Çeyrek Final | Aleyna Tilki vs Gülşen - En İyi 'Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları' 🎵🎶

Hangi isim yarı finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tabiki. Bizde eşitlikte 2 kazanan bile oluyor. Bu yeniliği ben getirdim :A @Aserat gibiler önceki tur olayına bakıyor ve bana göre haksızlık :A

Asil Gök gerçekten bilinmeyen biri olarak büyük başarı. Hatta diğerlerinden daha başarılı olarak sayabiliriz.

Tam editliyordum mesajını haletmişsin :A
Sende totemler çok. Yapma...
Tam gönderdikten sonra kafama donk etti hemen ayarladım, o kadarlık da tecrübimiz olsun sana karşı ayıp olurdu o dikkatsizlik... :A

Bu arada anketin kapanma tarihi yok sanırım artık. :eek: :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
En büyük totemi Utku beyciğimi (@MasacRE) bu sürecin dışında tutarak yapıyoruz, bu durumda hiçbir zehirli okun BABA'ya etki etmemesi lazım... Daha ne yapalım lütfen... @dreamy
Kazanan belli aslında. Sadece ikinci için uğraşıyoruz ve Aleyna bu turda gidebilir gibi :(
1 oy ile giderse üzüleceğim. 12.Adam'da hiç oy vermedi Aleyna'ya. Çekemeyeni çok :A

• İlginç
Reactions: Sherlock

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Tabiki. Bizde eşitlikte 2 kazanan bile oluyor. Bu yeniliği ben getirdim :A @Aserat gibiler önceki tur olayına bakıyor ve bana göre haksızlık :A

Asil Gök gerçekten bilinmeyen biri olarak büyük başarı. Hatta diğerlerinden daha başarılı olarak sayabiliriz.

Tam editliyordum mesajını haletmişsin :A
Sende totemler çok. Yapma...
Yok artık bu etkinliğin iki şampiyonu olabilir yani? Şimdi hatırladım önceki bir etkinliğinde de bu olay olmuştu tamam. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yok artık bu etkinliğin iki şampiyonu olabilir yani? Şimdi hatırladım önceki bir etkinliğinde de bu olay olmuştu tamam. :A
@Sherlock ile yaptığımız güzeller etkinliğinde oldu :A ve sonra bir film etkinliğinde de oldu. Bu akımı ben başlattım :A
------

Tam gönderdikten sonra kafama donk etti hemen ayarladım, o kadarlık da tecrübimiz olsun sana karşı ayıp olurdu o dikkatsizlik... :A

Bu arada anketin kapanma tarihi yok sanırım artık. :eek: :A
Kapanma tarihi diğerleri ile yapıyorum. Hepsi açılınca :A pazar gecesi veya pazartesi gündüz olur. Cumartesi karar veririm :A
Bu ankette böyle ilerlemekteyim. Sen de öyle açmıştın :A
Sadece bir önceki tur hafta içi sonlandı diye süre koydum :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gülşen, Yıldız Tilbe'nin en iyi ve en bilinen şarkısını yorum katmadan direkt Yıldız Tilbe gibi okumuş.
Aleyna ise Yıldız Tilbe'nin çok fazla bilinmeyen bir şarkısını alıp kendi yorumunu da katarak albümün en ön plana çıkan şarkısı yapmayı başarmış ve orijinalinden de iyi bir cover olmuş.
Bu yüzden net bir şekilde Aleyna. :bhr:
Happy Season 5 GIF by Friends

#AleynaBABAAdımAdımFinale... @dreamy @Dosi

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Aktiftim neyseki :A
Seninkinin konusu gelmiş. Git bak dinle, açılması gerekiyorsa açarsın klipsiz video kısmına. Sadece kapaka baktım :A Saman Sarısı
Aynı şarkının farklı düzenlemesi zaten, klibi çıksa açardım ama şimdilik gerek yok. İstiyorsan sen açabilirsin fark etmez. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Aynı şarkının farklı düzenlemesi zaten, klibi çıksa açardım ama şimdilik gerek yok. İstiyorsan sen açabilirsin fark etmez. :A
Ben bu gece çoştum o kısımda. Bana yeterli :A hatta açacağım bir kaç konu vardı kalsın haftaya

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Ben bu gece çoştum o kısımda. Bana yeterli :A hatta açacağım bir kaç konu vardı kalsın haftaya
Ben de biraz önce baktım Spotify listesine. Hiç teaser yayınlanmamış yayınlansa da konusu açılmış, hepsini silip süpürmüşsünüz...

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ben de biraz önce baktım Spotify listesine. Hiç teaser yayınlanmamış yayınlansa da konusu açılmış, hepsini silip süpürmüşsünüz...
Sancak'ı diyorsan ben günlerdir pusudaydım :F
Sonra bi baktım 1 saat olmuş çıkalı. Açan olsaydı ne yapayım :A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Sancak'ı diyorsan ben günlerdir pusudaydım :F
Sonra bi baktım 1 saat olmuş çıkalı. Açan olsaydı ne yapayım :A
Klipsiz videolar kısmında belli kişileri açtığımı söylemiştim, Sancak umurumda değil. Genelde hafta içinde açılan teaser videolarından bahsediyorum. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Klipsiz videolar kısmında belli kişileri açtığımı söylemiştim, Sancak umurumda değil. Genelde hafta içinde açılan teaser videolarından bahsediyorum. :A
Ha onlar mı. Artık daha sık karşıma çıkıyorlar :A az sabret Ocak ayında ben de seçici olurum :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...