Show İçerde - Dizi Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sokak seçimini yapmış :A @Bully @Çiğdem-

Aras diyenlerin yarısı da Aziz diyor ona zaten :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Sarp diyen çağatay onun herifi olduğu için der sen ve @Bully gibi :A

benim gibi tarafsız birinin yorumu önemlidir çünkü @turkuazz şahit ikisinide sevmiyordum aras bu dizide çağatayı performansıyla ezmiştir ayoll tarafsız gözle :Z:Z:Z

@mrt-06 @xemrexxx @sokak sanati
Çok haklı şahitim ikisini eleştiriyordu dizi daha piyasada yokken kaç defa Arası Çağatayı konuşuyurduk,@Çiğdem- sevmiyorum diyordu,hatta daha önce sevdiğim iki oyuncu dediğim için dizi başlayınca Çiğdem çok şanslısın diyordu ama bu diziyle Çiğdemin Aras sevgiside ortaya çıkmış oldu,Çağatayı zaten bir türlü sevmedi :A:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sarp diyen çağatay onun herifi olduğu için der sen ve @Bully gibi :A

benim gibi tarafsız birinin yorumu önemlidir çünkü @turkuazz şahit ikisinide sevmiyordum aras bu dizide çağatayı performansıyla ezmiştir ayoll tarafsız gözle :Z:Z:Z

@mrt-06 @xemrexxx @sokak sanati
Tarafsız görmesek inanacaz :F

Sokak yani halk Çağatay demiş işte çatla da patla :A Aras'ı tanımamışlar bile Aziz diyen çıkmış adama :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tarafsız görmesek inanacaz :F

Sokak yani halk Çağatay demiş işte çatla da patla :A Aras'ı tanımamışlar bile Aziz diyen çıkmış adama :A
Çok haklı şahitim ikisini eleştiriyordu dizi daha piyasada yokken kaç defa Arası Çağatayı konuşuyurduk,@Çiğdem- sevmiyorum diyordu,hatta daha önce sevdiğim iki oyuncu dediğim için dizi başlayınca Çiğdem çok şanslısın diyordu ama bu diziyle Çiğdemin Aras sevgiside ortaya çıkmış oldu,Çağatayı zaten bir türlü sevmedi :A:A
Sen misin tarafsız :eek:
hhahha aa tamam dizide merti tutuyorum ama bu diziye kadar ikisinide eşit şekilde sevmiyordum yıldızlarda ikisiende turkuazla 1 leri basıyordum aras kendini sevdirdiğine göre odur iyi oyuncu ayoll :A :A :A

hemm bu videoda kimse çağatayın oyunculuğu iyi dememişki ayoll vermişler @Yiğitt lerin eline mikrofonu çağatayın vucut özelliklerinden bahsediyorlar :A :A :A @mrt-06 @xemrexxx

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
hhahha aa tamam dizide merti tutuyorum ama bu diziye kadar ikisinide eşit şekilde sevmiyordum yıldızlarda ikisiende turkuazla 1 leri basıyordum aras kendini sevdirdiğine göre odur iyi oyuncu ayoll :A :A :A

hemm bu videoda kimse çağatayın oyunculuğu iyi dememişki ayoll vermişler @Yiğitt lerin eline mikrofonu çağatayın vucut özelliklerinden bahsediyorlar :A :A :A @mrt-06 @xemrexxx
Millet de kafayı yemiş. :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860

@Çiğdem haklı yarışmada Arasa daima 1 puanı sıralıyordu :D ayrıca daha bu dizi başlamadan eleştiri olarak ikisine de eşit seviyede giydiyordu :D:D @MasacRE- @Bully

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061

Hiç güleceğim yoktu. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

İlk bölümü hatta 2-3 bölümü izlemiştim ama ara girince unuttum. Diziye şimdi başlama kararı alınca baştan alalım istedim. Puhu.tv sağolsun HD - Tek parça veriyor. :bhr:

Neyse çok iyi bir ilk bölümdü. Sarp ve Melek aşkı, Mert ve Eylem aşkı yakında başlar. Merakla bekliyoruz o bölümleri. :bhr: Ömer ilk bölüme renk kattı, Celal babayı sinirlendirmeyin uleyn. :A

Son sahne süperdi tabi. Mert Celal'in içerdeki adamı, Sarp da Yusuf'un içerdeki adam. ''İçerde misin?''

İkinci bölüme geçiyorum. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,256
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

İlk bölümü hatta 2-3 bölümü izlemiştim ama ara girince unuttum. Diziye şimdi başlama kararı alınca baştan alalım istedim. Puhu.tv sağolsun HD - Tek parça veriyor. :bhr:

Neyse çok iyi bir ilk bölümdü. Sarp ve Melek aşkı, Mert ve Eylem aşkı yakında başlar. Merakla bekliyoruz o bölümleri. :bhr: Ömer ilk bölüme renk kattı, Celal babayı sinirlendirmeyin uleyn. :A

Son sahne süperdi tabi. Mert Celal'in içerdeki adamı, Sarp da Yusuf'un içerdeki adam. ''İçerde misin?''

İkinci bölüme geçiyorum. :)
Finale yetişirsin belki. :A
Şaka bir yana başlaman süper, doğru seçim. Söz'den sonra bir ortak dizi daha. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
2. BÖLÜM

Güzel bölümdü, Sarp ve Melek yakınlaşmaya başladı diyebilirim. Birkaç bölüme öpüşürken görürsek şaşırmamak lazım. Aynı şekilde Mert ve Eylem de öyle.

Bölüme kira mevzusu damga vurdu. Ne kiraymış, başka dükkan mı yok? Kadın kendini acındırdı da acındırdı. O dükkan sahibi adama da sinir oldum, ağzını yayarak konuşuyor. Neyse ki Sarp reyiz parayı verdi de hallettik işi. :Z

Davut siniri bu bölüm çıktı, Sarp'ı kıskanıyor doğal olarak. Onun da gönlü Melek'te. Son sahnede Ömer'i öldürdü, bunu Sarp'a söylemedi. Celal baba ikiniz yapın dediydi. :T: Son sahnede Mert'i ele vermemek için kendini vurdu.

3. bölüme giriş yaptım. :D