İşte Benim Stilim | Genel Sohbet Konusu

Nihal, iki assolist fazla diyerek oyunu Çiğdem'den yana kullanacağının ipucunu verdi.

Bu akşam çok güzel performanslar vardı. Zeynep-İlbige-Çiğdem-Nazlı özellikle muhteşem hazırlanmıştı. Nihal Nicki Minaj hayranı galiba, 2. defadır elemede Nicki Minaj ile çıkıyor. :D

özdenene kulis yapılmış gibi nazlı ile nihal cigdemi söyleyecek Maria gidebilir çiğdeme göre kavgacı değil

Kaç gün önceden Maria elenecek deniliyordu, doğru galiba. :( Tarzı iyi değildi ama orada olmasını istediğim birisi idi.

Özden'in yaptığı bence saygısızlıktı, en azından Nihal gibi bile olsa vedalaşması lazımdı. Ama o ise yerinden bile kalkmadı.

Yok artık bunda bile ona hak kazandırıyorsan pes artık. :F
Artık tartışmaların için de pek yer almıyor, yani tehlike çanları çalmaya başladı Özden'in için. :A

kalitenin diğer ismi çünkü o.:Z

Yok artık bunda bile ona hak kazandırıyorsan pes artık. :F
Artık tartışmaların için de pek yer almıyor, yani tehlike çanları çalmaya başladı Özden'in için. :A

kalitenin diğer ismi çünkü o.:Z

Azerbaycan'lı konuk yarışmacı 3 evet ile yıldız aldı, umarım yeni sezonda kadroda Azerbaycan'lı yarışmacı görürüz. :X

Nazlı Hamarat ve Özden'in kıyafetleri çok güzeldi bugün. :)
Nazlı hem hafta içi hem Gala'larda favoriler arasında oluyor, final için en ideal adaylardan birisi bence. Bugünkü dönem elbisesi, çapkası falan çok iyiydi. Ben de çok beğendim.
Özden'in dantel eteği gerçekten çok güzeldi, şimdiye kadarki podyumda gördüğüm en güzel parçalardandı belki de. Özden'in final şansı çok yüksek gibi.

Ben İlbige'yi tutuyorum ama hala tam olarak kendisini gösteremiyor, keşke ilk geldiği günlerdeki gibi olsa. Afrikalı'lı giysiler giymişti, etnik takılar takmıştı işte öyle farklı kombinler bekliyorum ben.

Nazlı hem hafta içi hem Gala'larda favoriler arasında oluyor, final için en ideal adaylardan birisi bence. Bugünkü dönem elbisesi, çapkası falan çok iyiydi. Ben de çok beğendim.
Özden'in dantel eteği gerçekten çok güzeldi, şimdiye kadarki podyumda gördüğüm en güzel parçalardandı belki de. Özden'in final şansı çok yüksek gibi.

Ben İlbige'yi tutuyorum ama hala tam olarak kendisini gösteremiyor, keşke ilk geldiği günlerdeki gibi olsa. Afrikalı'lı giysiler giymişti, etnik takılar takmıştı işte öyle farklı kombinler bekliyorum ben.
Özden gelişim içerisinde Kemal ve İvana onu çok tutuyor ama Nur Yerlitaş şımarık bulduğu için mesafeli davranıyor. Nazlı Hamarat üç jüri üyesininde sevdiği bir isim o yüzden final için bir adım önde bana göre de. :)

Nazlı'nın tek dezavantajı zengin olduğu için ara sıra yapmış olduğu görgüsüzlükler. İyi niyetinden asla şüphem yok, milletin yanlış anlayacağını düşünemeyecek kadar da saf bence. :)

Özden gelişim içerisinde Kemal ve İvana onu çok tutuyor ama Nur Yerlitaş şımarık bulduğu için mesafeli davranıyor. Nazlı Hamarat üç jüri üyesininde sevdiği bir isim o yüzden final için bir adım önde bana göre de. :)

Nazlı'nın tek dezavantajı zengin olduğu için ara sıra yapmış olduğu görgüsüzlükler. İyi niyetinden asla şüphem yok, milletin yanlış anlayacağını düşünemeyecek kadar da saf bence. :)
Özden'in kendisini pek sevmem ama doğruya doğru tarzı var, final kesin gibi. Zaten sen dediğin gibi jürilerden 2'si de çok beğeniyor ve finali görmeden göndermezler.

Çok haklısın Nazlı temiz kalpli ve karşısındakini de kendisi gibi gören birisi. Bazen düşünmeden birşeyler diyor ama kesinlikle iyi niyetli olduğunu düşünüyorum ben de. Diğer kızlardan farklı olarak daha değişik kombinlerle birşeyler yapmak için çabalıyor, jüri de bunu görüyor ve destekliyor. Nazlı da finalde olur bence.

Finaldeki 3. yarışmacı biraz sürpriz bir isim olur gibi. Mesela geçen sezon 3 favori vardı, her üçü de finale kalmıştı. Ama bu sezon durum daha farklı.