çizgimden çıktım bile geberticem seni :bağır::bağır::bağır::bağır: @Aserat @xBUGRAx @MasacRE @Yiğitt @dreamy @turkuazz @Dosi @vadikızı @DarkLegenD @Maskeli Fedai @Sherlock
Sana o moda girdiğini kim söylemiştiki üstüme iyilik sağlık :eek::eek::eek: @Forumdash @serhatt @Sherlock @Harunnn60

salon erkeği çizgimden çıktım bile geberticem seni :bağır: :bağır: :bağır: :bağır:

cd243a3fdd.jpeg

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı