Çiğdem'le Bu Tartışma Sönmez 1.Bölüm / Konuklar / xemrexxx denizz19

Hangi Üye Sizi İkna Edebildi ?

• xemrexxx

Oy: 6 30.0%
  • denizz19

Oy: 14 70.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
efendim programı çok beğendim. gülerek okudum. hangi tarafı seçtiğime gelince biri ifrat biri tefrit etmiş. ( yine osmanlı türkçemi konuşturdum :F:F öhöm öhöm:T:) yani biri hayvanları övmekte abartıya kaçmış öbürü yermekte. bence ikisinide bir terapiste gönderin. koskoca program . gelirinizin bir kısmınıda bu fukaralara ayırın. hayır işleyin :A hayvanlar konuşsa iyide olabilr kötüde. evinde beslediğin kediyle konuşmak iyi gelebilir. ama sineklerin,hamam böceklerinin vs konuştuğunu düşünsene çekilmez vallaha. hem bakarsın hayvanlrdan da fesatlar çıkar seni ispiyonlar falan. konuşamamaları sayesinde istediğimiz her şeyi önlerinde rahatça yapıyoruz:F aman aman Allah konuşma yeteneği vermemiş işte. bir hikmeti var. götürüsü getirisinden çok olacaktı. (bu arada cennette hayvanlar konuşuyor olacak. hani bu dünya için elverişli bir durum olmasada cennete uygun bir durum.yani @denizz19 sen cenneti kazanmaya bak canım.bol bol konuşursun.) her ne kadar @xemrexxx melunu düşüncesini rezalet bir şekilde savunsa da kendi fikrim emrenin düşüncesini daha uygun buluyor. oyum ona :D

çok tşşk beğenmene sevindim cnm arkadaşları bencede 1 ay tatile gönderelim bakır köye hahahah :F:F:F

HarzeM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,471
Puanı
250
Tobest ne yani eğer cennete gidersem konuşan yilanlardan mı kaccam :(

En doğrusunu yapmissin 2. Bolume daha iyi konuklar gelcektir inaniyorum :A :)
canım orada yılan olmaz. orada sadece güzellikler olacak. insanı ürküten simalar,kokular,manzaralar,şekiller,canlılar,sözler,davranışlar,tatlar,sesler vs olmayacak. sen gitmeye bak gerisini düşünme:F namazlarını kıl emi kuzum:X

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@denizz19 ve @xemrexxx e konuk oldukları için teşekkürler ;););)

@EFE UYSAL @Aserat ben size 2.haftaya hazırlığa geçeceğim zaman özelden ulaşırım konuyu isterseler yarışmacılarda belirleyebiliyorlar
ben ulaşana kadar beklemede kalın hallederiz :A:A:A

EnveR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
@EnveR program aralıktan ayından beridir reklamları yapılıyor kaç ay olmuş :F @xemrexxx programı ben sunduğum için ilk hafta konuk oldu başkası sunsa ben olurdum :A:A:A

@Castei ben bilerek kısa tuttum üyeler uzun şeyleri okumak istemiyor böyle tadında daha iyi bence en azından herkes okur birde @Yiğitt @Castei şuda vardı @xemrexxx 2 kelime söylicek 2 gün sonra yazıyor aaa dedim tamam bitiriyoruz :F:F:F

@mrt-06 @Aserat ta karşıya laf atmayı deyindi ama bu programda sadece haklı konusmak değil karşı tarafada ara sıra saldırıcan halkı kendine çekicen ben zaten format gereği uysal yarışmacı istemiyorum
:A:A:A
Mesela benim sunduğum programda ilk konuk @xemrexxx olmuştu.Sonra yine benim cumartesinden itibaren sunacağım Abidik Gubidik'in ilk bölümüne konuk olmuştu. :X

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
Aslinda Tartisma konusu ilgimi cekti ve okumaya basladim ama konu ile alakasiz iki yorumdan sonra okumayi yarida biraktim. Destere ile Meryem Üzerli ne alaka onu cözemedim ?
Etiketledigin icin tesekkürler @Çiğdem-

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ellerine sağlık @Çiğdem- güzel bir program olmuş. :D Emre ve Deniz iyi konuşmuşlar her ne kadar Emre totoşu sürekli Deniz'e ve sana laf söylese de eğlenceli olmuş. :D

Ama beni @denizz19 ikna etti ve oyumu ona kullandım. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Eline sağlık @Çiğdem- güzel bir başlangıç olmuş beğendim. :D @Harunnn60 afişi de beğendim senin de eline sağlık. :D

Şimdi tarafsız gözle bakacak olursam Deniz daha mantıklI, tutarlı ve kendinden emin yorumlar yapmış emre totoşu oradan oraya atlamış. :F İşi geyiğe vurmuş biraz güldürmedi değil gerçi. :D Deniz düşüncesine beni ikna etti ama Emre düşüncesini savunmakta zayıf kalmış biraz. :D

hayvanlarların çoğyla biyolojik oalrak farklıyız bir kere kalpler bir olsa da doğamız anlaşmayha müsait değil şimdi yakın arkadaşınla dans edersin istediğin kadar bir köpekle ne kadar dans edebilirsin ya da yiycek ya da kıyafet alışverişine çıkarsın köpkle,kediyle nasıl ortak bir alışverişe çıkıcan

Emre'nin şu yorumuna katılsam da konuyla alakasını pek çözemedim bu yüzden oyum Deniz'e gidiyor. :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslinda Tartisma konusu ilgimi cekti ve okumaya basladim ama konu ile alakasiz iki yorumdan sonra okumayi yarida biraktim. Destere ile Meryem Üzerli ne alaka onu cözemedim ?
Etiketledigin icin tesekkürler @Çiğdem-
Eline sağlık @Çiğdem- güzel bir başlangıç olmuş beğendim. :D @Harunnn60 afişi de beğendim senin de eline sağlık. :D

Şimdi tarafsız gözle bakacak olursam Deniz daha mantıklI, tutarlı ve kendinden emin yorumlar yapmış emre totoşu oradan oraya atlamış. :F İşi geyiğe vurmuş biraz güldürmedi değil gerçi. :D Deniz düşüncesine beni ikna etti ama Emre düşüncesini savunmakta zayıf kalmış biraz. :D

hayvanlarların çoğyla biyolojik oalrak farklıyız bir kere kalpler bir olsa da doğamız anlaşmayha müsait değil şimdi yakın arkadaşınla dans edersin istediğin kadar bir köpekle ne kadar dans edebilirsin ya da yiycek ya da kıyafet alışverişine çıkarsın köpkle,kediyle nasıl ortak bir alışverişe çıkıcan

Emre'nin şu yorumuna katılsam da konuyla alakasını pek çözemedim bu yüzden oyum Deniz'e gidiyor. :F
Ellerine sağlık @Çiğdem- güzel bir program olmuş. :D Emre ve Deniz iyi konuşmuşlar her ne kadar Emre totoşu sürekli Deniz'e ve sana laf söylese de eğlenceli olmuş. :D

Ama beni @denizz19 ikna etti ve oyumu ona kullandım. :D
@legolas9900 o unsurları ben ekledim yarışmacıların sadece yorumlarınını yyınlanıcağından haberleri var yorumlar dıındakı konusmalar bizim kendi aramızda oankı anlık sohbetlerdi ben onlarıda programın komedi yönünü güüçlendirmek adına ekledim emre yayınlansın diye söylemedi yani yorumları dısındakı olan kısımlar oan aramızda sohbette geçen sözler ben onlarıda alıp eksip biçip programa ara skeç gibi düşün uyguladım yoksa emre bu cümleyi kullanmadı ben oynadım :A:A:A

@Bully @ozgur2113 çok teşşkürler ama emreninde işi kolay değil çünkü burada herkes hayvanların konusmasını olumlu bakar bunun zıttını savunmak kolay değil ayrıca bu konuda denizin ilgi alanı olan bir konu biraz emre şıkıssın istedim bende açıkcası ohh olsun :A:A:A

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Öncelikle ilk bölüm hayırlı olsun @Çiğdem- :D

Beni de ikna eden @denizz19 oldu, zaten hayvansever birisi olduğundan onun da aksini savunması beklenemezdi. Ben de açıkçası bazen kedilerimle konuşabilmek isterdim, bazen bana hayvanlar insanlardan daha çok şey anlıyormuş gibi geliyor. :) @xemrexxx de kendi savını savunmaya çalışmış ama keşke bu kadar sataşmasaymış, o da tartışmayı renklendirmiş işte. :p

Neyse, bu tartışma aklıma Yiğit Özgür'ün şu karikatürünü getirdi. :D :

251524_231555690215326_1761647_n-2yl6lc8s64did6j4xs188w.jpg

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öncelikle ilk bölüm hayırlı olsun @Çiğdem- :D

Beni de ikna eden @denizz19 oldu, zaten hayvansever birisi olduğundan onun da aksini savunması beklenemezdi. Ben de açıkçası bazen kedilerimle konuşabilmek isterdim, bazen bana hayvanlar insanlardan daha çok şey anlıyormuş gibi geliyor. :) @xemrexxx de kendi savını savunmaya çalışmış ama keşke bu kadar sataşmasaymış, o da tartışmayı renklendirmiş işte. :p

Neyse, bu tartışma aklıma Yiğit Özgür'ün şu karikatürünü getirdi. :D :

251524_231555690215326_1761647_n-2yl6lc8s64did6j4xs188w.jpg
aaa tabi cnm butür tartışma programlarında şu sorun olucak
her konuda hemen hemen olumlu bakan taraf genel insanların düşündüğü taraf oluyor onun zıttını savunmak ikna etmek kolay değil ama önemli olan eğlenmek tabi zaten ben talk show gibi biraz ayarlamaya çalıştım beğenmene sevindim ;););)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
hahaha çocuğunda hakkınımı yedik nee hem zor olan tarafı verdik ona hemde hayvanlar denizin ilgi alanı ayy gelince dır dır eder durur artık o gelmeden kaçarım ben :A:A:A

anket daha 2 gün süresi var bakalım ne olucak hahah:A:A:A
Aynen yazmış da yazmış oku oku bitmedi, ben Emre'nin yerinde olsam sus diye bağırırdım. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen yazmış da yazmış oku oku bitmedi, ben Emre'nin yerinde olsam sus diye bağırırdım. :A
aaa sandalyeyle setimizi dağıttı be daha napıcak :F:F:F

bu arada 2 yarışmacıda sadece yorum yaparken yayınlanıcanı bilerek yaptılar yorum dısı konusmaları ben skec tarzında ayarladım oankı sohbetlerimizden olan konusmaları değerlendirdim yanı konuklarım dikkat etsinler mağzeme vermemeye çalıssınlar bana yoksa kullanırım vlla gerçi kullanmazsaydım eğer millet kaçacaktı konuklar pek sıkıcı çıktı
@mrt-06 :A:A:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,949
Puanı
1,061
2. bölüm konusu da buna benzer bir şey olursa beni olumlu tarafta yap, çünkü dediğin gibi olumlu fikirleri savunanlar daha fazla ilgi görüyor. :X @Çiğdem-