Çaykur Rizespor - Galatasaray | Spor Toto Süper Lig 32. Hafta Maçı

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Her şeyi bir kenara bırakalım, bu takımın en büyük düşmanı Sinan Gümüş denen haysiyetsizdir. Öyle bir gerilim dolu anda yaptığı ahlaksızlığa bakar mısınız? Tamam Diagne her ne kadar çöp gibi performans gösterse de ilk penaltıyı kaçırmış olsa da sen dış kabının dış mandalı sen kimsin ki gelmiş adamın elinden topu itiyor adamın üzerine yürüyorsun? O penaltıyı sırf o gerilim yüzünden stres yüzünden Diagne kaçırabilirdi ve belki de şampiyonluğa olacaktı o olay.

Fatih Terim’i iyi günde kötü günde ne kadar savunduğumu bilen bilir. Küme düşecek bile olsak Fatih hocayla düşerim, gam yemem. Ama hoca, sana da yazıklar olsun! Halen bu karaktersizi kadroya aldığın yetmezmiş gibi bir de maçı kurtarmak için oyuna alıyorsun orada Selçuk dururken Martin gibi bir adamlık anıtı dururken aldığın adama bak. Bu adamın sözleşmesi feshedilmezse tekrar tekrar yazıklar olsun yönetime de hocaya da. Sen Galatasaray taraftarına hakaret edeceksin, yetmeyecek bir de çok kritik maçt takımı sabote etmeye kalkacaksın... Vay be bu ne cesaretmiş arkadaş.
S*nan Gümüş bu takımda o hareketi son yapacak adamdır her ne kadar Diagne'yi hiç sevmesem de. Sinan'ın kıçına sene sonu tekmeyi vuruyoruz Ali Koç balıklama atlar kesin. :D

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
S*nan Gümüş bu takımda o hareketi son kez yapacak adamdır her ne kadar Diagne'yi hiç sevmesem de. Sinan'ın kıçına sene sonu tekmeyi vuruyoruz Ali Koç balıklama atlar kesin. :D

O hareketi Onyekuru yapsaydı, Feghouli yapsaydı bir şey demezdim hadi neyse deyip geçerdik ama Sinan sen kimsin ulan? Maça sonradan girip yapıyor bir de bu tribi, gören de iki top oynadı sanacak. :D

Bir bakıyoruz Diagne gol atıyor Onyekuru onun üstüne çıkıyor sevinçten, Feghouli çıldırıyor ama Sinan ortada yok. O 2 gole en çok o üzülmüştür ve Martin Linnes gibi bir adam yedek beklerken bu herif maça girip ekstra para kazanmanın keyfine baktı, diyeceğim bu kadar...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Nasıl iyi mi böyle eyyamla şampiyonluk?
ifaba göre maç geçersiz sayılması lazım hakemin izlediği yerde izlemeye ve adamın ayağı kırıldıda gole gittiği için kırmızı art müsabaka sonucunu etkilemek haftaya büyük bomba patlar başakşehir hakem hatasıyla şampiyon olurmuş @FaJi

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Sezon başından beri onlarca puanımız gasp edildi hadi ordan eyyammis hakemlere rağmen inşallah şampiyon oluruz
Ar denilen bir şey var biliyorsunuz değil mi? Argon elementinden bahsetmiyorum. Ayıp ve utanmaktan bahsediyorum. Yaptığınız ayıp sen hala bunları diyorsan futboldan zerre anlamıyorsun demektir.

• Olmamış
Reactions: Polat Şaşmaz

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Eğer olurda bir terslik olursa hakemler korkup Galatasaray'ı ilk yarı da ki gibi doğrarsa kuşların en büyük düşmanı ben olurum. İlk yarı yenilen haklarımız ortadayken yine o rezil günlere dönersek varın gelin Galatasaray taraftarı nasıl bir yangın çıkarır? Allah katında kul hakkı yeme en büyük günahlardandır. 30 milyon Galatasaray taraftarının hakkını yemeyin.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Nasıl iyi mi böyle eyyamla şampiyonluk?

Galatasaray’dan sezon genelinde çalınan 10 puan olmasa çoktan şampiyonluğu ilan etmiştik geçen hafta Beşiktaş’a her zamanki tarifeyi uyguladıktan sonra.

Galatasaray katliama uğrarken: Ağlamayın
Galatasaray lehine gri pozisyonlar olunca: Eyyam

Yok bir öyle dünya.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Galatasaray’dan sezon genelinde çalınan 10 puan olmasa çoktan şampiyonluğu ilan etmiştik geçen hafta Beşiktaş’a her zamanki tarifeyi uyguladıktan sonra.

Yok bir öyle dünya.
Hakemler ceza almışlar

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ar denilen bir şey var biliyorsunuz değil mi? Argon elementinden bahsetmiyorum. Ayıp ve utanmaktan bahsediyorum. Yaptığınız ayıp sen hala bunları diyorsan futboldan zerre anlamıyorsun demektir.
Ben futboldan anlıyorum sen beynini yorma konya maçında dakka 90 da olmayan penaltiyla giden 2 puani fener maclarindaki rezillikleri rize macinda sin saniye verilmeyen penaltilari hocamizin 10 maç ceza yemesini görmeyen sende mi ar ve utanma var hadi ordan boş yapma

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195

Yok bir öyle dünya.
Sen yapma bari ya sen yapma. Ben seni mantıklı bulurdum hep bak seninle sabaha kadar tartışabilirim diğerlerini takmıyorum bile çünkü fikirler ve zihniyet belli.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Eyyamla ligde kalmak nasıl bir duygu?

Hala eyyam mı diyorsun..
Adresini ver futbol oyun kuralları kitapçığı yollayacağım sana.
Nasıl iyi mi böyle Kadıköy'de derbi kaybetmemek. Doğru dediğin gibi insanda biraz ar olması lazım? Bugünün anlam ve önemi ömür boyu yeter size ;)
Yalnız ben Beşiktaşlıyım sizin zihniyetiniz belli. Yıllardır nasıl şampiyonluklar elde ettiğiniz belli. Hükümete yalakalık yaptığınızdan mı bahsedeyim, kirli Fetö örgütü ile ilişkinizden mi bahsedeyim, 92-93 sezonundan mı bahsedeyim kötü günde pasolig yakıp iyi günde çılgınlar gibi sevinip iyi gün taraftarı olduğunuzdan mı bahsedeyim. İnsanda biraz ar olur ar! Bu kadar fanatik olmayın ben sadece olayın ahlaki boyutuna bakıyorum. Bu yaşananlar hiçbir şekilde spor ahlakına uymuyor. Az dürüst olsaydınız bu 2 haftadır yaşananlar için "Evet şampiyon oluyoruz ama bu kadar da olmaz be" derdiniz. Ama siz sadece "ağla kudur" yazan zihniyettensiniz.