Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,104
Puanı
280
Hafta içi gelecek bölüm ile alakalı fazla spoiler yiyoruz. Bu da bölümün heyecanını yitiriyor benim açımdan o yüzden Tv'den izlemeyi bıraktım 2 haftadır. Çukur hayranlarının bence dizileri için yaptığı en kötü olay bu. Her mecradan spoiler yiyoruz. Sadece karekterler ile alakalı değil. Sahnlerde bile bölüm devam ederken şuan şu sahne çekiliyor diyorlar. Bence dizide ki en büyük sorun. Hikayeden sonra belki de bitmesinde ki ikinci sebep.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Sonunda Vartolu mesajı verdi. Yamaç'a ikimizde bir olsak bile onları yenemeyiz dedi. Bu da demektir ki Karakuzular en fazla iki haftaya geri dönüyor.

Ferhat'ta haftaya Kulkan'ın laptopunu açıp videoyu Vartolu'ya izletir diye tahmin ediyorum. Emmi'nin dediği gibi onun ölümü artık savaşı başlatacaktır.

Amca mektubu yaktı ama ben onun sahte olduğunu düşünüyorum. Emmi mutlaka Aliço'nun kulübesine de bir mektup bırakmıştır.

Bölümdeki İçerde göndermesi de beni çok mutlu etti. Böyle göndermelerin hastasıyım.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,104
Puanı
280
Sonunda Vartolu mesajı verdi. Yamaç'a ikimizde bir olsak bile onları yenemeyiz dedi. Bu da demektir ki Karakuzular en fazla iki haftaya geri dönüyor.

Ferhat'ta haftaya Kulkan'ın laptopunu açıp videoyu Vartolu'ya izletir diye tahmin ediyorum. Emmi'nin dediği gibi onun ölümü artık savaşı başlatacaktır.

Amca mektubu yaktı ama ben onun sahte olduğunu düşünüyorum. Emmi mutlaka Aliço'nun kulübesine de bir mektup bırakmıştır.

Bölümdeki İçerde göndermesi de beni çok mutlu etti. Böyle göndermelerin hastasıyım.
Gelen kişi: Ebu Kaysar. (tahmin tabi)

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,104
Puanı
280
Yeni sezon olmayacağına göre muhtemelen o geliyordur.
Yani bilemedim ki o kadar lafı edilmişti. Kıytırık biri oynamaz gibi geliyor bana. Ama son bölümlere de para akıtır mı acaba Ay Yapım bilemedim. 1 sezon sürebilecek konuyu 4 bölüme sığdırmak ? :rolleyes:

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280

belki karakuzular değil afganlar gelecek yasmin'in abisi falan amca yasmin'i zehirledi sonuçta sadece kuzularlar olmaz bu iş yani

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Yani bilemedim ki o kadar lafı edilmişti. Kıytırık biri oynamaz gibi geliyor bana. Ama son bölümlere de para akıtır mı acaba Ay Yapım bilemedim. 1 sezon sürebilecek konuyu 4 bölüme sığdırmak ? :rolleyes:
Çok derinlikli bir karakter olmadığı için 4 bölüm yeter. Oyuncu da bu hafta belli olur zaten. Ben öyle çok büyük bir isim beklemiyorum. Oyunculuğu kuvvetli olsun yeter.
belki karakuzular değil afganlar gelecek yasmin'in abisi falan amca yasmin'i zehirledi sonuçta sadece kuzularlar olmaz bu iş yani
Karakuzular'ın geleceği kesin de Afganlar'ı bilemem. Amca onları da halletmiş olabilir.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
Çok derinlikli bir karakter olmadığı için 4 bölüm yeter. Oyuncu da bu hafta belli olur zaten. Ben öyle çok büyük bir isim beklemiyorum. Oyunculuğu kuvvetli olsun yeter.

Karakuzular'ın geleceği kesin de Afganlar'ı bilemem. Amca onları da halletmiş olabilir.
olabilir bakalım göreceğiz ayrıca ebu kaiser'i oynayacak oyuncu belli zaten
Ekrem İspir (Oyuncu) - Biyografya

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Bu hafta duyduklarımı yine bir toparlayayım bakalım ne kadarı doğru çıkacak?

Bölümün açılışında Vartolu kahveyi tarayanları öldürüp intikamını alacak. Ardından Emmi'nin cenazesine gelecek.

Üstte gördüğümüz gibi Ferhat bilgisayarı açıyor. Yamaç'ta bunu tüm mahalleye izletecek ve mahalle eski haline dönecek. O anda da Vartolu gidecek Salih geri gelecek.

Salih hemen evdekileri alıp Yamaç'ın evine gidecek. Burada Salih sanırım ilk kez Efsun ve Masal'la tanışacak.

Videoyu izleyen Nedim hemen Amca'nın yanına Afganistan'a kaçacak. Amca da İskandar ile Çukur'a geri dönecek ve savaş başlayacak. Amca bu savaşta kadın çocuk ayırmadan hepsini öldürmeye çalışacak. Nedim bir değişlik olmazsa 36. bölümde ölüyor.

Yamaç eve gelen Yasmin'le konuşacak ve Celasun ile Efsun'u öğrenecek. Aliço ile mezarlarını bulacak. Bu sırada Ayşe gidip Amca'dan hesap sormak isteyecek ama Amca onu öldürecek.

Bildiğimiz gibi Necip Memilli yeni bir diziyle anlaştı ve çekimleri yakında başlayacak. O yüzden en geç 38. bölümde ölecek.

Yamaç artık Mahsun'a haber verecek ve Karakuzular geri gelecek. Mahsun finale kadar duracak deniliyor.

Bu savaşta saldıran taraf hep Amca olacak ama Yamaç bir kere saldıracak ve Amca'yı öldürecek. Amca'yı öldüren kişi Salih olacak yüksek ihtimal.

Akın ya finalde ya da finalden bir önceki bölüm aileye gelen saldırıyı önlemek için kendini feda edecek ve ölecek.

Finalde de Nehir oğluyla beraber geri dönecek.

Son düzenleme: