NOW Öğretmen - Dizi Yorumları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Yayına başlamasının üstünden 1 sene geçmiş hey gidi günler. :( Oysa daha dün gibi hatırlıyorum fragmanlarını beklediğimiz anları. İlk bölümün sabahında 10+ aldığındaki o şok da hala aklımda. Eski normalin en son güzelliklerinden biriydi ama maalesef hem vermek zorunda kaldığı upuzun ara hem de lanet kanal yüzünden acımasızca harcandı. O yüzden yeri gelmişken bu projede emeği geçen herkesin eline sağlık demek istiyorum. Az ama öz bir yolculuktu...
------

@kerem'le bu dizi için ettiğimiz kavgaları bile özlemişim resmen. :(
Umut vaad etmediği açıktı. Belki 13. bölüme kadar şans verilebilirdi ama daha fazla ilerleyemezdi. Hem kendi gününde başlamayışı, hem dizi kalabalığı, hemde senaryo kaçınılmaz sonu getirdi. :A Üzülmedim ama kaliteli bir yapım değildi maalesef. :X

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Umut vaad etmediği açıktı. Belki 13. bölüme kadar şans verilebilirdi ama daha fazla ilerleyemezdi. Hem kendi gününde başlamayışı, hem dizi kalabalığı, hemde senaryo kaçınılmaz sonu getirdi. :A Üzülmedim ama kaliteli bir yapım değildi maalesef. :X
Kalite = uzun sürme olsa Arka Sokaklar, Kurtlar Vadisi, Kadın gibi işler kaliteli olurdu ama neyse ki senin dışında böyle çağdışı bir inanca sahip olan yok. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Kalite = uzun sürme olsa Arka Sokaklar, Kurtlar Vadisi, Kadın gibi işler kaliteli olurdu ama neyse ki senin dışında böyle çağdışı bir inanca sahip olan yok. :A
Bunun benim mesajımla ne alakası var? Kısa süren ve kalitesiz bir diziydi. İlker Kaleli'nin olmayan oyunculuğu, mantık dışı senarysuyla diziden olmamışlık akıyordu. Hakettiğini buldu neyse ki. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
🥲🥲

FE9DHbOWUAEbIWG

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Bu dizi kaçıncı bölümüyle bitti? Bitişi falan anlamsız mı oldu yoksa hikayesini sence anlatabildi mi? Yani başlayıp izlemeye değer mi? Ne dersin?
Başlamak istiyorsun demek. :A Final 9. bölümdü. Orijinali de kısa sürdüğü için çok uzasa tadı kaçabilirdi o yüzden dozunda bitti ama FOX haksızlık etmese ve 13'ü görse fena olmazdı. Yine de konu güzel bağlanmıştı yani severek izleyeceğini düşünüyorum. :D

• Harika
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Başlamak istiyorsun demek. :A Final 9. bölümdü. Orijinali de kısa sürdüğü için çok uzasa tadı kaçabilirdi o yüzden dozunda bitti ama FOX haksızlık etmese ve 13'ü görse fena olmazdı. Yine de konu güzel bağlanmıştı yani severek izleyeceğini düşünüyorum. :D
Alıyorum listeme o halde, thank you canım. :bhr:

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Dizinin dezavantajı pandemi döneminin başlangıcına gelmesi oldu, çekimler durdu falan derken araya çok zaman girince maalesef beklenen son oldu...
Evet 4 bölüm yayınlandıktan 6 ay sonra gün değişikliği ile ta Ekim ayında başlaması ve Fox'un iyi tanıtım tekrar yapmaması sonucu bence yine iyi bile aldı.

• Üzücü
Reactions: Yiğitt