'Çok Güzel Hareketler 2' Kanal D'de Final Yapıyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,074
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
202011251424372537912.jpg

'Çok Güzel Hareketler 2' Kanal D'de final yapıyor!

Yapımcılığını BKM Film'in, genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak’ın üstlendiği, geçici olarak Eser Yenerler'in sunumu ile ekrana gelen program Kanal D'deki ekran macerasını sonlandırıyor.

Bu sezon yeni gününde ekrana gelen programın önümüzdeki günlerde yeni adresinde izleyici ile buluşması bekleniyor.

'Çok Güzel Hareketler 2' final bölümüyle pazartesi 20.00'de Kanal D'de!

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sürpriz bir karar oldu, yani sezon sonu biter diyordum ben bu kadar erken biteceğini düşünmemiştim. Tabi her türlü 109 bölüm çok iyi bir sayı, tüm BKM ekibinin emeklerine sağlık...

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,060
Kanal D ayıp etti. O kadar ekmeğini yedi, kendi hatası yüzünden ipini çekti ani bir kararla pes.

• Beğendim
Reactions: EmreCan

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Star TV mantıklı görünüyor, pazar akşamı yayınlar. Show'da zaten GGS var ek olarak yeni projelerle günü de dolacak gibi. Dijitalde yayınlansa daha hoş olur ama ilgi görür mü sanmam... Çok Güzel Hareketler genel izleyicinin seveceği bir iş.
Pazar İbo Show olacak bence yine hafta içi olur. Mesela çarşamba iyi reyting alabilir. Tabii daha bunu konuşmak için erken. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,337
Puanı
860
Final haberinin bu kadar hızlı geleceğini düşünmemiştim :eek: ben final yapacağına ihtimal de vermemiştim gün değişikliği yaparlar diye düşünüyordum yeni dizilerine yer açmaya çalışıyor kanal belli ki. Bakalım yeni kanalı neresi olucak Star olabilir internet platformuna geçeceğini düşünmüyorum. Şarkılar Bizi Söyler'e de yakında yol görünür o zaman :D

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Final haberinin bu kadar hızlı geleceğini düşünmemiştim :eek: ben final yapacağına ihtimal de vermemiştim gün değişikliği yaparlar diye düşünüyordum yeni dizilerine yer açmaya çalışıyor kanal belli ki. Bakalım yeni kanalı neresi olucak Star olabilir internet platformuna geçeceğini düşünmüyorum. Şarkılar Bizi Söyler'e de yakında yol görünür o zaman :D
som ağızlıyiz biz. :eek:

• İlginç
Reactions: Carpe Diem