'Çarpışma' Bu Hafta Yok!

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Daredevil bitmedi kanal tarafından bitirildi. Çarpışma kendisi bitirecek arada çok büyük bir fark var :A
Seni @Forumdash ile @Harunnn60 a havale ediyorum bir kessinler seni ?A:A
Tekerlek dilimli kütük bey halı bacım:A Netflix iptal etmese bitmeyecekti hele 3.sezonla 5.sezonu görürdü. Çarişma aten bitik başladı. İşiniz gücünü fanlık yapıp abartmak:A Sosyal medya zaten Kıvanç için izliyor:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tekerlek dilimli kütük bey halı bacım:A Netflix iptal etmese bitmeyecekti hele 3.sezonla 5.sezonu görürdü. Çarişma aten bitik başladı. İşiniz gücünü fanlık yapıp abartmak:A Sosyal medya zaten Kıvanç için izliyor:A
Burda nasılsa bitti bitecek diye izlemedini kast ettim hemen kütüklük ediyor dizimize @MasacRE bey :A :A :A

destereden dolayı @Harunnn60 dan destek alıyordu ama büyük patron burada Masacrei keser :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İzleyecektik sırf bitti diye nasılsa bitti izlemem diyip kaçtı :F @MasacRE

Çarpılmayıda bitiyor diye bırakmıssındır dedim sonra o kütük sözleri etti ?A:A @Harunnn60
Çarpişik diziyi izlemez. Zaten iptal edilmese bile sezon sonuna kadar birikeceği için 2 saatlik diyip izlemez :F Az cok senaryoyu biliyordur. Demiş zaten yukarda keyif vermıyor gibi bişey:F @MasacRE

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çarpişik diziyi izlemez. Zaten iptal edilmese bile sezon sonuna kadar birikeceği için 2 saatlik diyip izlemez :F Az cok senaryoyu biliyordur. Demiş zaten yukarda keyif vermıyor gibi bişey:F @MasacRE
Oraya kadar doğruda Derevile dil uzatınca utansın türü olmamasına rağmen rahmetli bile diziyi bitirdi :A :A :A @MasacRE

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Oraya kadar doğruda Derevile dil uzatınca utansın türü olmamasına rağmen rahmetli bile diziyi bitirdi ?A:A @MasacRE
Bence de utan @MasacRE
65748

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yuvarlanasıca kütük @MasacRE :T: Daredevili bıraktiğini şimdi okudum:T:
İzleyecektik sırf bitti diye nasılsa bitti izlemem diyip kaçtı :F @MasacRE

Çarpılmayıda bitiyor diye bırakmıssındır dedim sonra o kütük sözleri etti ?A:A @Harunnn60
Ne bırakması ben diziyi 1 bölüm bile izlemedim :A E öyle pat diye bitirilince de hevesim kaçtı, Disney devam ettirirse izlerim, yoksa çok zor baya beklemesi lazım :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen ne bakıyorsun bacının konuşmasına, onun dili bizden farklı bilmiyor musun :A @Çiğdem
Bacım izlemişin gibi konuşmuş (b) @Çiğdem Spinoff izle AS diziyi izleme:T:
Ne bırakması ben diziyi 1 bölüm bile izlemedim :A E öyle pat diye bitirilince de hevesim kaçtı, Disney devam ettirirse izlerim, yoksa çok zor baya beklemesi lazım :A
Hhaha senden bir cümle alsam gerisi abartı işte :F :F :F Sonuçta dizi bitti mantığıyla izlemedin sanki bölümlerin tadı kaçıyor aynı lezzetle duruyor :A :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Reytingler düşmüşken ne arası?

Kıvanç var diye başlamadım, iyikide başlamamışım. Benim izlemediğim diziler tutmaz. :A @Harunnn60