Çukur - 69. Bölüm Yorumları | 3. Sezon 2. Bölüm

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çukuru açmaya gittim baktım babam Beşiktaş maçını açmış maçımız varmış onu izliyoruz :A :A :A @Bully @xemrexxx @serhatt
Senarist yine sona saklamış her şeyi :A Yamaç, Azer'den intikamını almasa bomboş bölüm :A Yücel gibi Azer'e de yaşattığını yaşattı.. Ama dalga geçiyorlar bizle resmen, bi geçen sezonun ilk 2 bölümüne bak, bir de bu sezonun :A

Normal kafayla yazmıyor adam bu bölümleri :A Efsun, Yamaç'a hikaye anlatır, Yamaç rüyasında Nehir'den çocuğu olduğunu görür :A

Akın sonda şapa oturdu, kadınlarla kapışmasında neler olacak bakalım :A Saadet ekibi kurdu :A Damla ve Karaca'ya uyuz oluyorum :A

Cumali güldürdü bu bölüm :F Vartolu çıksın artık sahneye :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senarist yine sona saklamış her şeyi :A Yamaç, Azer'den intikamını almasa bomboş bölüm :A Yücel gibi Azer'e de yaşattığını yaşattı.. Ama dalga geçiyorlar bizle resmen, bi geçen sezonun ilk 2 bölümüne bak, bir de bu sezonun :A

Normal kafayla yazmıyor adam bu bölümleri :A Efsun, Yamaç'a hikaye anlatır, Yamaç rüyasında Nehir'den çocuğu olduğunu görür :A

Akın sonda şapa oturdu, kadınlarla kapışmasında neler olacak bakalım :A Saadet ekibi kurdu :A Damla ve Karaca'ya uyuz oluyorum :A

Cumali güldürdü bu bölüm :F Vartolu çıksın artık sahneye :A
Videou açalım bize mesaj var :A :A :A @turkuazz @serhatt @xemrexxx @ömer karataş

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,528
Puanı
280
bazıları nehir yamaç'ın kafasında kurduğu biri diyor bence öyle değil çünkü hem salmazlardı hastaneden yamaç'ı hemde nehir arkasından baktı yamaç'a öyle birşey olsa sena veya idris baba'yı devamlı görürdü yaşıyorlarmış gibi yamaç&nehir çifti olacak bana göre dizide akın koçovalı'da hapı yuttu azer'de intikam hırsıyla hatalar yapacaktır aliço'nun işide zor ayrıca

• İlginç
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bazıları nehir yamaç'ın kafasında kurduğu biri diyor bence öyle değil çünkü hem salmazlardı hastaneden yamaç'ı hemde nehir arkasından baktı yamaç'a öyle birşey olsa sena veya idris baba'yı devamlı görürdü yaşıyorlarmış gibi yamaç&nehir çifti olacak bana göre dizide akın koçovalı'da hapı yuttu azer'de intikam hırsıyla hatalar yapacaktır aliço'nun işide zor ayrıca
Ama sadece yamaca görünmüyor kı :F 1.Bölümde Yamacın odasına geldinde orada bir görevlide o kızla konustu odamı yamacın hayalini görüyor :A :A :A

• Beğendim
Reactions: ömer karataş