Reaksiyon puanı
161
Puanı
65
Web Sitesi
zapingyap.blogspot.com
Hafta içi gelecek bölüm ile alakalı fazla spoiler yiyoruz. Bu da bölümün heyecanını yitiriyor benim açımdan o yüzden Tv'den izlemeyi bıraktım 2 haftadır. Çukur hayranlarının bence dizileri için yaptığı en kötü olay bu. Her mecradan spoiler yiyoruz. Sadece karekterler ile alakalı değil. Sahnlerde bile bölüm devam ederken şuan şu sahne çekiliyor diyorlar. Bence dizide ki en büyük sorun. Hikayeden sonra belki de bitmesinde ki ikinci sebep.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
5,758
Puanı
710
Sonunda Vartolu mesajı verdi. Yamaç'a ikimizde bir olsak bile onları yenemeyiz dedi. Bu da demektir ki Karakuzular en fazla iki haftaya geri dönüyor.

Ferhat'ta haftaya Kulkan'ın laptopunu açıp videoyu Vartolu'ya izletir diye tahmin ediyorum. Emmi'nin dediği gibi onun ölümü artık savaşı başlatacaktır.

Amca mektubu yaktı ama ben onun sahte olduğunu düşünüyorum. Emmi mutlaka Aliço'nun kulübesine de bir mektup bırakmıştır.

Bölümdeki İçerde göndermesi de beni çok mutlu etti. Böyle göndermelerin hastasıyım.

Reaksiyon puanı
161
Puanı
65
Web Sitesi
zapingyap.blogspot.com
Sonunda Vartolu mesajı verdi. Yamaç'a ikimizde bir olsak bile onları yenemeyiz dedi. Bu da demektir ki Karakuzular en fazla iki haftaya geri dönüyor.

Ferhat'ta haftaya Kulkan'ın laptopunu açıp videoyu Vartolu'ya izletir diye tahmin ediyorum. Emmi'nin dediği gibi onun ölümü artık savaşı başlatacaktır.

Amca mektubu yaktı ama ben onun sahte olduğunu düşünüyorum. Emmi mutlaka Aliço'nun kulübesine de bir mektup bırakmıştır.

Bölümdeki İçerde göndermesi de beni çok mutlu etti. Böyle göndermelerin hastasıyım.
Gelen kişi: Ebu Kaysar. (tahmin tabi)

Reaksiyon puanı
161
Puanı
65
Web Sitesi
zapingyap.blogspot.com
Yeni sezon olmayacağına göre muhtemelen o geliyordur.
Yani bilemedim ki o kadar lafı edilmişti. Kıytırık biri oynamaz gibi geliyor bana. Ama son bölümlere de para akıtır mı acaba Ay Yapım bilemedim. 1 sezon sürebilecek konuyu 4 bölüme sığdırmak ? :rolleyes:

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,825
Puanı
205

belki karakuzular değil afganlar gelecek yasmin'in abisi falan amca yasmin'i zehirledi sonuçta sadece kuzularlar olmaz bu iş yani

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
5,758
Puanı
710
Yani bilemedim ki o kadar lafı edilmişti. Kıytırık biri oynamaz gibi geliyor bana. Ama son bölümlere de para akıtır mı acaba Ay Yapım bilemedim. 1 sezon sürebilecek konuyu 4 bölüme sığdırmak ? :rolleyes:
Çok derinlikli bir karakter olmadığı için 4 bölüm yeter. Oyuncu da bu hafta belli olur zaten. Ben öyle çok büyük bir isim beklemiyorum. Oyunculuğu kuvvetli olsun yeter.
belki karakuzular değil afganlar gelecek yasmin'in abisi falan amca yasmin'i zehirledi sonuçta sadece kuzularlar olmaz bu iş yani
Karakuzular'ın geleceği kesin de Afganlar'ı bilemem. Amca onları da halletmiş olabilir.

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,825
Puanı
205
Çok derinlikli bir karakter olmadığı için 4 bölüm yeter. Oyuncu da bu hafta belli olur zaten. Ben öyle çok büyük bir isim beklemiyorum. Oyunculuğu kuvvetli olsun yeter.

Karakuzular'ın geleceği kesin de Afganlar'ı bilemem. Amca onları da halletmiş olabilir.
olabilir bakalım göreceğiz ayrıca ebu kaiser'i oynayacak oyuncu belli zaten
Ekrem İspir (Oyuncu) - Biyografya

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
5,758
Puanı
710