İrem Helvacıoğlu 'Sen Anlat Karadeniz'den Ayrılıyor mu?

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa şeyden kaynaklanıyor işte ciddi dizi izlemiyorlar :A :A :A Suskunlarda reytingleri 30.sıralarda görüyordum :F Neydi sizin bir diziniz daha vardı Forumda 1.olmuştu ama reytingleri tv de yoktu :F Behzat Ç :A :A :A @MasacRE- @xemrexxx

Ciddi dizilere bakmıyorlar Çarpışmada Kıvanç olmasa şuan final haberleri geliyordu bencede :A :A :A

Behzat Ç'yi de izlemedim :A:A

Rezillik işte ne diyeyim. Böyle sanattan anlamaz izleyici kitlesine sahip bir yerde olduğum için üzülüyorum... :A
46 Yok Olan... Efsane diziydi bee. Bir tek bizim forum değerini anlamıştım dizinin :A O zamanki oylama konusuna baktım. Finalde Diriliş'i 31-19 ezip geçmişiz :A

https://fav10.net/forum/threads/en-...final-diriliş-ertuğrul-vs-46-yok-olan.260952/

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
46 Yok Olan... Efsane diziydi bee. Bir tek bizim forum değerini anlamıştım dizinin :A O zamanki oylama konusuna baktım. Finalde Diriliş'i 31-19 ezip geçmişiz :A

https://fav10.net/forum/threads/en-...final-diriliş-ertuğrul-vs-46-yok-olan.260952/
Heey gidi günler hey. Gerçek bi sanat eseriydi... Destansı Erdal Beşikçioğlu oyunculuğunu kim unutabilir ki..
Aaa Ertuğruluma kafa tutan her düşman gibi bunlarında sonu o oldu :A :A :A @xemrexxx @Forumdash

9:00 :F :F :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yabancı dizi olsa bu bayıla bayıla izlerdin ama :A Türkiye'den kırk yılda bir çıkmıştı böyle dizi, yazık oldu :A
Yabancı da yok ki :( En son izlediğim bilim kurgu (tam anlamıyla) FRINGE'dı:( Dahası gelmedi. İşte bilim kurgu dediğim dizi yada emareler taşiyan dizi Flash :A En azından bilimsel açıklamalar yapılıyor, eksikliği tamamlıyor :X

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yabancı da yok ki :( En son izlediğim bilim kurgu (tam anlamıyla) FRINGE'dı:( Dahası gelmedi. İşte bilim kurgu dediğim dizi yada emareler taşiyan dizi Flash :A En azından bilimsel açıklamalar yapılıyor, eksikliği tamamlıyor :X
Westworld izlemiyor muydun sen? :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet ama hala 2.sezonu başlayamadım. Çünkü o diziye @destere ve @sürgünüm ile başlamiştik. 2.sezonda tek kalınca elim gitmedi. Konusu zaten agır.

İzliyormusun? Başlamadın inş :A Mart gibi başlayalım? Yabancı diziler o zaman da araya giriyor.
Ohoo çoktan izledim :A Şimdi ödeştik işte, Westworldu'u siz @destere ile izleyin, ben de Ozark'ı destereyle izleyeyim :A