Çaykur Rizespor - Galatasaray | Spor Toto Süper Lig 32. Hafta Maçı

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
67946

ADAM OĞLU ADAM :D

• Harika
Reactions: Maskeli Fedai

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Dediğim gibi, çok muazzam bir mantık.
Fener medyasının algısına çok takılmamak gerek, sen söyle “hangi pozisyon” kesin hatalı? En çok tartıştıkları 2.penaltı pozisyonu bile gri pozisyon, temas varsa penaltıdır tartışmasız zaten.

Bu Rizeliler ölüm kalım maçına çıkmış gibi, halleri hareketleri neydi öyle? Beşiktaştan 7 yiyip oturdular, Galatasaray’a gelince Avrupa’ya gitmiş gibi oluruz onları yenersek diye ölümüne saldırdılar.

Yalnız geçen hafta Bülent Yıldırım bu hafta da bu hakemi bitirecek gibi fener lobisi. Gelecek haftaki maçta Cüneyt Çakır harici bir isim atanırsa geçmiş olsun. Bu saatten sonra hiçbir hakem Galatasaray’ın rakibine puan kaybettirmez aman başıma bir iş gelmesin diye. @Maskeli Fedai @Danger UA!

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Fener medyasının algısına çok takılmamak gerek, sen söyle “hangi pozisyon” kesin hatalı? En çok tartıştıkları 2.penaltı pozisyonu bile gri pozisyon, temas varsa penaltıdır tartışmasız zaten.

Bu Rizeliler ölüm kalım maçına çıkmış gibi, halleri hareketleri neydi öyle? Beşiktaştan 7 yiyip oturdular, Galatasaray’a gelince Avrupa’ya gitmiş gibi oluruz onları yenersek diye ölümüne saldırdılar.
Yahu fanatik biriyle ben pozisyonları niye tartışayım? Fanatik olmayan GS'liler zaten doğruları söylüyor sosyal medyada.

Beşiktaş'tan 7 yemiş-miş. Görmüşsünüz skoru papağan gibi tekrar ediyorsunuz. Maç 2-4 iken bile Rizespor saldırıyordu. Adamlar 2. yarının en iyi takımlarından biri, ne yapmasını bekliyorsunuz? Çatır çatır oynayıp bugünki maçı domine ettiler beklenildiği gibi. Rize'yi konuşacağınıza, Diagne'nin annesine küfür edeceğinize, dönünde diğer vasat oyuncularınıza bakın.

• Güldürdün
Reactions: Danger UA!

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Galatasaraylıyım, tarafım, objektif değilim. Sen takım tutmadığın için bilmezsin. :)
Mantıksızlıklar silsilesi. Beşiktaş'ı tutuyorum, ardından da Galatasaray'ı. İçin rahat etti mi? Samimiyetime inanmadın mı? Bu pek umrumda değil.

• Güldürdün
Reactions: Polat Şaşmaz

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Sen şunu söyle tekrarlanması gereken penaltı neden tekrar ettirilmedi? Belki de maç ilk yarıdan kopacaktı. Onun dışında hakemlik ne olmuş bu maçta?
Kural mural diyorlar, penaltıyı kullanan oyuncu dönen topa ikinci kere vuramaz, diye. Öyle deniliyordu. Emin değilim ve sakın üstüme çullanmayın.

Diğer soru ise komedi.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Yalnız geçen hafta Bülent Yıldırım bu hafta da bu hakemi bitirecek gibi fener lobisi. Gelecek haftaki maçta Cüneyt Çakır harici bir isim atanırsa geçmiş olsun. Bu saatten sonra hiçbir hakem Galatasaray’ın rakibine puan kaybettirmez aman başıma bir iş gelmesin diye. @Maskeli Fedai @Danger UA!
İsterlerse Ali Koç, Göksel Gümüşdağ ve Fikret Orman yönetsin maçı. O sahadan çıkamayacaklar.

Bu adamlar seçimi 10 bin oyla kaybetmedi mi ? Başakşehir'in bu kaybetmede etkin olduğunu da görüyordurlar. Yani doğranma olacağını düşünmüyorum. Seçim öncesi bu kadar ince giden bir ortamda milyonluk camiayı üzmezler :A Rahatım o konuda kafalarına vura vura alacağız maçı :A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Kural mural diyorlar, penaltıyı kullanan oyuncu dönen topa ikinci kere vuramaz, diye. Öyle deniliyordu. Emin değilim ve sakın üstüme çullanmayın.

Diğer soru ise komedi.
Kuralları bilmiyorsun, geçen ikili averajda da bilmiyorum falan dedin. Git önce bir kuralları öğren sonra bakarsın hakem hata yapmış mı yapmamış mı.

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Diğer soru ise komedi.
Deniz Çoban adındaki eski hakem de ilk penaltının tekrarlanması gerektiğini söyledi. Kaldı ki futbol bu hakem hataları her zaman olmuştur olacaktır. Yapacak bir şey yok :A

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Anlamıyor musun? Fanatik değilim. İngiltere'de ManC, Liverpool, Chelsea, Tottenham, Arsenal ve Wolves'i tutuyorum. Ben futbolu sahada oynan oyun için izliyorum. Alabildiğim kadar zevk almaya çalışıyorum.
Sen takım tutmuyorsun. ManC, Liverpool, Chelsea hepsini aynı anda nasıl tutuyorsun? Hele Tottenham ve Arsenal. :D Böyle bir futbol anlayışı yok.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Her şeyi bir kenara bırakalım, bu takımın en büyük düşmanı Sinan Gümüş denen haysiyetsizdir. Öyle bir gerilim dolu anda yaptığı ahlaksızlığa bakar mısınız? Tamam Diagne her ne kadar çöp gibi performans gösterse de ilk penaltıyı kaçırmış olsa da sen dış kabının dış mandalı sen kimsin ki gelmiş adamın elinden topu itiyor adamın üzerine yürüyorsun? O penaltıyı sırf o gerilim yüzünden stres yüzünden Diagne kaçırabilirdi ve belki de şampiyonluğa olacaktı o olay.

Fatih Terim’i iyi günde kötü günde ne kadar savunduğumu bilen bilir. Küme düşecek bile olsak Fatih hocayla düşerim, gam yemem. Ama hoca, sana da yazıklar olsun! Halen bu karaktersizi kadroya aldığın yetmezmiş gibi bir de maçı kurtarmak için oyuna alıyorsun orada Selçuk dururken Martin gibi bir adamlık anıtı dururken aldığın adama bak. Bu adamın sözleşmesi feshedilmezse tekrar tekrar yazıklar olsun yönetime de hocaya da. Sen Galatasaray taraftarına hakaret edeceksin, yetmeyecek bir de çok kritik maçt takımı sabote etmeye kalkacaksın... Vay be bu ne cesaretmiş arkadaş.