Show İçerde - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@Bully uyumadan okula gidecen galiba :) sizin sahur biteli cok oldu ne bekliyon de gidinde bende gideyim :F

Ademe yok he üzdün daha yakışıklı.ss
programin sonuna kadar forumda olmayacağim icin avatrim bu kalsin artik. benim karamsarliklar arasinda herzaman umudunu kaybetmemeyi simgeleyen güvercinim bana yeter :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Finaller bitti dedim ya sana, bu aralar tatildeyim yoksa bu saate kadar ne oturacam :D

Ama yaz okulu başlayacak 1-2 haftaya. :)
tatil derken? okula gitmiyonmu :O bilmiyordum. Bende diyorum bu niye hep sabahliyor :A
iyiymiş :)
Neyse yaz okulu detayinida baska zaman konusuruz :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
tatil derken? okula gitmiyonmu :O bilmiyordum. Bende diyorum bu niye hep sabahliyor :A
iyiymiş :)
Neyse yaz okulu detayinida baska zaman konusuruz :A
Final sınavları bitince napılır, tatile girilir dimi :A Sınavlar bittiği zaman tatile girdiğimi anlarsın diye düşünmüştüm :A

Konuşacak bir şey yok, 2 ders alacam işte yazın :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
@Bully Türkiyenin sistemini bilmiyorum :) benim zamanimda haziranin ilk haftasindan sonra 3 aylik tatil baslardi. geçen arkadasimin tezini yazdim yine. onlarda cuma günü girdiler tatile. hemen hemen senin gibi :) suan dışardan üniversite okuyorum gibi hissediyorum :A

Final sınavları bitince napılır, tatile girilir dimi :A Sınavlar bittiği zaman tatile girdiğimi anlarsın diye düşünmüştüm :A

Konuşacak bir şey yok, 2 ders alacam işte yazın :D
iyi tamam konuşmayız :ppp:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
hhaha aa daha sempatik gözüktün gözüme :A :A :A

Böyle iddia sonucu sevmediği karakteri koyan pp'ler iyi oluyor. O safımda Tarkan ile Rihanna'ya yeneceğini düşündü. Boyunun ölçüsünü aldı :A Burada yine teke tek olsa ben yenerdim ama 10 kişiye karşı tek mecburen kaybettim birde senin özelden oklavaların. Bak Emir yenilirse @Bully ceza alacak rüşvetlerin beni kandırmaların sonucu kaybettik ama sonucu güzel oldu.:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Böyle iddia sonucu sevmediği karakteri koyan pp'ler iyi oluyor. O safımda Tarkan ile Rihanna'ya yeneceğini düşündü. Boyunun ölçüsünü aldı :A Burada yine teke tek olsa ben yenerdim ama 10 kişiye karşı tek mecburen kaybettim birde senin özelden oklavaların. Bak Emir yenilirse @Bully ceza alacak rüşvetlerin beni kandırmaların sonucu kaybettik ama sonucu güzel oldu.:A
Forumu son 1 saatinde kapatmamız güzel hamle oldu yoksa sen napar eder oy bulurdun
:Z:Z:Z