Çizgi Diziler | Genel Yorum & Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
0A6BA0E1-8257-4E71-B98B-9A965E95F561.jpeg

Bölümlük olarak yayınlanan çizgi film ve animasyonlara dair (Anime olmayan) bölüm yorumlarınızı ve genel tavsiye & sohbetlerinizi bu konu altından yazabilirsiniz. 🤗

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bir ara Heidi’ye tekrardan başlamayı düşünüyordum çok iyi oldu bu :Z @Dosi

Tom ve Jerry, Buggs Bunny gibi efsane çizgi dizilere de arada YouTube’dan göz atıyordum… Çocukluk döneminin unutulmazları ama insan çocukken bir başka keyif alıyordu….

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bir ara Heidi’ye tekrardan başlamayı düşünüyordum çok iyi oldu bu :Z @Dosi

Tom ve Jerry, Buggs Bunny gibi efsane çizgi dizilere de arada YouTube’dan göz atıyordum… Çocukluk döneminin unutulmazları ama insan çocukken bir başka keyif alıyordu….
Talep geldi. Onay aldık açtık :A
Ben Heidi'yi yakın zamanda izledim. Bir çok Çizgi fim (dizi) hakimim :A

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
images.jpeg-12.jpg

MUCİZE UĞUR BÖCEĞİ İLE KARA KEDİ (2015 den beri)

Çizgi film, Marinette Dupain-Cheng ve sınıf arkadaşı aynı zamanda platonik olduğu Adrien Agreste üzerine kuruludur.Marinette ve Adrien, Paris'i kurtarmak için bir mucize gardiyanı tarafından seçilmişlerdir. Görevleri ise kelebek mucizesini insanları akumalayarak kötüleştirmek için kullanan Hawk Moth ve yardımcısı Mayura'yı yenmektir. Paris tehlikede olunca Marinette ve Adrien süper kahramana dönüşürler: Marinette Uğur Böceği (Ladybug), Adrien ise Kara Kedi (Chat Noir) olur. Gerçek hayatta Marinette, Adrien’e âşıktır; ama onun Kara Kedi olduğundan habersizdir. Adrien ise Uğur Böceği'ne aşıktır ancak Kara Kedi onun Marinette olduğundan habersizdir. Karakterlerin akumalanarak kötüleşmesini sağlayan Hawk Moth ise gerçekte Adrien'nın babası Gabriel Agreste'dir. Amacı ise karısını mucizelerin mutlak gücüyle hayata döndürmek istemesidir.

images.jpeg-11.jpg
images.jpeg-13.jpg

En bi sevdiğim çizgi dizi. Şu an 4. Sezonu yayınlannmakta.

1. SEZON - 26 BÖLÜM
2. SEZON - 26 BÖLÜM
3. SEZON - 26 BÖLÜM
4. SEZON - ŞU ANLIK 8 BÖLÜM YAYINLANDI.YENİ BÖLÜMLERİ ÇOK YAKINDA DİSNEY CHANNEL TÜRKİYE 'DE.

ÖZEL BÖLÜMLER
- NEW YORK ÖZEL BÖLÜM
- SHANGAY ÖZEL BÖLÜM

YANİ ŞU ANLIK TOPLAM 88 BÖLÜM YAYINLANMIŞTIR

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Isvec'liye bak sen, Isvicre'liye Heidi'yi tanitiyor. :A
Tanımıyorum dedin diye be :A
------

Ekli dosyayı görüntüle 109239
MUCİZE UĞUR BÖCEĞİ İLE KARA KEDİ (2015 den beri)

Çizgi film, Marinette Dupain-Cheng ve sınıf arkadaşı aynı zamanda platonik olduğu Adrien Agreste üzerine kuruludur.Marinette ve Adrien, Paris'i kurtarmak için bir mucize gardiyanı tarafından seçilmişlerdir. Görevleri ise kelebek mucizesini insanları akumalayarak kötüleştirmek için kullanan Hawk Moth ve yardımcısı Mayura'yı yenmektir. Paris tehlikede olunca Marinette ve Adrien süper kahramana dönüşürler: Marinette Uğur Böceği (Ladybug), Adrien ise Kara Kedi (Chat Noir) olur. Gerçek hayatta Marinette, Adrien’e âşıktır; ama onun Kara Kedi olduğundan habersizdir. Adrien ise Uğur Böceği'ne aşıktır ancak Kara Kedi onun Marinette olduğundan habersizdir. Karakterlerin akumalanarak kötüleşmesini sağlayan Hawk Moth ise gerçekte Adrien'nın babası Gabriel Agreste'dir. Amacı ise karısını mucizelerin mutlak gücüyle hayata döndürmek istemesidir.

Ekli dosyayı görüntüle 109240Ekli dosyayı görüntüle 109238

En bi sevdiğim çizgi dizi. Şu an 4. Sezonu yayınlannmakta.

1. SEZON - 26 BÖLÜM
2. SEZON - 26 BÖLÜM
3. SEZON - 26 BÖLÜM
4. SEZON - ŞU ANLIK 8 BÖLÜM YAYINLANDI.YENİ BÖLÜMLERİ ÇOK YAKINDA DİSNEY CHANNEL TÜRKİYE 'DE.

ÖZEL BÖLÜMLER
- NEW YORK ÖZEL BÖLÜM
- SHANGAY ÖZEL BÖLÜM

YANİ ŞU ANLIK TOPLAM 88 BÖLÜM YAYINLANMIŞTIR
İzlemişliğim var. Yeğenler sağolsun :A
Daha uğur böceği, kara kedinin kim olduğunu öğrenmedi mi? :A