Sherlock

Süper Mod.
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
36,542
Puanı
1,060
Bu nasıl muazzam bir sahnedir ya. Oyunculuklar, yönetmenlik, atmosfer her şeyiyle mükemmel. Bölüm bittiğinde kendime gelemedim bir süre, çok çok iyi. Tabii yalnızca bu sahne değil, bölümün tamamı muazzamdı. Çukur'un yayınlanmış olan en iyi bölümü olabilir, kurguyu da çok beğendim şahsen. Finale doğru birçok konuyu başarılı bir şekilde çözümlemeyi başardı Gökhan Horzum, geriye yalnızca mektup/sır meselesi kaldı. Onu da başarılı bir şekilde bağlamayı başarırsa çok başka bir şey izlemiş olacağız...

Dayanamadım, biraz da burada öveyim dedim bu SABAR eserini... @MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
14,686
Puanı
710
Bu nasıl muazzam bir sahnedir ya. Oyunculuklar, yönetmenlik, atmosfer her şeyiyle mükemmel. Bölüm bittiğinde kendime gelemedim bir süre, çok çok iyi. Tabii yalnızca bu sahne değil, bölümün tamamı muazzamdı. Çukur'un yayınlanmış olan en iyi bölümü olabilir, kurguyu da çok beğendim şahsen. Finale doğru birçok konuyu başarılı bir şekilde çözümlemeyi başardı Gökhan Horzum, geriye yalnızca mektup/sır meselesi kaldı. Onu da başarılı bir şekilde bağlamayı başarırsa çok başka bir şey izlemiş olacağız...

Dayanamadım, biraz da burada öveyim dedim bu SABAR eserini... @MEnes
Ben de uygun bir vakitte sağlam bir övme yapacağım biraz... Özellikle bu bölüm özelinde ve Yeni Çukur bölümlerinden sonrasıyla ilgili... Evet evet bu dizi bu sefer övülmeyi hak ediyor. Zamanında ne kadar gömdüysek hakkı olan övmeyi de yapmamız lazım...

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
5,757
Puanı
710
Bölüm çok ağır başlayıp acayip çatapatlı bitti. Finale doğru hiç hız kesmeden gidiyorlar.

Bence haftaya zaman atlaması olacaktır. Çukur şöyle kendine gelecektir. Aile yaralarını saracaktır. Bu sırada Amca'da kendini toplayacaktır. Ebu Kaysar da gelip hikayesini tamamlar. Berkay Ateş'de Alev Alev çıktığına göre Karakuzular'ın dönüşü de haftaya gelir bence.

Sultan her hafta birinin helvasını yapıyor umarım en yakın zamanda onunki de kavrulur.