Çeyrek Final | Aleyna Tilki vs Gülşen - En İyi 'Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları' 🎵🎶

Hangi isim yarı finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Happy Season 5 GIF by Friends

#AleynaBABAAdımAdımFinale... @dreamy @Dosi
Geriye düşmüş. :(

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Gülşen, Yıldız Tilbe'nin en iyi ve en bilinen şarkısını yorum katmadan direkt Yıldız Tilbe gibi okumuş.
Aleyna ise Yıldız Tilbe'nin çok fazla bilinmeyen bir şarkısını alıp kendi yorumunu da katarak albümün en ön plana çıkan şarkısı yapmayı başarmış ve orijinalinden de iyi bir cover olmuş.
Bu yüzden net bir şekilde Aleyna. :bhr:
Şarkının bilinip bilinmediğini değil hangisinin daha iyi yorumladığına karar verip ona göre oy veriyoruz. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Şarkının bilinip bilinmediğini değil hangisinin daha iyi yorumladığına karar verip ona göre oy veriyoruz. :A
Ee ben de aynı şeyi dedim zaten. Türkçeyi mi unuttun? :A
Gülşen yorum mu katmış şarkıya? Dümdüz Yıldız Tilbe gibi okumuş. Aleyna ise almış, kendi yorumuyla şarkıyı uçurmuş. :bhr: Bu etkinlikte Yıldız Tilbe'nin en iyi şarkısını değil en iyi coverlanan, yorumlanan şarkıyı seçiyoruz. Ama Aleyna'nın antisi çok olduğu için şu an hak ettiği sonucu alamıyor maalesef.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Ee ben de aynı şeyi dedim zaten. Türkçeyi mi unuttun? :A
Gülşen yorum mu katmış şarkıya? Dümdüz Yıldız Tilbe gibi okumuş. Aleyna ise almış, kendi yorumuyla şarkıyı uçurmuş. :bhr: Bu etkinlikte Yıldız Tilbe'nin en iyi şarkısını değil en iyi coverlanan, yorumlanan şarkıyı seçiyoruz. Ama Aleyna'nın antisi çok olduğu için şu an hak ettiği sonucu alamıyor maalesef.
Ne alaka ya? Konuyu nereden nereye getirdin şimdi. :A Gülşen tabii ki kendi yorumunu katmış konuya. Bu konuda Aleyna'dan çok daha iyi coverladığı aşikar. Nereden geliyor sizde bu Aleyna seviciliği, sanırım Türkiye'deki en overrated kişi olabilir. Asıl Tilki, Yıldız'dan farksız okumuş şarkıyı. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Ne alaka ya? Konuyu nereden nereye getirdin şimdi. :A Gülşen tabii ki kendi yorumunu katmış konuya. Bu konuda Aleyna'dan çok daha iyi coverladığı aşikar. Nereden geliyor sizde bu Aleyna seviciliği, sanırım Türkiye'deki en overrated kişi olabilir. Asıl Tilki Yıldız'dan farksız okumuş şarkıyı. :A
Resimle cevap vericem bu yoruma. :A
1608920786343.png

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...