'Çok Güzel Hareketler 2' Kanal D'de Final Yapıyor!

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,286
Puanı
280
İki tane komedi programı olur mu bilemedim, ama o da ihtimaller arasında tabi.
Zamanında 2 komedi programı yayınlamış bir kanal Show Tv. Hamle olasılığı çok yüksek. Ayrıca dizilerini de yayınladı zamanında. Araları kötü değildir. Programın sadece Kanal D ile özdeşleşmesi sorun. Yoksa bence Show Tv çok rahat alır gibime geliyor.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,321
Puanı
860
İlk ondaydı son bölümde, nerede aynı oranları alıyor? :A
------

O dizi pazartesi gelir mi bilemiyorum, ben salı diye düşünüyordum o dizi için. :D
İlk onda olsa ne yazar reytingleri kötü? :A

Bu ne o zaman? :A
Şarkılar Bizi Söyler
Total (15) 2,56
AB (10) 2,78
ABC (11) |3,20

Çok Güzel Hareketler 2
Total (21) | 2,66
AB (17) | 2,53
ABC (20) | 2,52

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İlk onda olsa ne yazar reytingleri kötü? :A

Bu ne o zaman? :A
Şarkılar Bizi Söyler
Total (15) 2,56
AB (10) 2,78
ABC (11) |3,20

Çok Güzel Hareketler 2
Total (21) | 2,66
AB (17) | 2,53
ABC (20) | 2,52
Yılbaşı reytingi iyiydi, o götürür onu sezon sonuna kadar. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,321
Puanı
860
Yılbaşı reytingi iyiydi, o götürür onu sezon sonuna kadar. :A
Yılbaşı reytingi evet çok iyidi hatta yıllar sonra Kanal D cuma akşamı iyi reyting aldı AB grubunda :A. Hiç sanmıyorum Çok Güzel Hareketler'i harcadıysa bunun hiç gözünün yaşına bakmaz :A

• Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yılbaşı reytingi evet çok iyidi hatta yıllar sonra Kanal D cuma akşamı iyi reyting aldı AB grubunda :A. Hiç sanmıyorum Çok Güzel Hareketler'i harcadıysa bunun hiç gözünün yaşına bakmaz :A
Aynı formatlardan sıkıldık diyorum da yeni ve farklı formatlar da ilgi görmüyor, kısır döngü gibi eski programları yapıp duruyoruz yapacak bir şey yok. :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

evyapimibira

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132
Puanı
65
Star ve Show TV ile görüşülüyormuş. Bence her ikisi de hayır diyecek. Reytingi düşük projeyi kim neden alsın?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Star ve Show TV ile görüşülüyormuş. Bence her ikisi de hayır diyecek. Reytingi düşük projeyi kim neden alsın?
Günü değişene kadar ahım şahım olmasa da iyi reytingler alıyordu, günü değişince düştü. Alacak olan kanal hafta sonuna koyarsa eski reytinglerini alma şansı var.

Son düzenleme:

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,321
Puanı
860
Aynı formatlardan sıkıldık diyorum da yeni ve farklı formatlar da ilgi görmüyor, kısır döngü gibi eski programları yapıp duruyoruz yapacak bir şey yok. :A
Cidden ya Maske Kimsin Sen mesela farklı ama ilgi görmedi :(
Günü değişene kadar ahım şahım olmasa da iyi reytingler alıyordu, günü değişince düştü. Alacak olan kanal hafta sonuna koyarsa eski reytinglerini alma şansı var.
Hafta sonu da iyi gitmez bence

• Üzücü

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yeni kanalında umarım kabuk değiştirirler. İlk bölümü izlerim; herhangi bir skecin herhangi bir yerinde Hacı'nın kilosu, Ayşegül'ün veya Ezgi'nin burnu, Evliya'nın yüzü hakkında espri yapılırsa tekrar bırakırım izlemeyi. Herhangi bir skecin 96.sının çekilmesi durumunda da bırakırım. İnanılmaz bir malzemeyi kolayca harcamalarına katlanamıyorum.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,286
Puanı
280
Yeni kanalında umarım kabuk değiştirirler. İlk bölümü izlerim; herhangi bir skecin herhangi bir yerinde Hacı'nın kilosu, Ayşegül'ün veya Ezgi'nin burnu, Evliya'nın yüzü hakkında espri yapılırsa tekrar bırakırım izlemeyi. Herhangi bir skecin 96.sının çekilmesi durumunda da bırakırım. İnanılmaz bir malzemeyi kolayca harcamalarına katlanamıyorum.
Ek olarak ayrılanların hepsi geri de dönse. Esas alt yapı da oluştu. Hepsi beraber oynarlar.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
ÇGH2 'yi BKM normalde Tv8 için çekecekti , son anda olmadı ve Kanal D ile anlaştılar. Kanal D 'nin kendi ismiyle bütünleşmiş bir projeyi böyle apar topar harcaması ise büyük saygısızlık bence .
Proje için iki ihtimal var, ya televizyonda Star TV 'de devam eder ya da dijitalde Exxen 'de devam eder .
Ah ah alakasız bir konuyu bile Kırmızı Oda'yı laf atmak için kullananların karın ağrısını hangi ilaç geçirir acaba. :A @Cervantes
Çözüm basit soda içsinler , hazımsızlıklarını anca geçirir. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Doğru düzgün takip etmediğim, ama ekranda olmasını istediğim bir program. Bilet fiyatları hayli yüksek, o yüzden bir problem olacağın ve kanalında hemen bitireceğini düşünmemiştim.

Yeni adresinde (dijital platform olacağını düşünüyorum) daha iyi skeçler ile izleyici karşısına çıkar umarım. Ayrıca Arif Güloğlu dönmeden de bitmesi doğru olmazdı.