Show Çarpışma - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
87053f8a-85de-40e5-b7a8-fc97c8d3649e.jpg

Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisi ''Çarpışma'' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın üstlendiği dizinin kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Onur Saylak, Erkan Can, Rojda Demirer ve Mustafa Uğurlu yer alıyor.

''Çarpışma'' yeni bölümleriyle her perşembe 20.00'de Show TV'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061

Burakdemirel96

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
12
Puanı
10
Uluc Bayraktar farki 75. dakikada yine belli oldu. Kivanc Tatlitug kendi jenerasyonunda acik ara en iyisi oldugunu yine gostermis. Son yillarin en iyi dizisi ola bilir. Cok net

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Umarım 2.hafta itibariyle sert bir düşüş yaşar. Yine olduğundan fazla abartılan işlerden :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa diziyi izledim Show yeni bir İçerde ve Çukur gibi bir reyting rekortmanı dizi daha çıkardı şimdiden diyebiliriz bence @mrt-06 hayırlı olsun ayoll böyle diziler Showa yakışıyor :bhr: Atv tozuttu malum :A :A :A

Kıvanç gençlenmiş sanki göbeği eritmiş vlla 10 yaş gençleşmiş gibi Kuzey görüntüsüne geri dönmüş Tubayla dizisinde göbekli yaşlı çaptan düşmüş gibiydi :F @xemrexxx @Yiğitt @Harunnn60 @serhatt @xBUGRAx @sokak sanati @Billy Kane @MasacRE-

Elçin nadir sevdiğim yeni nesil kadın oyunculardan ve butür dizilerde uzun zaman sonra ecünnü olmayan bir başrol kadın var en büyük artısı tabi diğer ecünnü kız hedefimde :A :A :A

Toygar ve Uluç yine farklarını ortaya koymuşlar çekimler müzikler :Z:Z:Z

Dizinin yıldızı tabikide Onur Saylak zaten görüntüsünden hemen favorim yapmıştım :A Vartolu ile yarışır çok fenoman bir karakter daha geliyor :Z:Z:Z

3:20

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa diziyi izledim Show yeni bir İçerde ve Çukur gibi bir reyting rekortmanı dizi daha çıkardı şimdiden diyebiliriz bence @mrt-06 hayırlı olsun ayoll böyle diziler Showa yakışıyor :bhr: Atv tozuttu malum :A :A :A

Kıvanç gençlenmiş sanki göbeği eritmiş vlla 10 yaş gençleşmiş gibi Kuzey görüntüsüne geri dönmüş Tubayla dizisinde göbekli yaşlı çaptan düşmüş gibiydi :F @xemrexxx @Yiğitt @Harunnn60 @serhatt @xBUGRAx @sokak sanati @Billy Kane @MasacRE-

Elçin nadir sevdiğim yeni nesil kadın oyunculardan ve butür dizilerde uzun zaman sonra ecünnü olmayan bir başrol kadın var en büyük artısı tabi diğer ecünnü kız hedefimde :A :A :A

Dizinin yıldızı tabikide Onur Saylak zaten görüntüsünden hemen favorim yapmıştım :A Vartolu ile yarışır çok fenoman bir karakter daha geliyor :Z:Z:Z

Kraliçe onay vermiş :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İzledim..baya A+ bur iş olmuş.
Senaryo oyunculuk her şey çok cool duruyor.
Bölümün sonunda ki çarpışma sahnesinde biraz daha kaybolmak isterdim.
Fazla tesadüfi olaylar var. Ben hiç bir karakter birbirini tanımıyor sanıyordum. Cemre ile Zeynep arkadaş. Zeynep ile Kadir bir yerden tanıdık. Kadir ile diğer oğlan aynı semtin çocuğu. Alperen Duymaz ile Cemre karşılaştı daha önce hatta bıçakladı falan. Çok tesadüfi her şey. Ama ben severim böyle şeyleri. Hoşuma gitti.:X

Birde alperen'in yanında ki çocuk niye çarpışma esnasında gösterilmedi.
Bu tacizci çocuğun tarzı baya hoş olmuş bu arada.:X

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060

Diziyi soluksuz izledim, gerçekten her şeyiyle muazzamdı :D