Ölüm İle Yaşam 9. Bölüm | ...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şimdi bi şeyler düşünmem lazım, aklımda hiçbir şey yok. :F
"Çok fazla :X kullanıyor" Nasıl? Yeterince cani mi?

Ziyaretçi arkadaşlar bu arada dışarıdan bakmayalım. Buyurun içeri.
Böğrüme saplasaydın o hanççeri keşke canım daha az yanardı:T

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
5 işte pardon sınır 5, kafam iyi olabilir şuan. :A

Gönlüne başlatma şimdi. :F Valla cingar çıkarırım sana mobing uygularım, biliyorsun neler yapabileceğimi. :A
Kanal kurmayı düşünümüyorum. En fazla 2 dizi yazacağım zaten, başka insanlarla da uğraşamam. Güven veren ellere (bkz. eTV :A) (ya da belki birazcık TVen :A) kendimi teslim etmeyi yeğlerim :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Kanal kurmayı düşünümüyorum. En fazla 2 dizi yazacağım zaten, başka insanlarla da uğraşamam. Güven veren ellere (bkz. eTV :A) (ya da belki birazcık TVen :A) kendimi teslim etmeyi yeğlerim :A
Valla bana fazlasıyla uyar özelden konuşabiliriz. 2 dizi yazacaksan birini bizde birini TVen'de yayınlarsın sorun çözülür. :A @mrt-06

XanTier

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Hissikablelvuku'yu kimse okumaz dedin ilk bölümle 8 reyting aldı yeni bir fenomen doğuyor olabilir. Eğer bize gelirsen @Tolstoyevski gibi tam özerklik veririm sana. :A
Az reklama ve hit için gereksiz muhabbete girmememe rağmen bence de iyi sonuç :A
Bu teklif üzerine @mrt-06 nın kanalı üstüme yapması lazım :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Az reklama ve hit için gereksiz muhabbete girmememe rağmen bence de iyi sonuç :A
Bu teklif üzerine @mrt-06 nın kanalı üstüme yapması lazım :F
Şimdi böyle alenen konuşunca @mrt-06'ya ayıp oluyormuş gibi hissediyorum ama TVen'in reytingleri baya iyi zaten gerek yok. Ona da dizi yapar ödeşirsiniz. :A