MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bu nasıl muazzam bir sahnedir ya. Oyunculuklar, yönetmenlik, atmosfer her şeyiyle mükemmel. Bölüm bittiğinde kendime gelemedim bir süre, çok çok iyi. Tabii yalnızca bu sahne değil, bölümün tamamı muazzamdı. Çukur'un yayınlanmış olan en iyi bölümü olabilir, kurguyu da çok beğendim şahsen. Finale doğru birçok konuyu başarılı bir şekilde çözümlemeyi başardı Gökhan Horzum, geriye yalnızca mektup/sır meselesi kaldı. Onu da başarılı bir şekilde bağlamayı başarırsa çok başka bir şey izlemiş olacağız...

Dayanamadım, biraz da burada öveyim dedim bu SABAR eserini... @MEnes
Ben de uygun bir vakitte sağlam bir övme yapacağım biraz... Özellikle bu bölüm özelinde ve Yeni Çukur bölümlerinden sonrasıyla ilgili... Evet evet bu dizi bu sefer övülmeyi hak ediyor. Zamanında ne kadar gömdüysek hakkı olan övmeyi de yapmamız lazım...

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Bölüm çok ağır başlayıp acayip çatapatlı bitti. Finale doğru hiç hız kesmeden gidiyorlar.

Bence haftaya zaman atlaması olacaktır. Çukur şöyle kendine gelecektir. Aile yaralarını saracaktır. Bu sırada Amca'da kendini toplayacaktır. Ebu Kaysar da gelip hikayesini tamamlar. Berkay Ateş'de Alev Alev çıktığına göre Karakuzular'ın dönüşü de haftaya gelir bence.

Sultan her hafta birinin helvasını yapıyor umarım en yakın zamanda onunki de kavrulur.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Akın, Sultan ve Damla ölüyor sanırım. Ayşe'de az bir ihtimalle ölebilir.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Harika bitti. Muhteşem bitti. Haftayı nasıl bekleyecez be.

Dizinin setinden çok bilgi sızıyor dedik ama çoğunu bilerek sızdırdıkları kesinleşti. Sırf millet konuşsun diye fake sahneleri sızdırıp asıl sahneleri gizlemeyi çok iyi başardılar. Bir tek muhabirlere engel olamadılar.

• Beğendim
Reactions: EnveR

EnveR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
Harika bitti. Muhteşem bitti. Haftayı nasıl bekleyecez be.

Dizinin setinden çok bilgi sızıyor dedik ama çoğunu bilerek sızdırdıkları kesinleşti. Sırf millet konuşsun diye fake sahneleri sızdırıp asıl sahneleri gizlemeyi çok iyi başardılar. Bir tek muhabirlere engel olamadılar.
Bu nasıl bölüm finaliydi ya. Bir hafta beklemek var şimdi

• Beğendim
Reactions: mesmeso

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Final öncesi son kurşunu çok acayip attılar gerçekten de... Bu bölüm için fragmanlarda fake ölüm sahneleri verildiğini anladık ve bu sefer finale iyi bir gizem bırakıldı. Önceki bölümler için de ölümlerin bilerek sızdırıldığı net bir şekilde anlaşıldı diye düşünüyorum. Final sezonu hype'ını korumak için bu yola başvurdular ama bence tam anlamıyla saçmalıktı... Bakalım bu hikaye nasıl bir finalle noktalanacak... Ama ben vurucu ve unutulmayacak bir final bekliyorum.

Bölümdeki tek basitlik kadınların telefonlarının bir şekilde açılmaması ve Yamaç'ın orada hiç bir haberi olmadan direk teslim olmaya gitmesi oldu bence.... Daha farklı bir şekilde yakalanabilirdi...

Onun dışında bazı gizemler hala ortaya çıkmadı ve final bölümünde umarım unutulmaz... Özellikle 'SIR' mevzusu unutulursa ve önceki bölümlerde anlatıldığı kadarıyla kalırsa büyük fiyasko olur bence... Keza ben Akın'ın Yamaç'la bir yüzleşme yaşamasını da isterdim. Ya da Akın'ın hikayesinin bir şekilde ön plana gelip farklı bir yerlere ilerlemesini isterdim. Ama sanırım onun da üstünü bir şekilde örttüler... Finalde pek önemseneceğini sanmıyorum bu durumun... Artık geri sayım başladı, -umarım- 'Büyük' finale son 6 gün...

• Beğendim
Reactions: mesmeso and 12.Adam