Çukur 53.Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Mahalleli bilmiyor ki Yamaç’ı vurduğunu. Yamaç’la arasında geçen sahneden sonra sahiplenmeleri normal yani. Orada bir sıkıntı yoktu bana kalırsa. Metin’in affedilmesi de rüya sahnesi ile güzel bağlandı, o noktada da sıkıntı yok. Sadece Metin yerine başka birisi çıkmalıydı ki ters köşe olalım, ben bir tek bu noktayı eleştiriyorum.
Burda suç zaten Yamaçta aslında ondan öcne senaristte :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Baykal bey de hortladı :F Aslında geleceğini tahmin ediyorduk Çukurdamısın sorusunu beğenmişti @Sherlock ile konusmustuk :A

Oan bana heyecanlı gelmişti dönecek olması ama şu yüzüklünün yeni oyuncu olmasına heves etmiştik şimdi Baykal beyin çıkması iyimi kötümü oldu bilemedim bakacaz artık ?A:A @Forumdash @serhatt @MasacRE @MEnes @kerem @xemrexxx @turkuazz @ömer karataş
Ayoll yüzüklü adam bağlı olarak buldukları kişi işte, kendini eski karakuzu olarak tanıttı güya aralarına sızdı işte anlamadın mı onu :A Baykal da isim olarak geçti ama aynı kişi dönmez, zaten Halka'da oynuyor o adam. Başka bir şey çıkacak o işin içinden :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ayoll yüzüklü adam bağlı olarak buldukları kişi işte, kendini eski karakuzu olarak tanıttı güya aralarına sızdı işte anlamadın mı onu :A Baykal da isim olarak geçti ama aynı kişi dönmez, zaten Halka'da oynuyor o adam. Başka bir şey çıkacak o işin içinden :A
Yüzü değişir :F Benim anlamadığım telefonda konusan baykala sen ölmedinmi niye demedi :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yüzü değişir :F Benim anlamadığım telefonda konusan baykala sen ölmedinmi niye demedi :F :F:F
Onu bilemem. Yüzü değişebilir, kendini Baykal olarak tanıtan başka birisi olabilir, o kısım muamma :A Ama meşhur yüzüklü arkadaş bu, o kesin :A

2370103_810x458.jpg

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Onu bilemem. Yüzü değişebilir, kendini Baykal olarak tanıtan başka birisi olabilir, o kısım muamma :A Ama meşhur yüzüklü arkadaş bu, o kesin :A

2370103_810x458.jpg
Telefıınlada Baykal gibi kendini tanıttı diyelim bu adamlar bilmiyormu baykal öldü :F Adamı tanıdığıda belli o telefon meselesi açığa çıkmadan pek birşey tahmin edemeyiz adam ölmemiş sankı onla iş yapıyorlar gibi normal konusup talimat alıyor :F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,524
Puanı
280
Telefıınlada Baykal gibi kendini tanıttı diyelim bu adamlar bilmiyormu baykal öldü :F Adamı tanıdığıda belli o telefon meselesi açığa çıkmadan pek birşey tahmin edemeyiz adam ölmemiş sankı onla iş yapıyorlar gibi normal konusup talimat alıyor :F
en başından beri planlıydı herşey belki baykal benim dışımda çukuru isteyenlar var falan diyordu çünkü ??

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Onlar biliyordur belki yaşadığını, bir tek Koçovalılar'ın haberi yoktur :A