Show Çarpışma - Dizi Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
İzle yarın bence senaryo çok sürükleyici olmuş ve ilk defa adam akıllı bir kadın başrol var tabi diğeri hariç onu yine sokaktan toplamışlar :A :A :A

Birde ben Rojda geldiğinde ecünnü eksikliği giderildi demiştim kadın diziye sadece şey etmeye gelmiş bölüm boyunca durmadı Elite dizisi bile halt etmiş :A :A :A @xemrexxx @MasacRE- @xemrexxx @serhatt @Yiğitt @cookies
üvey kızının sevgilisiyle kırıştırıyor :A seviyorum böyle çarpık ilişkileri :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Aaa diziyi izledim Show yeni bir İçerde ve Çukur gibi bir reyting rekortmanı dizi daha çıkardı şimdiden diyebiliriz bence @mrt-06 hayırlı olsun ayoll böyle diziler Showa yakışıyor :bhr: Atv tozuttu malum :A :A :A

Kıvanç gençlenmiş sanki göbeği eritmiş vlla 10 yaş gençleşmiş gibi Kuzey görüntüsüne geri dönmüş Tubayla dizisinde göbekli yaşlı çaptan düşmüş gibiydi :F @xemrexxx @Yiğitt @Harunnn60 @serhatt @xBUGRAx @sokak sanati @Billy Kane @MasacRE-

Elçin nadir sevdiğim yeni nesil kadın oyunculardan ve butür dizilerde uzun zaman sonra ecünnü olmayan bir başrol kadın var en büyük artısı tabi diğer ecünnü kız hedefimde :A :A :A

Toygar ve Uluç yine farklarını ortaya koymuşlar çekimler müzikler :Z:Z:Z

Dizinin yıldızı tabikide Onur Saylak zaten görüntüsünden hemen favorim yapmıştım :A Vartolu ile yarışır çok fenoman bir karakter daha geliyor :Z:Z:Z

3:20
Perşembe denince kendi gününde kendi saatinde mottosu ile aklımıza şu gelir :A Ne günlerdi be :(

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aaa diziyi izledim Show yeni bir İçerde ve Çukur gibi bir reyting rekortmanı dizi daha çıkardı şimdiden diyebiliriz bence @mrt-06 hayırlı olsun ayoll böyle diziler Showa yakışıyor :bhr: Atv tozuttu malum :A :A :A

Kıvanç gençlenmiş sanki göbeği eritmiş vlla 10 yaş gençleşmiş gibi Kuzey görüntüsüne geri dönmüş Tubayla dizisinde göbekli yaşlı çaptan düşmüş gibiydi :F @xemrexxx @Yiğitt @Harunnn60 @serhatt @xBUGRAx @sokak sanati @Billy Kane @MasacRE-

Elçin nadir sevdiğim yeni nesil kadın oyunculardan ve butür dizilerde uzun zaman sonra ecünnü olmayan bir başrol kadın var en büyük artısı tabi diğer ecünnü kız hedefimde :A :A :A

Dizinin yıldızı tabikide Onur Saylak zaten görüntüsünden hemen favorim yapmıştım :A Vartolu ile yarışır çok fenoman bir karakter daha geliyor :Z:Z:Z

Yılın dizilerinden olacak anlaşılan, ben de bu geceye izlerim :bhr:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Çok zorlandım sonuna kadar okurken yapma bunu bana...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Diziyi soluksuz izledim, gerçekten her şeyiyle muazzamdı :D

üvey kızının sevgilisiyle kırıştırıyor :A seviyorum böyle çarpık ilişkileri :A

Yılın dizilerinden olacak anlaşılan, ben de bu geceye izlerim :bhr:
Ezelde konuk oyunculuğu saymazsak ilk kez Kıvanc dizisi izliyorum gerçi Onur Saylak izliyorum desem daha doğru olur :A :A :A @Harunnn60

Aaa Emrah Amiri ergen genç yapmışlar tam rolunde :F :F :F @xemrexxx @MasacRE-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Pusu tarihinin en iyi sezonunun açık ara en iyi bölümleri :A Sürekli ters köşe, akıl oyunlarıyla falan muazzam bölümlerdi. Şimdi nerde öyle diziler...
Tam final sezonuydu Polat öldü dizi bitti diye düşünüyorum diğer 3 sezonu sadece canlı izlemiştim hiç tekrarlarına bakmadım :A :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Olmuş bu iş olmuş. Akşama bir çözümleme yapacağım ama beklediğimi buldum diyebilirim. Ezel potansiyeli olan bir iş var ortada. Uluç Bayraktar yapmış yine yapacağını.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ezelde konuk oyunculuğu saymazsak ilk kez Kıvanc dizisi izliyorum gerçi Onur Saylak izliyorum desem daha doğru olur :A :A :A @Harunnn60

Aaa Emrah Amiri ergen genç yapmışlar tam rolunde :F :F :F @xemrexxx @MasacRE-

Gayet taştı, izlerken ağzımın suları aktı :A
Adamın Çukur'da rolü daha azdı ama karizması yüksekti orada yine. Buraya başrollerden biri olarak geldi güya ama Kıvanç'ın yanında baya ezik durmuş herif :A

Yalnız Kıvanç bomba sahnesini muhteşem oynamış ha. Sahne de harikaydı zaten, bölüme damga vurdu o sahne.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Adamın Çukur'da rolü daha azdı ama karizması yüksekti orada yine. Buraya başrollerden biri olarak geldi güya ama Kıvanç'ın yanında baya ezik durmuş herif :A

Yalnız Kıvanç bomba sahnesini muhteşem oynamış ha. Sahne de harikaydı zaten, bölüme damga vurdu o sahne.

Sen belanı arıyon galiba, diğer konuda Celasuna burda da buna saydırıyorsun, ölümün benim elimden olacak bu gidişle :A