Çizgi Diziler | Genel Yorum & Sohbet Konusu

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
2 senedir açmıyoruz bilmiyorum şuan ne var ama en son Rafadan Tayfa çok vardı :A

5 sene falan önce Köstebekgiller, Keloğlan falan vardı. Onları severek izlerdim bende :A
Keloğlan çok iyiydi ilk başta ayrı bir hikayelisi vardı bir de :A Köstebekgiller ilk çıktığında severek izliyordum. İlk çıktığı zamanlarda izlemeye başlamıştım ben. Taşın Sırrı vardı onu aşırı seviyordum. Eskilerden en sevmediğim sık yayınlanan Pepe'ydi. Rafadan Tayfa çok popüler olmadan bakmışlığım vardı. Son dönemlerde baktığım nadir çizgi filmlerden galiba :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Keloğlan çok iyiydi ilk başta ayrı bir hikayelisi vardı bir de :A Köstebekgiller ilk çıktığında severek izliyordum. İlk çıktığı zamanlarda izlemeye başlamıştım ben. Taşın Sırrı vardı onu aşırı seviyordum. Eskilerden en sevmediğim sık yayınlanan Pepe'ydi. Rafadan Tayfa çok popüler olmadan bakmışlığım vardı. Son dönemlerde baktığım nadir çizgi filmlerden galiba :A
Pepe okul çağında olan çocuklara hitap ediyor genelde :A benide sarmadı o.

Aklıma geldi. Bi de Pırdıno vardı :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Pepe okul çağında olan çocuklara hitap ediyor genelde :A benide sarmadı o.

Aklıma geldi. Bi de Pırdıno vardı :A
Onu pek sevmiyordum :A Evet Pepe daha çok okul öncesi bence :A
------

Bu arada eskiden bir de Dinazor Kovası vardı orada Henry diye bir çocuk vardı onun logoları vardı ben ondan alıştım hep logolara Henry'nin oyuncakları diyordum :F

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu arada eskiden bir de Dinazor Kovası vardı orada Henry diye bir çocuk vardı onun logoları vardı ben ondan alıştım hep logolara Henry'nin oyuncakları diyordum :F
Bak buna hiç denk gelmedim :A
images.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Yeni versiyonu değil ama, şu versiyonunu izlemek önemli :A

Zaten Heidi nin bu versiyonu güzel yenisini sevmiyorum ben 🤷‍♀️

Çizgi film izlemenin sadece çocuklara özgü bişey olduğunu düşünmeyenlerdenim çünkü hala büyük bir keyif ve heyecanla çizgi film izleyen biriyim :lol:

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Yeni Bölümler
MUCİZE UĞUR BÖCEĞİ İLE KARA KEDİ -
HER CUMA 19.45

89. BÖLÜM | 4.SEZON 9. BÖLÜM

MEGA SÜLÜK

Bu bölümde Uğur Böceği arkadaşı Milen'e de bir mucize verdi. Fare Mucizesinin sahibi Milen oldu.
Güzel bir bölümdü , çevre korumacılığı üzerine yapılmıştı.
Sonunda diğer mucize sahipleri de geldi. ( ejderha , at , kaplumbağa ve arı mucizesi ) ve hep birlikte yine GölgeMoth'u yendiler.

YENİ BÖLÜM ADI - OPTİGAMİ
22 EKİM CUMA 19.45 DE DİSNEY CHANNEL'DA.🥰

@Dosi 😁

• Harika

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
MUCİZE UĞUR BÖCEĞİ İLE KARA KEDİ
" OPTİGAMİ "

90. BÖLÜM | 4. SEZON - 10. BÖLÜM

Bu bölüm baya iyiydi. Sezonun en farklı bölümüydü. GölgeMoth ilk defa mucizleri almak için değil. Uğur böceğinin kimliğini öğrenmek için bir oyun kurdu. Optigami denilen bir his canavarı yaptılar. Her girdiği yerde olanları kayıt eden optigami , kaplumbağa mücizesine girmeyi başardı fakat yine Uğur böceği şanslı tılsımı sayensinde mucizedeki değişikliği fark ederek , GölgeMothu bir kez daha yenmiş oldu.

MUCİZE UĞUR BÖCEĞİ İLE KARA KEDİ
YENİ BÖLÜM - CUMA 19.45 DE DİSNEY CHANNEL ' DA

• Beğendim